Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27874
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153322

Krakowskie Szkoły Artystyczne

16479 Krakowskie Szkoły Artystyczne http://ksa.edu.pl Krakowskie Szkoły Artystyczne - Cracow School of Art and Fashion Design – nowoczesna edukacja na europejskim poziomie, kierunki: szkoła artystycznego projektowania ubioru, szkoła kreatywnej fotografii, szkoła projektowania wnętrz, szkoła aktorska SPOT, visual merchandising. Kształcenie w szkołach odbywa się w trybie dziennym i zaocznym,o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, rekrutacja od stycznia. Nauka i Edukacja szkoły policealne   aktor   projektowanie ubioru   szkoła projektowania mody   szkoła projektowania wnętrz   szkoła fotografii   szkoła aktorska   artysta   kierunki artystyczne   visual merchandising   szkoła teatralna   biżuteria artystyczna   fotografia mody Dec 3, 2010 Piotr

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Zapraszamy do przejrzenia oferty Centrum Edukacyjnego Get Better. Rozpoczynaliśmy w 2009 roku jako mała szkoła językowa. Dziś jesteśmy dużym Centrum Edukacyjnym z placówkami w Wiśle oraz Ustroniu, lada chwila otworzymy trzecią w Skoczowie. Proponujemy mnogie kursy, nie tylko językowe. Pomagamy przygotowywać się do szkolnych egzaminów (matura, test gimnazjalny) oraz nadgonić braki w bieżącym materiale szkolnym. Nasi nauczyciele chętnie i z anielską cierpliwością pomogą opanować niezbędną wiedzę z obszaru języka polskiego, biologii, matematyki, fizyki oraz chemii. Nasze kursy językowe prowadzimy w wielu grupach liczących po kilka-kilkanaście osób, na wielu pułapach. Dzięki dużemu zróżnicowaniu oraz modelowaniu tych kursów, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Jedyne w Polsce, forum dyskusyjne o ekonometrii. Celem ekonometrii jest empiryczna analiza teorii ekonomicznych, przewidywanie procesów ekonomicznych oraz dostarczanie przesłanek służących sterowaniu tymi procesami. Podstawowym narzędziem służącym tym celom jest model ekonometryczny. Modele ekonometryczne to po prostu modele matematyczne zastosowane do ekonomii. Ekonometria jest często mylona ze statystyką. Wiele metod statystycznych ekonometrycy uważają za metody ekonometryczne i czasem stosują do nich własne nazewnictwo.
Kategoria:

W ramach naszej strony internetowej zapewniamy aplikację nowoczesną, której działanie ma na celu ułatwienie realizowania rozwoju osobistego. Dodatkowo aplikacja to również wygodna komunikacja z naszymi trenerami oraz mentorami, którzy zapewniają wsparcie w zakresie realizowania działań w ramach rozwoju osobistego. Zapraszamy! do kontaktu z naszą firmą !
Kategoria:

Doskonała internetowa baza wiedzy o kursach, szkoleniach, warsztatach. Chcesz wiedzieć w jakim mieście oraz z jakim ośrodkiem ćwiczyć Jogę? Sprawdź każdego dnia mamy coraz więcej interesujących propozycji spędzenia wolnego czasu z każdej możliwej dziedziny. Od rozwoju fizycznego poprzez duchowy aż do hobby.
Kategoria:

Jesteśmy idealnym miejsce, które przeznaczone jest do kształcenia każdego dziecka. Nasze prywatne przedszkole znajduje się w dogodnym punkcie Warszawy i zapewnia każdemu dziecku na zdobycie nie tylko wiedzy, ale także zapewnia wiele innych atrakcji. W naszych szeregach pracuje świetna kadra specjalistów, która każdemu pozwoli zdobyć wiedzę i umiejętności. Naszą cechą charakterystyczną jest kształcenie dwujęzyczne.
Kategoria: