Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28840
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155445

Hydromax Andrzej Orłowski

20443 Hydromax Andrzej Orłowski http://krakow-hydraulik.pl Jak wiadomo, hydraulika jest bardziej potrzebną nauką niż może się nam początkowo zdawać. Co więcej, ma naprawdę długą oraz bogatą historię, o której zazwyczaj nikt nie wie. Trzeba wiedzieć, że ruch wody oraz generalnie jej przemieszczanie się pod wpływem określonego ciśnienia, którego sprawcą był człowiek, były przez niego wykorzystywane jeszcze daleko zanim powstały pierwsze naukowe prace na ten właśnie temat. Jak wiadomo, najbardziej znanym naukowcem w tej dziedzinie jest nie, kto inny jak tylko Pascal, który to odkrył, iż ciśnienie we wnętrzu danej cieczy, która jest w równowadze, na wartość jednakową we wszystkich jej punktach, o ile oczywiście jest wywołana działaniem sił całkowicie zewnętrznych.
Jeżeli nie interesuje Cię historia hydrauliki a potrzebny specjalista od usuwania awarii hydraulicznych dzwoń do firmy Hydromax Andrzej Orłowski.
Firmy i Us?ugi
Dom i Wn?trze
hydraulik   usługi   instalacje   hydrauliczne   firma   pogotowie   hydrauliczna   Kraków   Krakow Jul 8, 2013 Andrzej

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Prowadzimy usługi w zakresie szeroko pojętej Architektury Krajobrazu. Zagospodarowanie terenów zieleni publicznej i prywatnej. Inwentaryzacje dendrologiczne, urbanistyczne, branżowe, fotograficzne. Rewitalizacje historycznych założeń zieleni, rekultywacje terenów zdegradowanych. Projekty ogrodów przydomowych. Opracowujemy również dokumentacje do Unijnego Programu Odnowy Wsi. Architektura Krajobrazu, Ogrody, Parki, Odnowa wsi, Projektowanie
Kategoria:

Oferujemy: naprawa AGD, CB radii, telefonów stacjonarnych - Kraków
Kategoria:

Specjalizujemy się w naszej firmie w realizowaniu wysokiej jakości usług budowlanych. W naszej firmie wykonujemy remonty zarówno w domach, mieszkaniach jak też apartamentach, które wykonujemy na rzecz naszych klientów w sposób kompleksowy oraz indywidualnie dopasowany. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą! Skontaktuj się z nami już dzisiaj !
Kategoria:

Zakład szewski dokonujący typowych jak i nietypowych napraw obuwniczych. Szewc w Sosnowcu przyjmuje zlecenia na ulicy Ostrogórskiej 33a w Sosnowcu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16. Renomę zakładu poświadczają tysiące zadowolonych klientów. Na stronie dostępny jest dokładny cennik usług oraz mapka dojazdu do szewca w Sosnowcu. Artur Różalski zaprasza wszystkich poszukujących rzetelnego szewca!
Kategoria:

HIP jest osiedlową gazetą dystrybuowaną głównie na obszarze stolicy Małopolski oraz okolic. Wszyscy czytelnicy otrzymują gazetkę do domu. Polecamy klientom również przygotowane przez nas elektroniczne wydanie gazety dostępne na witrynie e-hip.pl. Zapraszamy zainteresowanych do zamieszczania reklam oraz dodawania płatnych obwieszczeń przez wypełnienie formularza zamieszczonego na naszej stronie internetowej. Większość kooperujących z nami przedsiębiorstw to stali kontrahenci. Oferujemy klientom także możliwość darmowego umieszczania ogłoszeń drobnych.
Kategoria: