Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28443
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 154211

ERP, MRP, systemy ERP, Business Intelligence, oprogramowanie CRM

181 ERP, MRP, systemy ERP, Business Intelligence, oprogramowanie CRM http://www.erp-view.pl/CRM/ ERP-view.pl - portal rozwiązań IT w biznesie. Systemy ERP, CRM, Business Intelligence, Controlling, MRP. Najnowsze wiadomości, artykuły, case studies. Przedstawiamy najnowsze trendy w branży oprogramowania dla firm. Biznes i Ekonomia erp   oprogramowanie dla firmy   systemy erp   business intelligence   crm Jan 30, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Skills Factory Grupa Szkoleniowa organizuje szkolenia otwarte dla firm oraz szkolenia rynku nieruchomości. Zapraszamy Pośredników, Rzeczoznawców i Zarządców nieruchomości na szkolenia, seminaria i kursy specjalistyczne z listy ministerstwa infrastruktury. Szkolenia otwarte dla firm - tematyka: techniki sprzedaży, negocjacje, perswazja, profesjonalna obsługa Klienta, telemarketing, rozwój osobisty, mowa ciała, skuteczna komunikacja, sztuka prezentacji, emisja głosu, zarządzanie, szkolenia z coachingu, asertywności, budowania wizerunku, korespondencji i wiele innych. Nasze szkolenia charakteryzują się wysoką skutecznością i profesjonalizmem. Zapraszamy!
Kategoria:

Przyjazny sklep z elektronarzędziami i maszynami dla profesjonalistów i majsterkowiczów. W sprzedaży produkty takich producentów jak HITACHI, BOSCH, MAKITA i wiele innych. Realizujemy indywidualne zamówienia. Negocjujemy ceny z stałymi klientami. Staramy się aby nasz klient był zawsze w pełni zadowolony z współpracy z nami. Stworzyliśmy uproszczony system realizacji zakupów bez potrzeby rejestracji i logowania. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my już zajmiemy się Twoim zamówieniem, o którego realizacji będziesz na bieżąco informowany.
Kategoria:

Zbiór najlepszych programów partnerskich dostępnych w polskim internecie. PP zostały posegregowane w kategorie. Zobacz jak łatwo możesz zarobić na swojej stronie internetowej wykorzystując proste techniki.
Kategoria:

Jeśli szukasz rower wysokiej jakości, znanego producenta oraz z pełnym wyposażeniem, sklep Rove posiada szeroki asortyment rowerów damskich, męskich i dziecięcych. Polecamy luksusowe rowery dla amatorów oraz profesjonalne, dla zawodowych kolarzy. Dla najmłodszych użytkowników proponujemy również rowerki biegowe Puky. Sprawdź kolekcję naszych rowerów. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Czy w swojej firmie zauważyłeś jakieś stanowisko, które nie wypełnia w 100% normy, którą mu założyłeś? Przez takie stanowisko traci na efektywności całe przedsiębiorstwo, a ty szukasz szybkiego, prostego we wdrożeniu rozwiązania. Nazywam się Jacek Branas i prowadzę stronę poświęconą metodom stosowanym w planowaniu w biznesie. Metoda, którą chcę Ci zaproponować to teoria ograniczeń. Polega ona na zdefiniowaniu wszystkich występujących ograniczeń i eliminowaniu jeden po drugim już na etapie planowania. Już na etapie wprowadzania spostrzeżesz wielkie korzyści płynące z jej wprowadzenia. Między innymi oszczędności w materiale i surowcach, które zostaną wykorzystane do zleceń. Skraca się też czas wykonywania kolejnych projektów. Tak osiągnięte efekty prowadzą tylko do jednego wniosku – większe dochody przedsiębiorstwa. Jeśli w materiałach umieszczonych na stronie znajdziesz jakieś niejasności lub będziesz się chciał dowiedzieć więcej szczegółów na temat teorii ograniczeń, zapraszam do kontaktu ze mną lub na organizowane przeze mnie szkolenia.
Kategoria: