Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29170
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155997

PHSC Powłoka antyplakat

19983 PHSC Powłoka antyplakat http://phsc.pl Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmyPHSC Systemy Czyszczące Sp. z o.o. zajmującej się fabrykacją: preparatów myjących, czyszczących, powłok antygraffiti oraz usługami specjalistycznymi, których celem jest usuwanie graffiti oraz sprzątanie chemiczne elewacji. Zjawisko graffiti jest niemalże plagą ostatnich lat, PHSC Systemy Czyszczące wykorzystuje sprawdzoną technologię usuwania farb graffiti zmywaczami KT systemu AGS Professional. Zaletą jest to, że nie uszkadzają one podstawowych powierzchni. Sprawdzają się również przy braku powłoki antygraffiti. Jeśli chodzi o same powłoki antygraffiti, przedsiębiorstwo proponuje Państwu ochronę czasową i trwałą, w zależności od oczekiwań nabywcy i czasu w jakim ma obowiązywać ochrona. Firma realizuje także powłoki antyplakatowe, zabezpieczając nawierzchnie przed wnikaniem kleju oraz umożliwiając całkowite usunięcie taśm, plakatów i nalepek. PHSC zajmuje się również myciem ekranów akustycznych. Więcej na stronie. Firmy i Us?ugi Powłoki antygraffiti   Usuwanie graffiti   Powłoka antyplakat   Produkcja powłok antygraffiti   Zabezpieczenia przed graffiti   Czyszczenie chemiczne   Mycie ekranów akustycznych   Zabezpieczenia antykorozyjne   Preparaty do usuwania graffiti   Czyszczenie elewacji Mar 29, 2013 PHSC

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Jeśli chcesz wzbudzać zaufanie klientów, wyróżniać się spośród konkurencji, zwiększyć sprzedaż, poprawić wizerunek swojej firmy, zgłoś się do agencji fotograficznej PIX Agency w Krakowie. Zajmuje się ona profesjonalną fotografią biznesową, modową, reklamową, produktową, eventową. Doskonale wydobywa pożądane cechy osoby, usługi, produktu czy wydarzenia w każdych warunkach – w plenerze, podczas imprez, w swoim studio w centrum Krakowa. PIX Agency oferuje także projektowanie graficzne oraz filmy reklamowe.
Kategoria:

Zbiorniki , zbiorniki ciśnieniowe, konstrukcje stalowe - NAFT-STAL Sp. z o.o. Produkujemy, wytwarzamy zbiorniki, zbiorniki ciśnieniowe, konstrukcje stalowe, elementy spawalne.
Kategoria:

Agencja nieruchomości Poznań. Koszty transakcji i kalkulator dopłat do oprocentowania na stronie. Oferty na wynajem i sprzedaż - biura, domy, działki, hale, magazyny, lokale i mieszkania Poznań. Na stronie prezentacja nieruchomości oparta o zdjęcia i opisy. Umowa pośrednictwa, oszacowanie wartości rynkowej, przygotowanie strategii sprzedaży, pomoc w uzyskaniu potrzebnych dokumentów, pomoc w prowadzeniu negocjacji, analiza lokalnego rynku i doradzenie działań podnoszących wartość i atrakcyjność. Zapraszamy - nieruchomości, mieszkania Poznań.
Kategoria:

Z satysfakcją przedstawiamy ofertę Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego Budpol. Rezydencja firmy znajduje się w Płonkach pod Rojewem, ale nasze działania nie ograniczają się jedynie do najbliższej okolicy- obsługujemy całą północno- zachodnią Polskę. Nasza aktywność opiera się na serwisowaniu i modernizowaniu węzłów betoniarskich. wieloletnie doświadczenie kumulowane już od 2007 roku pozwala nam podejmować się nawet najtrudniejszych prac i przeprowadzać je w możliwie najkrótszym czasie. Dopomagamy przedsiębiorstwom w montowaniu oraz rozbiórce węzłów betoniarskich, możemy też przenieść kompletną wytwórnię w inne miejsce w nietkniętym stanie. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Rzesza naszych zadowolonych Zleceniodawców nieprzerwanie rośnie. Zapraszamy na naszą stronę po więcej danych.
Kategoria:

5. Lego
Klocki lego to zabawka, która od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem dzieci na całym świecie. Dzieci chętnie się nimi bawią a rodzice chętnie je kupują ponieważ klocki lego rozwijają wyobraźnię i uczą twórczego myślenia, a jednocześnie są doskonałym sposobem na przeniesienie się w świat wyobraźni. Nasz sklep internetowy oferuje klocki lego skierowane do wszystkich grup wiekowych. Posiadamy zestawy z serii Lego City, Lego Castle, Lego Star Wars, Bionicle i wiele innych. Serdecznie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.
Kategoria: