Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28142
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153568

Krakowskie Szkoły Artystyczne

16479 Krakowskie Szkoły Artystyczne http://ksa.edu.pl Krakowskie Szkoły Artystyczne - Cracow School of Art and Fashion Design – nowoczesna edukacja na europejskim poziomie, kierunki: szkoła artystycznego projektowania ubioru, szkoła kreatywnej fotografii, szkoła projektowania wnętrz, szkoła aktorska SPOT, visual merchandising. Kształcenie w szkołach odbywa się w trybie dziennym i zaocznym,o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, rekrutacja od stycznia. Nauka i Edukacja szkoły policealne   aktor   projektowanie ubioru   szkoła projektowania mody   szkoła projektowania wnętrz   szkoła fotografii   szkoła aktorska   artysta   kierunki artystyczne   visual merchandising   szkoła teatralna   biżuteria artystyczna   fotografia mody Dec 3, 2010 Piotr

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Kursy języka hiszpańskiego na wysokim poziomie oferuje Centrum Języków Obcych "KONTAKT". To jedna z najlepszych szkół językowych w Poznaniu działająca od 7 lat.
Kategoria:

Olej z wiesiołka tłoczony jest z drobnych oleistych nasion odmian wiesiołka dziwnego oraz dwuletniego. Wykazuje właściwości lecznicze jak i profilaktyczne zarówno w różnych schorzeniach jak i w kosmetyce. Zawiera w swoim składzie biochemicznym maksymalną ilość kwasu gamma-linolenowego (GLA), który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, a przede wszystkim uzupełnia braki enzymu Delta 6- desaturaza.
Kategoria:

Ośrodek szkolenia kierowców przywiązujących uwagę do faktycznego szkolenia swoich kursantów. Praktyczne ćwiczenia pierwszej pomocy wykonywane na fantomach pod okiem profesjonalisty. Wymagana ilość godzin zajęć teoretycznych, bez stosowania praktyk zmniejszania kosztów przez zmniejszanie ilości przekazywanego materiału. Dobrzy instruktorzy, to jeden z najlepszych atutów. Maksymalnie dwóch instruktorów, którzy przeprowadzają kursanta przez proces szkolenia, dzięki czemu wiedzą oni na jakie elementy kłaść szczególny nacisk.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami jakie daje nasz katalog. Znajduje się w nim baza ośrodków konferencyjnych oraz baza firm zajmujących się organizacją różnych imprez okolicznościowych.
Kategoria:

Potrafisz odpowiadać ustnie, ale wypowiedzi pisemne sprawiają Ci kłopot? Na szczęście jest nasza strona internetowa. Posiadamy wiele tematów w swojej bazie na przykład dotyczących różnych dziedzin akademickich i szkolnych. Napiszemy też dla Ciebie różnego rodzaju prace. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy i skorzystania z naszych usług.
Kategoria: