Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30387
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157191

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji - Dagmara Woja

20455 Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji - Dagmara Woja http://psycholog.i-wroclaw.pl Jednym z ciekawszych zawodów jakie może wykonywać psycholog po ukończeniu dodatkowych studiów podyplomowych jest psycholog transportu. Praca ta wiąże się z wykorzystywaniem nie tylko testów papierowych oraz wywiadu i obserwacji. W swojej pracy psycholog transportu wykorzystuje również testy aparaturowe, które umożliwiają ocenę tego, czego za pomocą testów typu papier – ołówek ocenić się nie da. Testy aparaturowe wykorzystywane przez psychologa transportu służą między innymi ocenie wrażliwości na olśnienie pacjenta oraz jego zdolności do widzenia w mroku. Wykorzystuje się również narzędzia, które umożliwiają ocenę widzenia stereoskopowego oraz czasu reakcji, co w przypadku kierowców ma ogromne znaczenie.
Jezli szukasz profesjonalnej pomocy psychologicznej skontaktuj się z Dagmarą Woją z Wrocławia z Gabinetu Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji.
Zdrowie i Uroda
Firmy i Us³ugi
psycholog   terapia   depresja   psychoterapia   psychoterapeuta   Wrocław Jul 8, 2013 Dagmara

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 5.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 1

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie i Uroda

Jeżeli chcesz zasięgnąć fachowej porady dietetycznej, to serdecznie zachęcam do zapoznania się z moją propozycją - przedstawioną na stronie internetowej. Specjalnością moją jest układanie indywidualnych diet, zgodnych ze stanem zdrowia konkretnego pacjenta. Układając dietę biorę pod uwagę szereg czynników, począwszy od upodobań kulinarnych a skończywszy na stanie zdrowia pacjenta.
Kategoria:

http://www.krzysztof.mojafigura.pl Dystrybutor Herbalife. Naturalne suplementy dietetyczne. Najlepsze doractwo i opieka przy odchudzaniu, niedowadze, problemach żywieniowych. Skuteczna kuracja, terapia, dieta. Zdrowe produkty ziołowe.
Kategoria:

Firma LookFit istnieje na rynku ju? od 2012 roku. Catering firmy LookFit mo?na zamówi? online, bez wychodzenia z domu. Firma LookFit oferuje ró?ne cateringi, w tym catering standard, catering sport dla osób uprawiaj?cych sport amatorsko lub zawodowo oraz cateringi specjalistyczne. LookFit to sklep internetowy ze specjalistycznymi cateringami przygotowanymi przez specjalistów.
Kategoria:

Sklep z kosmetykami naturalnymi, organicznymi i ekologicznymi www.so-nature.pl prowadzi kosmetolog dysponująca rozległą wiedzą teoretyczną i praktyczną w zakresie naturalnych metod pielęgnacji skóry. Dzięki temu, każdy zakup można skonsultować, a także dowiedzieć się, który preparat jest najbardziej wskazany dla danego typu cery. Zachęcamy więc do zadawania pytań, a także korzystania z naszej wiedzy zamieszczonej w serwisie http://kosmetyka-naturalna.pl . Mamy nadzieję, że będzie służyć zarówno osobom zainteresowanym tematem zdrowego stylu życia, jak i nowicjuszom, którzy dopiero otwierają oczy na świat, jaki sobie stworzyliśmy.
Kategoria:

Oferujemy pełen obszar zabiegów wykonywanych przez wysokiej klasy doświadczonego specjalistę. Służymy specjalistyczną pomocą w zakresie poprawy piękna dolegliwości skóry. W salonach Vitaderm pracują najwyższej jakości specjaliści, dzięki czemu możecie drogie klientki oddać się w nasze ręce z pełnym spokojem. Wysoka jakość produktów, niskie ceny, indywidualne podejście do klienta, nowoczesne urządzenia zapewnią Ci pełen komfort i poczucie bezpieczeństwa.
Kategoria: