Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28820
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155405

Dentysta Stomatolog Gliwice

17137 Dentysta Stomatolog Gliwice http://www.gliwice-dentysta.pl Dentysta Gliwice. Gabinet stomatologiczny Ewa Gaś-Szymanowska. Oferujemy: wybielanie zębów, licówki kompozytowe, endodoncja, korony i mosty porcelanowe, usuwanie kamienia, usuwanie osadu, lakowanie, lakierowanie, zdjęcia RTG, komputerowe znieczulenie. Dysponujemy nowoczesną aparaturą RVG, która pozwala na uzyskanie obrazu rtg na ekranie komputera w ciągu kilku sekund od wykonania zdjęcia. Wykorzystujemy mikroskopem Zeiss do leczenia zachowawczego (bardzo dokładne opracowanie ubytku). Komputerowe znieczulenie bez bólu i stresu zapewnia The Wand. Ilość środka znieczulającego jest dozowana elektronicznie co wiąże się z brakiem rozpierania. Zapraszamy do naszego gabinetu przy ulicy Daszyńskiego 30 w Gliwicach. Zdrowie i Uroda dentysta Gliwice   stomatolog Gliwicie   wybielanie zębów Jan 26, 2011 marcin

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie i Uroda

NZOZ Alamdent, gabinet stomatologiczny z Rzeszowa, oferuje zabiegi stomatologiczne, zapobiegawcze i protetyczne. Dla pacjentów, którzy wymagają kurowania dentystycznego realizowane są zabiegi wybielania, a także napełnianie oraz leczenie kanałowe zębów. Jeżeli Klient potrzebuje kurowania profilaktycznego to ofererowane jest lakowanie i lakierowanie zębów. Punkt stomatologiczny świadczy zabiegi protetyczne, które stosowane są do korony lanej, a także protez akrylowych oraz szkieletowych. W gabinecie pracuje pięciu medyków stomatologów, którzy zrealizują zabiegi w sposób bezbolesny. Więcej wiadomości o gabinecie dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategoria:

W dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn, kobiet i najmłodszych ubolewa z powodu za dużej wagi ciała. Nieodpowiednie odżywianie przyczynia się do wielu schorzeń a także bardzo obniża jakość życia. Nadmierna waga zwiększa prawdopodobieństwo: zawału, miażdżycy, chorób serca oraz układu krążenia, chorób układu kostnego, problemów z kręgosłupem, depresji psychicznej, obniżonej samooceny. Uświadamiając sobie powyższy problem, wiele ludzi ucieka się do niezdrowych diet, licząc każdą kalorię. Następstwem tych diet jest popularny efekt jo-jo, w wyniku czego po ich zakończeniu bardzo szybko powracamy do poprzedniej wagi ciała, a nawet tyjemy jeszcze więcej.
Kategoria:

LOMI LOMI NUI to masaż dający jedyne w swoim rodzaju uczucie błogości - to uczta dla zmysłów i ciała. Jego celem jest nie tylko rozluźnienie naprężonych mięśni, lecz praca nad całym człowiekiem poprzez usuwanie napięć i blokad w jego wnętrzu. pobudza na nowo ciekawość, radość życia , przywraca lekkość i harmonię. Ponadto polecam masaż leczniczy, ciążowy, ciepłymi kamieniami, terapię manualną.
Kategoria:

Gabinet Zdrowia i Urody w Goleniowie. Irena Tokarz. Zapraszam Państwa na masaż klasyczny, drenaż limfatyczny, masaż aquavibronem. Oferujemy również pomiar ciśnienia. Strona zawiera informacje na temat masażu i zdrowego stylu życia. Zalecenia żywieniowe, informacje na temat witamin i składników mineralnych, niektóre zagadnienia z zakresu psychologii.
Kategoria:

Specmed z siedzibą w Nowym Targu jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w którym oferowane są usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób oczu dzieci oraz dorosłych. W ramach usług okulistycznych oferowane jest leczenie zachowawcze oraz chirurgiczne, a ponadto stosuje się laseroterapię. Pacjentom proponowany jest dobór odpowiednich soczewek kontaktowych i szkieł okularowych, a także wykonuje się pomiar grubości rogówki i autokeratorefraktometrię. Wśród leczonych schorzeń znalazła się m.in. jaskra, zaćma czy cukrzyca, a zabiegów m.in. udrażnianie dróg łzowych. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria: