Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28840
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155445

Hol24 - pomoc drogowa Wrocław

20722 Hol24 - pomoc drogowa Wrocław http://pomoc.drogowa.wroclaw.pl Zdarzyło Ci się kiedyś,że jechałeś i nagle okazało się,że brakuje Ci paliwa? Żona po raz kolejny zapomniała zatankować,a Ty nie zwróciłeś uwagi na kontrolkę. Oczywiście okazało się także,że kanister z benzyną 'na czarną godzinę' także jest pusty. Pech prześladuje każdego z nas. Ale w myśl,że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, niektórym problemom można zapobiec,albo ewentualnie szybko się ich pozbyć. Tak jest np.z awariami samochodu.
Jeżeli nie masz kontaktu do sprawdzonej firmy, realizującej zlecenia z zakresu pomoc drogowa,to już dzisiaj powinieneś 'zaopatrzyć' swoją komórkę w numer 725 333 111. Jest to numer kontaktowy do firmy HOL24 Wrocław.
Firma zajmuje się transportem oraz holowaniem pojazdów, a także wykonuje takie usługi jak: dowóz paliwa, wyciąganie aut z parkingów podziemnych, wyciąganie z rowu i błota czy odpalanie aut w garażach i parkingach podziemnych. Największym atutem firmy jest fakt, iż wszystkie usługi realizowane są z prędkością światła.
Firmy i Us?ugi
Motoryzacja
Miasta i Regiony
pomoc drogowa   holowanie   laweta   autoholowanie   auto   pomoc   autopomoc   Wrocław   Wroclaw   Hol24 Aug 13, 2013 Remek

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Firma HERTOM działa na rynku od 2007 roku. Właścicielem firmy jest Tomasz Herman. HERTOM to młode i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo w branży usług elektroinstalacyjnych. Przedmiotem działalności firmy HETROM jest: * projektowanie i wykonawstwo w zakresie telekomunikacji, informatyki i energetyki, * usługi pomiarowe w dziedzinie telekomunikacji, informatyki i energetyki, * usługi w dziedzinie montażu elektroniki. Usługi projektowe świadczone przez HERTOM dotyczą: * projektów koncepcyjnych, * założeń techniczno – ekonomicznych, * projektów budowlano – wykonawczych w zakresie przyłączy i instalacji elektroenergetycznych. Wykonawstwo instalacji elektrycznych odbywa się poprzez: * wykonanie przyłączy i prac ziemnych, * wykonanie tras kablowych instalacji, * okablowanie budynków oraz montaż rozdzielnic, szaf i urządzeń sterujących, * remonty i modernizacje istniejących instalacji.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu firmę Ottimo, czołowego wytwórcę i dystrybutora profesjonalnych parownic czyszczących. W urządzeniach marki Ottimo, w zastępstwie środków chemicznych, do czyszczenia używa się po prostu czystej wody z kranu. Dzięki temu ich eksploatacja jest tania, w pełni bezpieczna dla zdrowia domowników, a przy tym ekologiczna i energooszczędna. Oferta przedsiębiorstwa jest kompleksowa i obejmuje także fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeżeli chcą Państwo poznać więcej szczegółowych danych na temat prezentowanej oferty, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej
Kategoria:

Centrum Szkoleniowe Pankiewicza znajduje się wzdłuż Alei Jerozolimskich, a całkowicie przy ulicy Pankiewicza 3 w Warszawie. W swojej ofercie wynajmu sal konferencyjnych, obecnie mamy 13 sal szkoleniowych, dostępnych również w weekendy, a także w dni powszednie. Wszystkie nasze sale wyekwipowane są bardzo wygodnie, w takie udogodnienia jak stały dostęp do Netu poprzez gniazda internetowe, tablice suchościeralne, odtwarzacze CD. Na dodatkowe życzenie udostępniamy rzutnik multimedialny, laptop, głośniki, flipchart, drukarkę, ksero, skaner, telefon, fax, niszczarkę. Osoby zaciekawione inwitujemy do zaznajomienia się ze stroną www.
Kategoria:

Funkcjonowanie jednostek administracji publicznej związana jest z przetwarzaniem danych osobowych. Ustawa o ochronie danych osobowych nakłada na podmiot przetwarzający dane osobowe obowiązek właściwej ich ochrony. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z ugruntowaną pozycją w branży IT oraz ochrony danych osobowych. Oferujemy usługi związane z systemem komputerowym instytucji tudzież firm ze szczególnym zaliczeniem obszaru bezpieczeństwa danych. Obejmują one: analizę poziomu aktualnego, wybór urządzeń oraz oprogramowania, wypracowania procedur przetwarzania danych, wdrożenie wybranych rozwiązań szkolenia z użytkowania, opiekę powdrożeniową.
Kategoria:

Zachęcamy do zaintrygowania się propozycją, którą przygotowali dla Państwa pracownicy przedsiębiorstwa geodezyjnego Proglob. Siedziba naszej firmy mieści się w Trzebini, prowadzimy też filię w Libiążu. Świadczymy najwyższej jakości usługi geodezyjne. Zależy nam na stałej współpracy z naszymi Klientami, dlatego ich ukontentowanie i satysfakcja są naszym priorytetem. Wykonujemy mapy do celów projektowych, a także wytyczenia budynków na działkach oraz podziały nieruchomości. Zdołamy także na nowo wytyczyć granice działki i przygotowywać niezbędną dokumentację. Realizujemy też pomiary oraz dokumentację dla górnictwa - wykonujemy rozmaite pomiary podziemne. Więcej informacji o naszej firmie i przygotowanej przez nas ofercie zdobędziecie Państwo na stronie internetowej.
Kategoria: