Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28291
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153942

Biura Tłumaczeń

16773 Biura Tłumaczeń http://translatica.waw.pl Zapraszamy do naszego biura. Tłumaczenie lub inaczej przekład to wyrażenie w języku docelowym treści tekstu (w tym również wypowiedzi ustnej) wyprodukowanego w . Słowo "tłumaczenie" można rozumieć zarówno jako jak i wynik tego procesu, czyli przetłumaczony na inny język tekst. W drugim znaczeniu, tłumaczenie jest rozumiane jako wtórne wobec tekstu oryginalnego.
W języku polskim słowo "przekład" ma stosunkowo wąski zakres znaczeniowy i używa się go zwykle mówiąc o sztuce przekładu lub artystycznym przekładzie tekstów literackich, np. dramatów czy Biblii, natomiast słowo "tłumaczenie" jest bardziej ogólne i może dotyczyć zarówno jak i pisemnego wszelkiego rodzaju tekstów, zarówno literackich, specjalistycznych, jak i użytkowych.
Biznes i Ekonomia
Firmy i Us?ugi
Miasta i Regiony
biuro rachunkowe   Radom   biuro   rachunkowe   księgowość   biuro rachunkowe Radom   usługi księgowe   podatki radom   podatki   vat Radom   księgowa   roczne rozliczenie radom   roczne rozliczenie   zus   pit   kadry   płace Dec 21, 2010 Andrzej

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 5.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 1

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Kancelaria prawnicza i podatkowa - KMR Koper - adwokat Warszawa, mazowieckie. Występowanie w charakterze pełnomocników, oferujemy szeroką gamę usług, wiedza i wieloletnie doświadczenie - Spory sądowe, umowy handlowe, procesy przekształceń i restrukturyzacji, prowadzenie postępowań i spraw spornych. Naszym celem jest sukces naszych klientów. Kancelaria prawna Warszawa - doradztwo podatkowe, porady prawne. Kontrola podatkowa Warszawa - podatki międzynarodowe, obsługa transakcji, prowadzenie postępowań podatkowych i spraw spornych. Adwokat zaprasza - kancelaria prawnicza Warszawa. Ceny transferowe - ocena i zarządzanie ryzykiem w zakresie cen transferowych. Doradca podatkowy w Warszawie zaprasza.
Kategoria:

Galeria Hajnówka to duże centrum handlowe o powierzchni hali przekraczającej kilka tysięcy metrów kwadratowych. Kompleks składa się z pojedynczej kondygnacji. Na terenie Galerii jest również duży parking zdolny pomieścić około 140 aut. Klienci centrum handlowego znajdą tutaj sklepy z obuwiem i odzieżą oraz sklepy z meblami i z elektroniką. Ponad to, klienci będą mogli skorzystać z różnych punktów usługowych oraz gastronomicznych, które umilą zakupy w Centrum Hajnówka.
Kategoria:

Tłumacz zaprasz na swój serwis w celu zapoznania się z oferowanymi usługami tłumaczeniowymi. Tłumaczenia z języka polskiego na angielski i vice versa. Tanio , szybko i solidnie. Możliwośc negocjowania cen i terminów.
Kategoria:

Sprzęt kosmetyczny na najwyższym poziomie, tylko najwyższej jakości sprzęt kosmetyczny, sprzęt fryzjerski i SPA. Serwis oferuje dokładne zapoznanie się z ofertą firmy oraz zakup danego produktu on-line. Ciekawa oferta, konkurencyjne ceny i fachowa obsługa czynią Tequico firmą na najwyższym poziomie.
Kategoria:

Jeśli straciłeś pracę, nie załamuj się. To najlepsza okazja, by rozpocząć nowy rozdział swojego życia. Dla-bezrobotnych.pl doradzi Ci, jak szybko i łatwo otrzymać pożyczkę pozabankową. Otrzymasz szczegółowe informacje, na jakie kryteria przy wyborze chwilówki zwrócić największą uwagę i jak przy pomocy rankingów internetowych znaleźć ofertę z najkorzystniejszym dla nas oprocentowaniem oraz jak otrzymane pieniądze wykorzystać na podniesienie swoich kwalifikacji, a tym samym polepszenie jakości życia.
Kategoria: