Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29769
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156866

Certyfikat GOST

18731 Certyfikat GOST http://certyfikatgost.pl/ Oferujemy usługi z zakresu uzyskiwania certyfikatów rosyjskich. Certyfikat GOST to świadectwo, które potwierdza zgodność produkcji z wymogami jakości. Tego typu dokument jest wymagany na rynkach Unii Celnej. Odpowiednikiem certyfikatu GOST jest europejski standard najwyższej jakości ISO.
Aby uzyskania certyfikatu należy posiadać protokół badań przeprowadzonych przez akredytowane laboratoria. Wyróżniamy następujące świadectwa:
- certyfikat GOST na partię produkcji
- certyfikacja zakładu
- certyfikacja produkcji
Firma certyfikatgost.pl w przypadku zapoznania się wcześniej ze specyfikacją produkcji zakładu daje możliwość wystawienia certyfikatu w 24h. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.
Firmy i Us³ugi
Biznes i Ekonomia
Ró¿ne Inne
certyfikat gost   certyfikaty rosyjskie   certyfikacja gost Jan 16, 2012 Mariusz

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 5.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 2

Oce stron


Inne linki z Firmy i Usługi

Produkujemy przewody koncentryczne w oparciu o kable miedziane. Zdjęcia i nazwy dostępnych przewodów można sprawdzić na naszej stronie w odpowiednim dziale. Kable koncentryczne (nazywane także współosiowymi lub koaksjalnymi) mogą być zakańczane dowolnymi złączami np. MMS, MMCX, MCX , Twinax, N, 1.0 / 2.3, SMA, 1.6 / 5.6. Ich postać może być dopasowana ściśle do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie obecnych jest również wiele typów kabli, które znajdują zastosowanie w sieciach komputerowych WAN i LAN, telekomunikacyjnych. Zapraszamy do wizyty na stronie.
Kategoria:

Nasz masaż erotyczny dla par to przede wszystkim pełnia relaksu i odpoczynku, ale również erotycznych doznań, które będą zaskakujące i miłe zarówno dla Ciebie jak i Twojego partnera. Oferujemy wszystkie ciekawe zabawy i usługi, które pozwolą na odprężenie się w przypadku wyboru masażu. Wykonywane są one przez profesjonalnych pracowników, którzy doskonale znają się przede wszystkim na ludzkiej intymności i sztuce masażu. To właśnie dlatego oferujemy Ci tak niezwykłe przeżycia.
Kategoria:

Drukujemy ulotki, foldery, ulotki składane, broszury, plakaty, papier firmowy, wizytówki, pocztówki, naklejki, okładki CD/DVD, magazyny, koperty firmowe iinne.Wykonujemy projekty graficzne. Zamówienia online bez wychodzenia z domu! Pełny monitoring procesu! Europejski lider taniego drukowania przez internet już w Polsce. http://www.printcarrier.com.pl/broszury/
Kategoria:

Nowoczesny sklep internetowy oferujący szeroki asortyment wszelkiego rodzaju narzedzi pneumatycznych.
Kategoria:

TAKO Armatura Rurociągi to dostawca systemów do budowy sieci wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, odwodnień i instalacji przemysłowych. Firma działa w specjalności już od wielu lat. Zajmuje się wynajmem, sprzedażą i serwisem zgrzewarek oraz dostawą armatury przemysłowej i produkcją kształtek segmentowych. Przedsiębiorstwo mieści się we Wrocławiu, a jego oddziały w Poznaniu i Białymstoku. W firmie wdrożone są procedury Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 dające gwarancję najwyższej jakości obsługi Klienta. TAKO Armatura Rurociągi zapewnia pełną obsługę techniczną oraz doradztwo i serwis. Więcej o ofercie na stronie internetowej.
Kategoria: