Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28942
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155577

Tahitian Noni

2023 Tahitian Noni http://www.nonisok.info/ Oryginalny Sok Tahitian Noni bardzo korzystnie oddziaływuje na różne układy i systemy naszego ciała. Sok Noni jest pomocny przy leczeniu i zapobieganiu ponad 100 chorób. Zdrowie i Uroda tahitian noni   sok noni   sok tahitian noni Jul 26, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie i Uroda

Strona zawiera podstawowe informacje o mojej działalności, odnośniki do kontaktu z placówkami i specjalistami psychiatrii oraz ankietę na temat korzystania z pomocy psychoterapeutycznej Ofertę swoją kieruję do osób dorosłych borykających się z wszelkiego rodzaju problemami życiowymi, konfliktami wewnętrznymi, kłopotami w związkach. Proponuję pomoc psychologiczną tym wszystkim, którzy są niezadowoleni z dotychczasowej jakości życia i pragną to zmienić. Zapraszam dorosłych indywidualnie oraz pary.
Kategoria:

Poszukując idealnego wyjścia na pielęgnację skóry warto przejrzeć ofertę sklepu ButikSpa, znajdują się w nim ekskluzywne kosmetyki francuskich marek Phytomer oraz Academie. ButikSpa jest jedynym dystrybutorem tej marki na polskim rynku, nieustannie zwiększają swoją ofertę, a profesjonalni konsultanci doradzą każdemu klientowi tak aby znalazł idealne rozwiązanie dla pielęgnacji swojej skóry.
Kategoria:

O psychologii szeroko rozumianej. Od postrzegania pozazmysłowego, poprzez testy na inteligencję, skończywszy na Meichenbaumie i jego metodzie autoinstrukcji. Działy taki jak: depresja, neurologia, psychologia, psychoterapia.
Kategoria:

Koncentracja jest bardzo ważna w życiu. Jeśli masz problemy z koncentracją i Twoim celem jest poprawienie koncentracji - stosuj ćwiczenia koncentracji. Podzielność uwagi i skupienie przydadzą Ci się w codziennym życiu.
Kategoria:

Joanna Siemieniuk to wykwalifikowany psycholog, który swoje doświadczenie budował już od początkowych lat kariery. Dziś, dzięki pasji i zaangażowaniu, pomaga wielu osobom powrócić do równowagi życiowej oraz poradzić sobie z wieloma problemami. Pomoc psycholog Joanny Siemieniuk opiera się przede wszystkim na: • kompleksowej terapii grupowej przeprowadzanej w zaufanej grupie wsparcia • terapii indywidualnej • konsultacji dla rodziców Program terapii skierowany jest zarówno do dzieci, osób dorosłych jak i młodzieży. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, dlatego terapia przynosi widoczne skutki. Głównym celem psycholog jest zbudowanie relacji terapeutycznej, opartej na autentyczności, zrozumieniu oraz empatii. Terapia odbywa się w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym, co każe skupiać się na teraźniejszości i przyszłości, z mniejszym akcentem na przeszłość. Dla psycholog Joanny Siemieniuk każdy klient to osoba odważna, która podjęła walkę ze swoimi słabościami i ograniczeniami.
Kategoria: