Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27711
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153251

czyszczenie klimatyzacji warszawa

19022 czyszczenie klimatyzacji warszawa http://www.odkurzaniecentralne.waw.pl/ Klimatyzacja to system wpływający na zwiększenie komfortu pracy. Pozwala na regulację temperatury w pomieszczeniu i jej ustawianie zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Montaż klimatyzacji wiąże się jednak z wykonywaniem okresowych przeglądów technicznych.

Aircold pomoże Państwu w rozwiązaniu wszystkich problemów dotyczących klimatyzacji. Wykonamy czyszczenie klimatyzacji, dzięki czemu cała instalacja będzie prawidłowo funkcjonować przez długie lata. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!
Dom i Wn?trze
Firmy i Us?ugi
klimatyzacja   klimatyzator   odkurzacz centralny   odkurzacze centralne   klimatyzacja do domu May 7, 2012 Konrad Malitka

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Dom i Wnętrze

Nasza Firma zapewnia Państwu obsługę przy budowie lub remoncie dachu, doradztwo, kosztorysowanie, realizacja i gwarancję. Na polskim rynku w obecnej chwili jest mnóstwo surowców budowlanych do krycia dachów. Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się szlachetnymi pokryciami dachowymi w zakresie sprzedaży, doradztwa, kosztorysowania, optymalizacji i prezentacji najlepszych dachówek ceramicznych, cementowych, bitumicznych, blachodachówek, pap termozgrzewalnych oraz oraz systemów rynnowych, okien dachowych, wszelkich akcesoriów do wszechstronnego wykonania dachu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:

Marka Legrand Wood w swojej ofercie posiada duży wybór sklejek, tarcic (krajowych oraz egzotycznych), desek tarasowych. Znakomita jakość drewna i dbałość o szczegóły sprawiły, że zaufało nam bardzo wielu klientów a nasza firma ciągle powiększa swoją ofertę o nowe produkty. Zapewniamy wielki wybór drewna iglastego, liściastego, krajowego, świeżego oraz suszonego komorowo. Tarcica krajowa jest używana podczas produkcji okien, drzwi czy schodów, natomiast tarcica egzotyczna do budowy tarasów, oczek wodnych, ogródków kawiarnianych.
Kategoria:

Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. Z o. o. z Gliwic specjalizują się w projektowaniu oraz produkcji maszyn i kompletnych linii technologicznych, na których powstają produkty z tworzyw termoplastycznych. Oferta obejmuje głównie sprzęt do wyrobu artykułów z tworzyw sztucznych i gumy, rur, folii, twardych i miękkich profili oraz granulatów i regranulatów. Dodatkowo dostarczamy części zamiennych, układów uplastyczniających oraz podzespołów do wytłaczarek, wtryskarek, tokarek, frezarek oraz innych maszyn do obróbki. Posiadamy części nawet do maszyn starych modeli. Przez cały czas się rozwijamy oraz inwestujemy w nowoczesne sprzęty, aby jak najlepiej wykonywać wszelkie zadania. Szczególna troska o jakość proponowanych wyrobów została doceniona przyznaniem wielu nagród i wyróżnień. Więcej o nas na stronie internetowej.
Kategoria:

Jeśli poszukują Państwo biura nieruchomości zajmującego się kompleksowo tą branżą, to bardzo dobrze trafiliście. Stawiamy przede wszystkim na jakość, zatrudniamy samych wyspecjalizowanych ludzi, posiadających odpowiednie licencje. Świadczymy usługi zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm, osób prywatnych. Oferujemy zarządzanie nieruchomościami, administrowanie, pomoc w wynajmach nieruchomości. Poza tym świadczymy szereg innych usług, pomocnych w procesach biznesowych. Wszelkie informacje znajdują się na stronie www.nieruchomosci.mawen.pl.
Kategoria:

Biuro inżynierskie Viba specjalizuje się w systemach redukcji hałasu i zagrożeń wibroakustycznych. Podstawowe obszary działalności biura to akustyka budowlana i przemysłowa oraz wibroakustyka - wyciszenia maszyn. Kompleksowa oferta i profesjonalne usługi z zakresu redukcji hałasu. Firma świadczy usługi pomiarowe, analityczne oraz projektowo-wdrożeniowe w zakresie akustyki i wibroakustyk.
Kategoria: