Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28992
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155667

Buchalter - biuro rachunkowe

20442 Buchalter - biuro rachunkowe http://www.buchalterspzoo.pl Serdecznie zachęcamy wszelkich niewielkich i średnich przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą prezentowaną przez biuro rachunkowe Buchalter z Bydgoszczy. Świadczymy wszechstronne usługi sporządzania dokumentacji finansowej i czuwania nad jej obiegiem. Zajmiemy się Twoimi finansami, poprowadzimy księgi rachunkowe i rozliczymy Cię z ZUS-em i FISKUS-em. Przeprowadzimy audyt, który pozwoli Ci poznać rzeczywistą kondycję finansową Twojej firmy, a również niedociągnięcia w prowadzeniu księgowości. Zadbamy o wynagrodzenia Twoich kadr, będziemy kontrolować ich wielkość i zasadność. Pokażemy Ci też, jak wprowadzić systemy informatyczne do rozliczeń z podmiotami państwowymi. mamy możliwość podjąć trwałą, długookresową współpracę z Twoja firmą, albo udzielić jednostkowej pomocy. Zapraszamy na naszą stronę internetową. Firmy i Us?ugi
Biznes i Ekonomia
obsługa księgowa   księgowość Bydgoszcz   sprawozdania finansowe   audyty finansowe   biuro rachunkowe   kadry i płace Jul 8, 2013 buchalter

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Chcesz zamówić usługi polegające na tłumaczeniu dokumentów technicznych? Szukasz dobrych tłumaczy, którzy władają odpowiednią wiedzą? Przedstawiamy Ci naszą ofertę i gwarantujemy, że jesteśmy doświadczonym zespołem pracowników, którzy dobrze wiedzą jak tłumaczyć na przykład instrukcje produktów, katalogi i dokumenty patentowe. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do składania zapytań ofertowych. Już na początku wycenimy Twoje zlecenie.
Kategoria:

Biuro nieruchomości Poznań - "PROGRES" to firma założona w 1994 roku przez prawnika posiadającego uprawnienia państwowe - licencję pośrednika nieruchomości nr 3680. Oferujemy Państwu usługi pośrednictwa w zakupie, czy sprzedaży mieszkań, domów i działek na terenie miasta Poznania i w okręgu 50 km . Doświadczenie, które nabyliśmy w czasie prowadzenia tysięcy udanych transakcji na rynku nieruchomości w Poznaniu, doskonała kadra, która nieustannie podnosi własne kwalifikacje, licencje zawodowe nadane przez prezesa UMiRM, wysoka kwota ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, najlepsza reklama internetowa i w innych mediach są rękojmią w 100% udanej transakcji na rynku nieruchomości w Poznaniu. Zapraszamy do naszego biura nieruchomości !
Kategoria:

Terminal logistyczny Promont jest to miejsce, gdzie prężnie rozwijające się firmy lokują swoje interesy. Nasi klienci oczekują usług na najwyższym poziomie, cenią rosnący potencjał możliwości oferowanych przez Terminal Logistyczny Promont. Nasze doświadczenie i w pełni profesjonalna obsługa magazynowa sprawia, że znajdujemy wśród najbardziej konkurencyjnych dostawców usług magazynowych w Polsce.
Kategoria:

Wypełnianie oświadczeń Intrastat przez ekspertów to usługi oferowane w witrynie internetowej Intrastat24.pl. Dostępne są tutaj wszystkie niezbędne pliki, w tym upoważnienie oraz karta deklaracji. Klienci mogą także skorzystać z zamieszczonych dokumentów zawierających zestawienia pomocnicze. Dzięki znajdującemu się na stronie internetowej formularzowi, klienci mogą również zamówić darmową wycenę, czy też uzyskać porady wykwalifikowanych specjalistów. Grupa specjalistów wykonuje swoje usługi szybko, tanio oraz skutecznie, w tym dla kontrahentów z całej Polski. Firma oferuje też opublikowanie przesłanych danych w systemie IC.
Kategoria:

Producent, opakowania do zakupów - Frogut Plastics Warszawa, Mazowieckie - wysokiej jakości siatki, reklamówki i torby reklamowe z nadrukiem. Ekologiczne torebki biodegradowalne i torby foliowe kasowe do wielu sieci sklepów. Ldpe, Hdpe - reklamówki firmowe i polietylenowe z nadrukiem w korzystnej cenie. Produkcja - zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą na torby reklamowe.
Kategoria: