Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30126
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157080

ERP, MRP, systemy ERP, Business Intelligence, oprogramowanie CRM

181 ERP, MRP, systemy ERP, Business Intelligence, oprogramowanie CRM http://www.erp-view.pl/CRM/ ERP-view.pl - portal rozwiązań IT w biznesie. Systemy ERP, CRM, Business Intelligence, Controlling, MRP. Najnowsze wiadomości, artykuły, case studies. Przedstawiamy najnowsze trendy w branży oprogramowania dla firm. Biznes i Ekonomia erp   oprogramowanie dla firmy   systemy erp   business intelligence   crm Jan 30, 2007

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Kody kreskowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Używa się ich na szeroką skalę w przemyśle motoryzacyjnym, przemyśle AGD i rolnictwie, przemyśle lotniczym, tekstylnym. Wykorzystuje się tę technologię przy wytwarzaniu biletów, wejściówek i karnetów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dostępna jest ona na stronie.
Kategoria:

Firma Steven to znana firma, która działa już od 1995 roku. Zajmuje się branżą odzieżową, zaś jej towary są znane globalnie.Produkty korporacji Steven są mocne i solidne,wykonane z najlepszych materiałów i surowców, dzięki temu są trwałe i ładne, prócz tego dostępne w bardzo atrakcyjnej , a dodatkowo nieprawdopodobnie konkurencyjnej cenie. Firma Steven podąża za aktualnymi trendami, dlatego jej produkty są modne i przyszłościowe.
Kategoria:

Istniejemy na rynku od 1989 roku. Współpracujemy z najlepszymi producentami materiałów w Polsce i za granicą. Jesteśmy do dyspozycji w naszej sieci dystrybucji na terenie całej Polski północnej. Ciągle analizujemy oferty producentów i potrzeby klientów. Nasza oferta obejmuje kilkaset pozycji materiałowych. Naszym klientom zapewniamy pomoc w doborze surowców oraz wszechstronną pomoc technologiczną a także doradztwo w zakresie ochrony środowiska.
Kategoria:

Moja praktyka w USA, opis pobytu w stanach, gdzie odbywałem staż studencki, pracując na uniwersytecie w Oklahomie. Praktyka obejmowała zagadnienia nanotechnologii, w czym Ameryka jest bardzo dobra. Opisuję jak wygląda życie w USA, w różnych stanach: Kalifornia, Oklahoma, Nevada. Praktyka w usa pozwoliła mi nauczyć się dużo z nanotechnologii, pobytowi w stanach zawdzięczam ciekawszą pracę, którą wykonwywałem później.
Kategoria:

Kampania reklamowa ma wielkie znaczenie w każdym biznesie. My mamy przyjemność zaproponować produkt, który jest skuteczny i niezawodny. Kasetony reklamowe pozwalają docierać z przekazem do licznej grupy osób. Wszystkie rodzaje mogą Państwo poznać na naszej witrynie. Ponadto w skład naszej oferty wchodzi też Termoformowanie. Zapraszamy do zapoznania się z spisem firm, które już podjęły z nami współpracę.
Kategoria: