Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28615
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 154759

ERP, MRP, systemy ERP, Business Intelligence, oprogramowanie CRM

181 ERP, MRP, systemy ERP, Business Intelligence, oprogramowanie CRM http://www.erp-view.pl/CRM/ ERP-view.pl - portal rozwiązań IT w biznesie. Systemy ERP, CRM, Business Intelligence, Controlling, MRP. Najnowsze wiadomości, artykuły, case studies. Przedstawiamy najnowsze trendy w branży oprogramowania dla firm. Biznes i Ekonomia erp   oprogramowanie dla firmy   systemy erp   business intelligence   crm Jan 30, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Coraz częściej w Twojej głowie pojawia się myśl na temat znalezienia pracy za granicą? Masz zatrudnienie w Polsce, ale nie przynosi Ci ono satysfakcji? A może od dłuższego czasu nie możesz znaleźć pracy? Dla nas nie ma to większego znaczenia. Jesteśmy zespołem specjalistów od rekrutacji, którzy oferują między innymi pracę w Niemczech. Jeżeli chcesz wyjechać do Neuss, czy też do innego miasta, to zgłoś się do nas. Prześwietlimy Twoje CV, sprawdzimy umiejętności i na tej podstawie znajdziemy Ci godne zatrudnienie. A nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia, to w naszej bazie ogłoszeń i tak trafisz na ofertę, która będzie dobrą dla Ciebie propozycją. Już teraz zajrzyj na stronę zeitmann i zobacz co konkretnie mamy Ci do zaoferowania. Spieszymy Ci donieść, że jesteśmy rzetelną i sprawdzoną agencją zatrudnienia.
Kategoria:

Witamy na stronie MMprojekt jesteśmy Agencją Reklamową która swoją działalność koncentruje na usługach dla firm w zakresie poligrafii, wyrobu pieczątek oraz stron internetowych. Staramy się ułatwić kontakt z klientem, zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania dotyczące obsługi z naszej strony. MMProjekt Reklama, Poligrafia, Strony www, Banery reklamowe, Reklama na szybach, Stojaki plexi, Grafluxy, Pieczątki,Odzierz reklamowa, Kubki reklamowe Reklama w pełnym wymiarze, Agencja Projektowo-Reklamowa MMProjekt Usługi dla firm.
Kategoria:

Tworzenie aplikacji internetowych i nie tylko, webdevelopment, nowoczesne technologie webowe. Programowanie PHP, Java, C++, Object Pascal. Kompleksowa obsługa serwisów internetowych. Web 2.0 - dynamiczne aplikacje oparte o AJAX. Wykorzystanie CSS, XHTML, XSLT, XMLSchema, SOAP, projektowanie aplikacji XML. Blog i portfolio. Nowoczesne technologie, bazy danych SQL.
Kategoria:

W przypadku kontaktów z kontrahentami niemieckojęzycznymi nieoceniona jest pomoc profesjonalnego tłumacza ustnego języka niemieckiego, który pomoże w tłumaczeniach firmowych, biznesowych czy specjalistycznych tłumaczeniach. Tu swoje usługi poleca tłumacz języka niemieckiego pracujący w Warszawie – Agnieszka Kamińska. Bogate doświadczenie nabyte w trakcie pracy zawodowej gwarantuje najwyższą jakośc tłumaczeń.
Kategoria:

Biuro Rachunkowe Hossa w Rybniku specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Świadczymy usługi wszelkim podmiotom gospodarczym, również spoza Rybnika. Zapewniamy stabilność, jesteśmy godnym zaufania partnerem dla naszych klientów od wielu lat. Oferujemy atrakcyjne ceny. Nasze usługi świadczymy na terenie całego Śląska w szczególności miasta takie jak Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski, Racibórz, Jastrzębie, Gliwice i Zabrze.
Kategoria: