Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29099
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155840

www.biurodomena.pl

17088 www.biurodomena.pl http://www.biurodomena.pl Biuro Rachunkowe DOMENA, Dorota Danielczenko, oferuje kompleksową obsługę rachunkowo - księgową przedsiębiorstw, na którą składają się: obsługa księgowa, obsługa podatkowa, obsługa kadrowo - płacowa oraz usługi doradcze. Towarzyszymy Państwu na każdym etapie Waszej działalności, już od chwili rejestracji firmy w stosownych urzędach. Jesteśmy do dyspozycji w problemach podatkowych wynikających z codziennej pracy, oraz na mocy udzielonego pełnomocnictwa reprezentujemy Podatników przed urzędami. Banki i Finanse
Biznes i Ekonomia
Firmy i Us?ugi
Ksiegowosc   Kadry   place   ksiega podatkowa   podatki   biuro ksiegowe   platnik   supeplace   optima   comarch   zus   wynagrodzenia zwolnienia   Jan 14, 2011 Paweł

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 1.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 1

Oceń stronę


Inne linki z Banki i Finanse

Dłużnicy mają swoje prawa, jednak nie wszyscy wiedzą jakie. Dlatego też komornicy i firmy windykacyjne potrafią dość skutecznie uprzykrzyć życie. Wiele osób nie wie w takiej sytuacji gdzie szukać pomocy. Na stronie Rozwiazywcza.pl mogą jednak uzyskać pomoc w swoich problemach. Po jego przedstawieniu uzyskają odpowiedź, jak sobie poradzić z komornikiem, firmą windykacyjną i rozwiązaniem problemu. Można także przeszukać odpowiedzi udzielone innym osobom, być może trafi się podobna sytuacja, i tym samym podane komuś rozwiązanie będzie można tak samo skutecznie zastosować odnośnie swojej sytuacji. Główną tematyką poruszoną na stronie jest właśnie kwestia zadłużenia, zarówno tego które jest egzekwowane przez komorników, jak też przez firmy windykacyjne i tego, jakie problemy w związku z tym mogą się pojawiać.
Kategoria:

Jeżeli interesują Państwa świadczenia doradcze z zakresu gospodarki oraz finansów, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przygotowana przez warszawską firmę Cobo-Consulting Sp. z.o.o. Oferujemy fachowe usługi, które ułatwiają wyszukanie najtrafniejszych rozwiązań, indywidualnie dostosowanych do określonej sytuacji. Każdy nasz klient może liczyć na obsługę przez pracowników ze świetnymi kwalifikacjami zawodowymi oraz wieloletnią obecnością w branży doradczej. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze.
Kategoria:

Działalność towarzystwa ubezpieczeniowego Gothaer opiera się na dwóch równoległych pionach. Pierwszy pion odpowiedzialny jest za obsługę klientów indywidualnych, z kolei drugi pion odpowiada za obsługę klientów biznesowych. Klienci indywidualni Gothaer mogą liczyć na bardzo atrakcyjne ubezpieczenia majątkowe, osobowe, komunikacyjne i ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Gothaer posiada bardzo rozbudowaną sieć dystrybucji i współpracuje z ponad 2300 agentami ubezpieczeniowymi w całym kraju.
Kategoria:

Zapraszamy do odwiedzenia strony informacyjnej jednej z kancelarii komorniczych dla miasta Torunia, która prowadzi Dariusz Filipiak. Niniejsza kancelaria zajmuje się przede wszystkim egzekucja sądową wierzytelności pieniężnych narzecz wierzycieli którzy w postępowaniu sądowym uzyskali odpowiednie orzeczenie sądu stwierdzające należeżność na ich rzecz i nadano temu orzeczeniu klauzule wykonalności. Po za tym wykonujemy spisy inwentarza w postepowaniu spadkowym. Czynności swoje z regóły wykonujemy w granicach apelacji sądowej naszej kancelarii ale na specialne rzyczenie wierzyciela na podstawie odpowiednich przepisów możemy wykonywać czynności egzekucyjne na terenie całego kraju.
Kategoria:

Stworzenie sytuacji, w której możemy pracować bez wychodzenia z domu jest bardzo korzystne. Pomyślcie sami, jakby to było nie musieć martwić się o to, że spóźnicie się do pracy lub, że macie gorszy dzień i naprawdę nie jesteście w stanie nic zrobić. Wystarczy nauczyć się zarabiać na opcjach binarnych, które stanowią aktualnie najlepszy sposób zarobku przez internet i dostępne są dla każdego. Nie trzeba być ekspertem, aby skorzystać z tej opcji.
Kategoria: