Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28992
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155667

Firma Produkcyjno-Handlowo_usługowa"MISIO"

18156 Firma Produkcyjno-Handlowo_usługowa"MISIO" http://www.pantofle-maciaszek.pl Firma nasza istnieje na rynku od 1981 roku mamy tradycje rodzinne - dziadek oraz ojciec zajmowali sie produkcją obuwia. W naszej ofercie posiadamy obuwie i pantofle regionalne wykonane ze skór baranich, bydlecych i świńskich oraz ekologicznych. Niektóre wyroby posiadają wkładke ortopedyczną co zapewnia wygode i komfort noszenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wyroby z wełny oraz róźnego rodzaju czapki i rękawiczki. Towar dostarczamy firmą kurierską na terenie Polski oraz poza granicami kraju pakowany w kartony.

Zapraszamy wszystkich potencjalnych klijentów do współpracy postaramy sie spełnić ich oczekiwania.
Biznes i Ekonomia
Firmy i Us?ugi
Dom i Wn?trze
Pantofle   drewniaki   wyroby z wełny   wyroby ze skór baranich   czapki   r   ekawiczki Jul 29, 2011 18 26-75324 606734548

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Jeżeli szukasz ekspertów w branży kamieniarskiej to doskonale trafiłeś. Zajmujemy się tym rzemiosłem od pokoleń. Zajmujemy się głównie wyrobem nagrobków, blatów kuchennych oraz kominków przygotowywanych zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz z wykorzystaniem najnowszej technologii w obróbce kamienia. Jesteśmy też dystrybutorem kamienia, jednym z największych dystrybutorów w województwie lubelskim.
Kategoria:

Profilem działalności firmy Dorian, mieszczącej się w Wołominie, jest hurtowa i detaliczna sprzedaż artykułów elektrotechnicznych oraz usługi związane z branżą elektrotechniczną tj. wykonywanie instalacji elektrycznych , projektowanie i budowa linii energetycznych, wynajem pojazdów specjalistycznych. W ofercie hurtowni można znaleźć takie produkty jak: źródła światła, kable, przewody, osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy oświetleniowe, złącza kablowe, słupy oraz stacje transformatorowe.
Kategoria:

Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny POSEJDON położony w malowniczej krainie Krynicy Morskiej proponuje swoim klientom szeroki zakres usług związanych z rehabilitacją i turystyką. Stanowi jeden z oddziałów Fundacji SFSW, która prowadzi usługi rehabilitacyjne na terenie całej Polski. W dużym asortymencie ośrodka znajdują się między innymi turnusy rehabilitacyjne, wczasy lecznicze, imprezy okolicznościowe dla odbiorców indywidualnych i grupowych. Wysoce wykwalifikowany personel oraz własna doskonale wyposażona baza zabiegowa dają możliwość zapewnienia odbiorcom pełnej opieki rehabilitacyjnej. Specjalizacją ośrodka jest leczenie schorzeń dróg oddechowych, narządów ruchu i schorzeń przewodu pokarmowego. Ośrodek zajmuje ponad 2 hektary zalesionego, nasłonecznionego terenu. Więcej szczegółowych informacji można wyszukać na stronie internetowej.
Kategoria:

ABC Szklarz, firma z tradycją, ale także firma nowoczesna. Tutaj żadne zlecenie nie pozostaje bez odzewu, o czym może świadczyć chociażby bardzo szeroki zakres owych usług, możliwych do zrealizowania w owym zakładzie. Między innymi w ofercie znaleźć możemy taki składnik, jakim jest wykonanie zabudowy szklanej. Z jednej strony powiemy, że to wyzwanie, ale nie dla pracowników ABC Szklarz, którzy w tym względzie posiadają stosowne doświadczenie, posiadają pasję, posiadają pomysły, jakie rozwiązania w danym pomieszczeniu będą najbardziej korzystne. Tym samym ABC Szklarz to firma, dla której nie ma praktycznie żadnych ograniczeń, która jest w stanie stawić czoła każdym pragnieniom związanym z szybami, z przycinaniem szyb.
Kategoria:

Jeżeli inwestujesz w fundusze inwestycyjne, nasz system stosujący dywersyfikację i hedging pomoże Ci wybrać te najefektywniejsze i bezpieczne. Portal publikuje narzędzia niezbędne do profesjonalnego inwestowania oraz materiały zawierające informacje jak osiągnąć jak największy zysk przy jak najmniejszym ryzyku. Metodą na udaną inwestycję jest dywersyfikacja składników portfela inwestycyjnego, dobór instrumentów finansowych, pozwalający na minimalizację ryzyka. Wyjaśniamy czym jest dywersyfikacja i hedging oraz umożliwiamy ich wykorzystanie dla zachowania bezpieczeństwa Państwa inwestycji.
Kategoria: