Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27942
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153358

Biura Tłumaczeń

16773 Biura Tłumaczeń http://translatica.waw.pl Zapraszamy do naszego biura. Tłumaczenie lub inaczej przekład to wyrażenie w języku docelowym treści tekstu (w tym również wypowiedzi ustnej) wyprodukowanego w . Słowo "tłumaczenie" można rozumieć zarówno jako jak i wynik tego procesu, czyli przetłumaczony na inny język tekst. W drugim znaczeniu, tłumaczenie jest rozumiane jako wtórne wobec tekstu oryginalnego.
W języku polskim słowo "przekład" ma stosunkowo wąski zakres znaczeniowy i używa się go zwykle mówiąc o sztuce przekładu lub artystycznym przekładzie tekstów literackich, np. dramatów czy Biblii, natomiast słowo "tłumaczenie" jest bardziej ogólne i może dotyczyć zarówno jak i pisemnego wszelkiego rodzaju tekstów, zarówno literackich, specjalistycznych, jak i użytkowych.
Biznes i Ekonomia
Firmy i Us?ugi
Miasta i Regiony
biuro rachunkowe   Radom   biuro   rachunkowe   księgowość   biuro rachunkowe Radom   usługi księgowe   podatki radom   podatki   vat Radom   księgowa   roczne rozliczenie radom   roczne rozliczenie   zus   pit   kadry   płace Dec 21, 2010 Andrzej

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 5.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 1

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Jeżeli szukasz wyjątkowego apartamentu nad Bałtykiem, pragniesz czegoś luksusowego i ekskluzywnego - sprawdź Marina-royale.pl Proponujemy sprzedaż lub wynajem doskonale zaprojektowanych i urządzonych mieszkań w kompleksie Marina-royale.pl Znajdujemy się w Darłowie, tuż nad samym brzegiem Bałtyku, a nasza inwestycja wyrasta niemalże z wodnej toni. Zapraszamy do luksusowych apartamentów od 27m2 do 84m2, wszystkie zrealizowane w najwyższym standardzie i jakości. Sprawdź Marina-royale.pl
Kategoria:

Producent mebli na indywidualne zamówienie przedstawia ofertę wykonania szaf wnękowych, szaf wolnostojących z drzwiami przesuwnymi, garderób. Oferujemy niepowtarzalną liczbę dekorów oraz oryginalne wzornictwo. Nasze zabudowy wykonywane są z takich materiałów ja płyty meblowe, rattany, bambus, lustra, szkła lacobel, szkła trawione, szkła barwione, szkła drukowane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Firma F-TOYS jest bezpośrednim przedstawicielem na Polskę Producenta amerykańskiej bielizny Electric Singerie. Electric Lingerie stawia przede wszystkim na WYSOKĄ JAKOŚĆ produktów, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Opakowania produktów podkreślają ekskluzywność kolekcji - doskonale nadają się na prezent. Zapraszamy do korzystania z towarów polecanych przez naszą hurtownię.
Kategoria:

Apartamenty Brzeg Planty to nowa inwestycja mieszkaniowa położona u zbiegu ulic Robotniczej i Planty w Brzegu w sąsiedztwie Parku nad Fosą. Jest to propozycja skierowana do osób ceniących sobie komfort oraz doskonałą lokalizację. W budynku znajdują się mieszkania 2 pokojowe o powierzchni od 51,05 m2 do 64,85 m2. W części parterowej zaplanowano miejsce na lokale usługowo handlowo biurowe. Każde mieszkanie posiada balkon. Mieszkania są już gotowe do sprzedaży stan deweloperski. Z myślą o wygodzie mieszkańców budynek jest wyposażony w komfortową, cichobieżną windę. Przy budynku znajdują się także miejsca parkingowe dla mieszkańców. Atutem inwestycji poza niewątpliwie atrakcyjną lokalizacją zaledwie kilka minut od centrum miasta jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych Park nad Fosą, Park Wolności, Stadion Miejski, Kryta Pływalnia. Do budynku zostały doprowadzone media miejskie ogrzewanie oraz ciepła woda. Inwestycja była realizowana z uwzględnieniem wszystkich przewidzianych Ustawą Deweloperską zasad ochrony praw Klienta. Oznacza to: Rachunek powierniczy wszelkie wpłaty Klienta są zdeponowane i zabezpieczone na indywidualnym rachunku prowadzonym przez bank nadzorujący inwestycję. Umowa w formie aktu notarialnego treść umowy zgodna z wymogami ustawy, umowa skutkuje wpisem roszczenia w księdze wieczystej nieruchomości. Kompletną informacje na temat inwestycji przed zawarciem umowy Kupujący otrzymuje Prospekt informacyjny przedsięwzięcia oraz ma wgląd w dokumenty dotyczące inwestycji i dewelopera, w tym sprawozdania finansowe za ostatnie dwa lata.
Kategoria:

TAX-NET S.A. zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę firm, obejmującą nie tylko wysokiej klasy usługi księgowe, ale również doradztwo finansowe, podatkowe, kadrowo-płacowe oraz usługi wirtualnego biura. Siedziba spółki znajduje się w Katowicach, biuro posiada także oddziały w innych miastach na Śląsku oraz w Warszawie. Klienci mogą liczyć na wszechstronne wsparcie, wynikające z dużego doświadczenia, doskonałej znajomości zagadnień związanych z księgowością, podatkami, prowadzeniem biznesu, optymalizacją podatkową itp. TAX-NET ma w swoim portfolio ponad 1500 klientów, w tym cenione światowe marki. Biuro rachunkowe zawsze działa w interesie klienta, doradza najkorzystniejsze rozwiązania, realizując wszystkie powierzone zadania z pełnym zaangażowaniem i zasadami etyki zawodowej.
Kategoria: