Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28350
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 154059

Pajęczyna - ogrodzenia kraków, panelowe systemy ogrodzeniowe

17749 Pajęczyna - ogrodzenia kraków, panelowe systemy ogrodzeniowe http://www.pajeczyna.krakow.pl Firma Pajęczyna działa nieprzerwanie od 1984 roku w tym samym miejscu w Zielonkach na przedmieściach Krakowa.
Firma zajmowała się produkcją siatki ogrodzeniowej oraz podtynkowej typu Rabitza i gwoździ.
W 2001 roku jako jedyna firma w Polsce podpisaliśmy umowę wyłącznej sprzedaży na teren Małopolski z liderem na skalę światową w branży wyrobów z drutu firmą BEKAERT Fencing obecnie BETAFENCE.
Od tego momentu skoncentrowaliśmy się na produkcji bram i furtek oraz sprawnej dystrybucji gotowych systemów ogrodzeniowych, różnorodnych siatek, krat, mat zbrojeniowych, akcesoriów ogrodzeniowych itp. co trwa aż do dzisiejszego dnia. Nasza Firma wyspecjalizowała się w montażu oferowanych paneli ogrodzeniowych i siatek zgrzewanych
Biznes i Ekonomia
Miasta i Regiony
ogrodzenia kraków   pajęczyna - ogrodzenia kraków   krakowskie ogrodzenia pajeczyna   systemy ogrodzeniowe kraków Apr 18, 2011 grupa26

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Interesanci przekazując rejestrację spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dla firmy SzybkieFirmy.pl otrzymują gotową spółkę w terminie nie większym niż dwa dni robocze. Przedsiębiorstwo ponadto współpracuje z kancelarią prawniczą, interesanci mają więc pewność, iż otrzymują spółkę, jakiej proces zarejestrowania dokonał się w stu procentach prawidłowo. Klienci są także powiadamiani o całkowitych kosztach dotyczących rejestracji spółki. Na życzenie klientów spółki mogą być także modyfikowane podług ich konkretnych wymagań. Interesanci po kupieniu spółki mogą kolejnego dnia rozpoczynać prowadzenie swojej działalności gospodarczej.
Kategoria:

Zacznij inwestować w waluty, zwiekszaj swój kapitał na rynku FOREX . Zobacz i dowiedz się jakie to proste. Dowiedz się więcej...
Kategoria:

Biuro Rachunkowe Aditio - oferujemy pełen zakres usług księgowych dla podmiotów o najróżniejszych profilach działalności. Specjalizujemy się również w szkoleniach z zakresu BHP, które dopasowujemy pod indywidualne potrzeby naszych Klientów. Posiadamy ogromne doświadczenie, a księgowość to nie tylko nasza specjalizacja, lecz również pasja. Korzystając z usług naszego Biura otrzymujesz rzetelną i kompleksową pomoc. Zapraszamy!
Kategoria:

Agencja Ubezpieczeniowa Pilipczuk w Warszawie - Ubezpieczenia Warszawa oferuje szeroki zakres ubezpieczeń w tym: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie OC, ubezpieczenie OC firm, ubezpieczenie firm, ubezpieczenie majątkowe, ubezpieczenia AC. Posiadamy dwa punkty w Warszawie - ubezpieczenia Warszawa Włochy, ubezpieczenia Ochota, ubezpieczenia Mokotów, ubezpieczenia Centrum. Dojeżdżamy do klienta na terenie Warszawy i okolic. Profesjonalne tanie ubezpieczenia w Warszawie – zapraszamy.
Kategoria:

Ciekawym i bogatym źródłem wiadomości na temat transakcji przetargowych i zamówień publicznych jest internetowe forum dyskusyjne - Przetargi.info.pl. W zawartych w nim podstronach znajdują się, tworzone przez zainteresowanych zasadniczym wątkiem portalu, posty poruszające nie tylko aspekty prawne, ale też najnowsze orzeczenia zespołów arbitrów i Krajowej Izby odwoławczej.
Kategoria: