Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28773
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155254

Gekosale.pl

16815 Gekosale.pl http://www.gekosale.pl Gekosale.pl to w pełni bezpłatne oprogramowanie e-commerce o otwartym kodzie źródłowym stworzone od podstaw przez firmę Mediacube. Posiada wiele funkcjonalności dostępnych dotąd jedynie w rozwiązaniach komercyjnych, a poprzez zaawansowany system modułów daje ogromne możliwości dostosowania pod indywidualne potrzeby. Licencja GPL pozwala na samodzielne wprowadzanie dowolnych zmian w oprogramowaniu.

W wersji standardowej posiada wbudowany mechanizm Multistore pozwalający na prowadzenie dowolnej ilości sklepów przy użyciu tylko jednej instalacji oprogramowania. Zaawansowany system szablonów sklepu pozwala w pełni dostosować wygląd i układ sklepu bezpośrednio z poziomu panelu administracji, bez konieczności edycji plików HTML czy CSS.
Internet i Komputery bezpłatne oprogramowanie sklepu internetowego esklep ecommerce Dec 31, 2010 Adam Piotrowski

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

Oferujemy stały szerokopasmowy dostęp do sieci Internet , realizowany za pomocą łącz radiowych. Zastosowanie sprzętu renomowanych firm gwarantuje uzyskanie wysokiej jakości usług oraz dostępność łącza przez 24h na dobę, niezależnie od warunków pogodowych.
Kategoria:

Firma internetowa zajmująca się projektowaniem i tworzeniem profesjonalnych stron www . W ofercie także promowanie stron w sieci ineternet - poprzez pozycjonowanie i rozbudowany e-marketing.
Kategoria:

Skracanie linku do strony internetowej. Krótszy adres jest lepszy do przesłania. Skróć swój link. Dzięki temu dużo łatwiej zapamiętać, lub przesłać znajomemu przez GG, albo SMS. Nie ma potrzeby logowania się, wystarczy wpisać adres do skrócenia i kliknąć, aby cieszyć się darmowym aliasem na zawsze i za darmo. Skróć link .
Kategoria:

Jeśli zależy Ci na właściwie zorganizowanej pracy, wybierz Agencje3000. Nasze oprogramowanie umożliwia drukowanie ofert oraz ich zestawień (list) w wielu różnych formatach - pdf, rtf, html. Każdy wydruk automatycznie opatrywany jest w logo biura, dane teleadresowe oraz kontakt do właściwego agenta. Wszystkie wydruki można łatwo wysłać pocztą elektroniczną do klienta. Przesłane klientom oferty są automatycznie rejestrowane w systemie
Kategoria:

Programy do ściągnięcia za darmo. Na stronie można znaleźć wiele linków do programów udostępnianych za darmo. Bardzo wiele przydatnych narzędzi. Programy z kategorii biurowe, graficzne, edukacyjne, narzędziowe, antywirusowe. Darmowe programy
Kategoria: