Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29226
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156127

Zrzeszenie twórców,artystów

1882 Zrzeszenie twórców,artystów http://plk.org.pl/ Porozumienie Łazienki Królewskie zostało powołane w celu zapewnienia rozwoju kultury i sztuki, właściwych warunków uprawniania twórczości oraz działalności intelektualnej szczególnie poprzez koordynację działań zmierzających do kompleksowego uregulowania przepisów prawnych Kultura i Sztuka artyści   artystów   twórcy   twórców   związek zawodowy   związki zawodowe   stowarzyszenie   stowarzyszenia   kultura   sztuka   prawo   prawa   autorskie   VAT   procesy legislacyjne   regulacja procesów prawnych Jul 8, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Kultura i Sztuka

Rzeźby których autorem jest rzeźbiarz Marian Ściseł twórca ludowy. Rzeźba ludowa, rzeźba w drewnie.
Kategoria:

Agencja Fotograficzna Pabijan znana również pod skrótem AFP jest trójmiejską firmą fotograficzną z tradycjami, która specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług fotograficznych dla klientów biznesowych. Możemy pochwalić się obszerną listą klientów, którzy bezpośrednio przekonali się o wysokiej jakości usług Agencji fotograficznej Pabijan. Z pewnością jest to najlepsza możliwa rekomendacja i gwarancja profesjonalizmu Agencji Fotograficznej. Na naszej liście są zarówno niewielkie firmy jak również duże spółki, co czyni z nas firmę dostępną dla każdego.
Kategoria:

Gramy na terenie śląska w takich miastach jak : Katowice, Tychy, Chorzów, Ruda Śląska oraz innych. Zapewniamy wspaniałą atmosferę przy zróżnicowanej muzyce oraz podczas prowadzenia zabaw i konkursów. Nasz repertuar obejmuje przeboje zarówno lat 50-tych i 60-tych jak i przeboje obecnych sezonów, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Wspaniały klimat zagwarantuje profesjonalne oświetlenie.
Kategoria:

Sklep plastyczny Marti Talens oferuje artykuły dla plastyków, specjalizuje się w zdobieniu decoupage. Oficjalny dystrubutor akcesoriów i farb Talens. Naszą sztandarową marką, ktorej jesteśmy importerem i oficjalnym dystrybutorem od 1990 roku, jest holenderski producent akcesoriów plastycznych Royal Talens. Posiadamy w ofercie tylko markowe i sprawdzone produkty, najlepsze w kraju.
Kategoria:

Polskie forum poswiecone Konkursowi Piosenki Eurowizji. Serwis jest internetowym zrzeszeniem miłośników, fanów i widzów corocznego festiwalu, który przyciąga przed telewizory ponad pięćdziesiąt milionów europejczyków rocznie. Witryna posiada rekomendację Oficjalnego Stowarzyszenia Miłośników Konkursu Eurowizji - OGAE Polska. Bieżace informacje, miła atmosfera, świeże aktualności, i przyjazne przyjęcie to cechy naszego forum, które czynią je wyjątkowym. Strona istnieje już ponad 4 lata, i przez ten okres jest sprawdzonym, dobrym źródłem informacji na temat Eurowizji na przestrzenii lat.
Kategoria: