Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29102
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155851

Agencja ochrony Jaguar

1836 Agencja ochrony Jaguar http://www.ochrona-jaguar.info/ http://www.ochrona-jaguar.info/ zapewniamy fachowe uslugi z zakresu ochrony osób i mieni. Dla nas liczy się każdy klient. Funkcjonujemy z myślą o was i dla was. Firmy i Us?ugi Roksana Pietras   ochrona osobista   konwojowanie   patrole interwencyjne   bezpieczenstwo   uslugi detektywistyczne   imprezy masowe Jul 4, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Musisz zdążyć na samolot na czas? Zapewnimy Tobie to! Wybierz Black Taxi. Nasi kierowcy są niezwykle punktualni. Sprawnie przewiozą Cię na lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Samochody, które podstawiamy, uzależniamy od ilości pasażerów oraz wielkości bagażu. Dla nas komfort przejazdu ma ogromne znaczenie. Zadzwoń po Black Taxi. Tel. 578 120 020. U nas możesz zapłacić kartą płatniczą oraz przelewem.
Kategoria:

Firma Retos-Bus istnieje na śląskim rynku od wielu lat. Każdy z nas ma swoje przyzwyczajenia oczywiście naszym przyzwyczajeniem jest jak najlepszy komfort jazdy oraz samopoczucie klienta, dlatego utrzymaliśmy się na rynku podczas kryzysu każdy klient i tak był zadowolony. Serdecznie zapraszamy do współpracy posiadamy minibusy z 24 miejscami oraz klimatyzacją.Serdecznie Zapraszam do odwiedzenia naszej strony www.
Kategoria:

Paramy się wytworem i montażem wyrobów z kamienia naturalnego jak: pomniki z granitu, blaty z kamienia granitowe i marmurowe(w łazience i kuchni), kominki z granitu, parapety marmurowe, schody marmurowe zewnętrzne i wewnętrzne. Wykonujemy usługi na powierzchni Dolnego Śląska, zwłaszcza w bliskości Wrocławia. Kolejnym z robionych przez nas artykułów są parapety granitowe zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Płyty kamienne importujemy z różnych części Europy stąd mamy do przedstawienia gigantyczną gamę barw i struktur kamienia. Parapety tworzymy i wytwarzamy starannie z dyspozycją nabywcy. Gwarantujemy image i ergonomiczność produktu. Parapety granitowe zastosowane we wnętrzu pomieszczenia są dobre i dystyngowane, a dzięki dokładnie polerowanej powierzchni bez trudu można je utrzymać w ładzie wystarczy jedynie wytrzeć je lekko wilgotną ściereczką nie potrzebują żadnych zabiegów konserwujących. Ponadto parapety kamienne są wytrzymałe na tarcie oraz na wahania temperatury i wilgotności w lokalu. Parapety zamontowane na zewnątrz natomiast są mało podatne na oddziaływanie pogodowe takie jak grad, wysoka i niska temperatura, mocne słońce. Zapraszamy wówczas Państwa do zaznajomienia się z naszą obfitą propozycją parapetów wykonanych z kamienia.
Kategoria:

Urządzenia emitujące światło, pozwalające na jego przemieszczanie w ułatwiony sposób, takie jak lampy, towarzyszą człowiekowi od chwili wynalezienia ognia. Na każdym kroku mamy do czynienia z lampami: latarnie uliczne, oświetlenie mieszkania, latarki. Można by tak było wymieniać w nieskończoność. Nie ma już miejsca w naszym istnieniu, które pozbawione jest nieskomplikowanego urządzenia: lampy. Czy to praca, czy mieszkanie, auto, jacht i tak dalej, wszędzie mamy do czynienia z lampami. Człowiek jest od nich uzależniony, a głównie po zmroku. Potrzeba podróżowania, spowodowała potrzebę mobilnego światła, które może zapewnić nam lampa, czy to naftowa, elektryczna lub nawet zwykła świeczka, którą również można uznać za pewien rodzaj lampy. Historia lamp rozpoczyna się w prehistorii, kiedy to używano łuczyw i świec z tłuszczu zwierzęcego. Później pojawiły się lampy olejne, gazowe, naftowe oraz wynalazki ostatniego wieku, czyli lampa elektryczna. Człowiek kompletnie uzależnił się od tych nieskomplikowanych urządzeń.
Kategoria:

Chcesz wykonać wzorcowaniem swojego miernika bezpieczeństwa instalacji elektrycznej? Szukasz fachowców, którzy szybko i profesjonalne wykonają taką usługę? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i prezentujemy Ci naszą ofertę. Od ponad dwudziestu lat prowadzimy specjalistyczną firmę, która zajmuje się takimi zleceniami, mamy nowoczesne laboratorium i stawiamy na sprawdzone rozwiązania. Pomożemy Ci zalegalizować Twoje urządzenia i wydamy stosowne atesty.
Kategoria: