Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29016
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155692

Gekosale.pl

16815 Gekosale.pl http://www.gekosale.pl Gekosale.pl to w pełni bezpłatne oprogramowanie e-commerce o otwartym kodzie źródłowym stworzone od podstaw przez firmę Mediacube. Posiada wiele funkcjonalności dostępnych dotąd jedynie w rozwiązaniach komercyjnych, a poprzez zaawansowany system modułów daje ogromne możliwości dostosowania pod indywidualne potrzeby. Licencja GPL pozwala na samodzielne wprowadzanie dowolnych zmian w oprogramowaniu.

W wersji standardowej posiada wbudowany mechanizm Multistore pozwalający na prowadzenie dowolnej ilości sklepów przy użyciu tylko jednej instalacji oprogramowania. Zaawansowany system szablonów sklepu pozwala w pełni dostosować wygląd i układ sklepu bezpośrednio z poziomu panelu administracji, bez konieczności edycji plików HTML czy CSS.
Internet i Komputery bezpłatne oprogramowanie sklepu internetowego esklep ecommerce Dec 31, 2010 Adam Piotrowski

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

Spożywczy sklep internetowy oferuje tanie produkty spożywcze. Przyjazna szata graficzna, łatawa nawigacja oraz atrakcyjne ceny - to wszystko cechuje nasz sklep. Szybka i bezpłatna dostawa do domu.
Kategoria:

Nasza firma Security Partners specjalizuje się w bezpieczeństwie informacyjnym, odpowiadamy za integracje informatyczne systemów bezpieczeństwa, dbamy o całkowite bezpieczeństwo naszych klientów tudzież ochronę ich zgodnie z obowiązującym prawem. Staramy się do każdego klienta podejść indywidualnie, stąd też doradzamy oraz wprowadzamy liczne dedykowane rozwiązania. W nowoczesnym biznesie bezpieczeństwo danych oraz informacji jest bardzo istotne, żadna poważna firma nie może liczyć się ze stratą owych danych. Zapraszamy na stronę w celu zaznajomienia się z naszą ofertą.
Kategoria:

Tania książka , książki, księgarnia Tania książka , książki, księgarnia Tania książka , książki, księgarnia
Kategoria:

Opis funkcjonalnych urządzeń i rzeczy, które są przydatne w codziennym życiu. Opisy, recenzje oraz krótkie charakterystyki takich cudów techniki znajdują się w naszym serwisie. Zawsze najnowsze wiadomości ze świata dotyczące najnowszych produktów znanych marek. Nowinki i informacje naukowe dla wszystkich ludzi racjonalnego myślenia żyjących w otaczającym świecie.
Kategoria:

ogłoszenia Wpisujesz raz a nasz automat roześle twoje ogłoszenie do ponad 100 portali ogłoszeniowych
Kategoria: