Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28566
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 154513

Akademia Dziecięca Genius

18456 Akademia Dziecięca Genius http://www.genius.edu.pl Akademia dziecięca "GENIUS" zrodziła się z chęci rozbudzenia w dzieciach naukowej pasji i zainteresowania nauką, która może być niezwykłą przygodą połączoną z zabawą w studiowanie.Studentem Akademii może być każde dziecko w wieku od 6 do 10 lat, które jest ciekawe świata, poszukuje odpowiedzi na wiele trudnych pytań, chce dowiedzieć się więcej o kosmosie i wszechświecie, człowieku, faunie i florze, fizyce kwantowej i jądrowej,czy też o różnych niewytłumaczalnych zjawiskach, jak np. trójkąt bermudzki, czarna dziura, itd. Nauka i Edukacja Genius   GWSP   akademia dziecięca   mysłowice Oct 5, 2011 marcin

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Oferowane przez naszą akademię kierunki studiów pozwalają na zdobycie praktycznej wiedzy z różnych obszarów i mogą sprawdzać się naprawdę znakomicie w swojej roli. Dzięki nam poradzisz sobie w pracy w różnych obszarach i będziesz bardzo szczęśliwy z wybrania naszej akademii. Jeżeli na przykład interesuje Cię wczesne wspomaganie rozwoju to w naszej ofercie znajdziesz kierunki studiów, które będą przekazywały wiedzę z tego zakresu i będą bardzo korzystne dla wszystkich.
Kategoria:

Prezentujemy Studenckie Koło Naukowe "Zarządzanie" działające od 1992 roku przy Katedrze Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Na stronie można znaleźć między innymi: obszary naszej działalności, aktualności, historię SKNZ, relacje z wydarzeń, galerię fotograficzną, linki.
Kategoria:

Do English Way School zapraszamy chętnych do nauki języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku. Metodę nauczania dobieramy do potrzeb ucznia, kładąc główny nacisk na komunikacyjną funkcję języka. Małe dzieci w naturalny sposób, podczas zabawy, uczą się wielu nowych słów oraz przyswajają prawidłową wymowę i akcent.
Kategoria:

Elesson to efektywna nauka angielskiego on-line. Oferujemy bogatą bazę ćwiczeń online i materiałów do pobrania dla uczniów oraz nauczycieli, a także testy gimnazjalne i maturalne z angielskiego. Użytkownicy mogą również skorzystać ze słownika polsko-angielskiego i angielsko-polskiego. Dla szkół językowych zainteresowanych wprowadzeniem nauczania e-learningowego proponujemy pakiety dodatkowych ćwiczeń z angielskiego.
Kategoria:

Niepowtarzalne prace maturalne. Najlepsze prezentacje maturalne z języka polskiego. U nas kupisz najlepsze i najtańsze wypracowania tworzone przez profesjonalistów. Napiszemy dla Ciebie wypracowanie na każdy temat. Nasze prace maturalne oceniane są zawsze bardzo wysoko. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, na pewno sie nie zawiedziesz. Zapraszamy!
Kategoria: