Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28513
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 154363

Hydraulik Wrocław - Usługi hydrauliczne dominpol Wrocław 662-983-958

16255 Hydraulik Wrocław - Usługi hydrauliczne dominpol Wrocław 662-983-958 http://www.dominpol.za.pl Usługi hydrauliczne we Wrocławiu oferowane przez firmę Dominpol Wrocław w zakresie kompleksowego wykonywania instalacji wodo-kanalizacyjnych, udrażnianie i oczyszczanie kanalizacji w domkach, mieszkaniach, firmach, montaż i wymiana baterii, wanien, kabin prysznicowych, umywalek, podłączanie pralek i zmywarek, wymiana liczników wody cieplej i zimnej, montaż zaworów wodnych, montaż podgrzewaczy elektrycznych i gazowych, przyłącza do kanalizacji miejskiej, montaż filtrów wody, montaż paneli prysznicowych, przygotowywanie miejsc pod pralki i zmywarki, przydomowe oczyszczalnie ścieków, systemy odprowadzania wody deszczowej, wymiana uszczelek w syfonach, toaletach, rurach, naprawa spłuczek, montaż kompaktów, systemów podtynkowych, Firmy i Us?ugi
Dom i Wn?trze
Biznes i Ekonomia
hydraulik   usługi   hydrauliczne   wrocław   dominpol   instalacje   instalator   Nov 6, 2010 Krzysztof

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Firma Tecnos ma swoje biuro w Krakowie. Jesteśmy cenionym przez wielu klientów deweloperem, jaki specjalizuje się w realizacji inwestycji budowlanych nie jedynie na terenie Małopolski, lecz również w całym kraju. Od ponad dwudziestu lat działamy w swojej branży i budujemy mieszkania, używając najnowszych technologii. Najistotniejszy jest dla nas klient, w związku z tym staramy się spełniać wszelkie jego potrzeby i dbać o wysoką funkcjonalność naszych lokali. Prowadzimy inwestycje w miejscach o bardzo dobrym położeniu i rozbudowanej infrastrukturze. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się szczegółów dotyczących naszej propozycji, spojrzyj na stronę internetową.
Kategoria:

Pobyt w Polsce dla wielu cudzoziemców okazuje się być doskonałym rozwiązaniem i świetnym planem na życie. Jednakże, nie dla każdego legalny pobyt w naszym kraju jest prosty do załatwienia. Liczne procedury i formularze z tym związane wymagają nie tylko biegłej znajomości języka polskiego, ale również, często znajomości, przynajmniej minimalnej prawa. Żeby ułatwić te wszystkie etapy uzyskania zezwolenia na pracę czy karty pobytu oferujemy nasze usługi w zakresie formalnej adaptacji w Polsce. Indywidualne podejście do każdego klienta powoduje, że każdą sprawą możemy zająć się w pełni, profesjonalnie i sprawnie.
Kategoria:

Zajmujemy się oświetleniem filmowym, oraz wynajmem i obsługą profesjonalnego sprzętu oświetleniowego. Posiadamy pełny asortyment sprzętu. Oświetlamy plany filmowe, telewizyjne, teledyski, sesje fotograficzne, imprezy plenerowe. Projektujemy i realizujemy oświetlenie do programów tv , koncertów i innych eventów (szczegółowe ploty, specyfikacja sprzętu i wizualizacje)
Kategoria:

W propozycji firmy Fix&Print klienci odnajdą usługi serwisowe powiązane z naprawą kopiarek i drukarek. Nasza propozycja zawiera również zbyt nowych i poleasingowych urządzeń, jak również możliwość wynajęcia takich urządzeń. Za sprawą różnorodnej propozycji posiadamy gwarancję, że każdy klient wyszuka u nas ciekawą dla siebie możliwość. Dodatkowo zapewniamy profesjonalną pomoc w aspekcie dostosowania artykułów do określonych wymagań. Szczegółowe informacje dotyczące przedstawionej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma z wieloletnim doświadczeniem LEX zajmuje się profesjonalną ochroną obiektów stacjonarnych. Na początku dokonujemy szczegółowej analizy, a następnie dobieramy odpowiedni personel. Ochronę fizyczną wspieramy dodatkowo patrolami grup interwencyjnych. Działamy na terenie Kalisza oraz w zależności od potrzeb klienta także na terenie całego kraju.
Kategoria: