Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29780
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156874

Dzwonki i Tapety

2165 Dzwonki i Tapety http://www.bramka.gsm.pl/ Bramka sms na wszystkie sieci, animacje, dzwonki polifoniczne, tapety mms, gry java, kolorowe loga i wygaszacze na komórki. Gotowe teksty sms oraz baza telefonów gsm. Technika i Telefonia bramka   sms   gsm   dzwonki   gry java   wysyłanie sms   dzwonek   mms   smsy   bramki   tapety   telefon   telefonów   nokia   siemens   motorola   na telefon   na komórkę Aug 14, 2007

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Technika i Telefonia

Specjalizujemy się w bilingu / taryfikacji połączeń telefonicznych. Z naszych usług korzystają korporacje w kraju i zagranicą. Instalujemy i wdrażamy własny system bilingowy Kobi oraz moduł do bilingu on-line WebReporter. Do niedawna nasze rozwiązania oparte były na oprogramowaniu firm zewnętrznych. Z uwagi na fakt, iż takie programy nie zawsze w pełni odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy zbudować własny system bilingowy Kobi. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla średnich i dużych firm korporacyjnych, budynków komercyjnych oraz niezależnych operatorów telekomunikacyjnych pragnących prowadzić dogłębną analizę połączeń telefonicznych.
Kategoria:

CB radio, CB radia Sympatycy łączności przez CB radio i krótkofalówki PMR 446 z Sulejówka i okolic publikują informacje o sprzęcie, akcesoriach, porady. Forum dyskusyjne.
Kategoria:

Jeżeli posiadasz telefon z systemem Symbian i szukasz informacji to na pewno znajdziesz je w serwisie SymbianMobile. Piszemy o telefonach, nowościach, oprogramowaniu oraz podajemy przydatne porady dla urządzeń wyposażonych w system Symbian. W serwisie najnowsze wieści ze świata Symbiana, liczne wskazówki i porady, które w znaczny sposób ułatwią Ci życie i wyjaśnią podstawy korzystania z telefonów z Symbianem. Piszemy o szerokim wachlarzu urzązeń - począwszy od systemu Symbian 6 aż do najnowszych wersji takich jak Symbian^1, Symbian^3 oraz Symbian^4. Posiadamy również bazę telefonów ze specyfikacjami technicznymi i galerią zdjęć. Jeżeli chcesz wgrać najnowsze oprogramowanie to również mamy dla Ciebie informację o najnowszej wersji oraz instrukcje dotyczące aktualizacji.
Kategoria:

Dzieląc się naszymi zainteresowaniami oraz umiejętnościami zdobywaliśmy doświadczenie niezbędne do funkcjonowania w naszej branży. Jako jedyna firma w województwie łódzkim po dzień dzisiejszy utrzymaliśmy naszą strukturę. Nieprzerwanie do początku istnienia, RoFAG świadczy profesjonalne usługi w dziedzinie gsm Skupiając wokół siebie tylko profesjonalną kadrę stworzyliśmy serwis na miarę oczekiwań każdego posiadacza telefonu komórkowego. Odwiedzający nasz salon na deptaku ulicy Piotrkowskiej nie jest wstanie nie być zadowolonym z naszych usług.
Kategoria:

Darmowa bramka sms, która umożliwia bezpłatne wysyłanie smsów do wszystkich posiadaczy numerów telefonów w sieci Plus Gsm, zarówno tych na kartę jak i abonamentowych. Obsługuje również sieć 36i6. Bramka nie ma tokenów, nie ma obowiązku logowania się. Do smsów nie są dołączane żadne reklamy ani informacji marketingowych. Bramka nie ma limitów wysyłanych smsów, na dzień.
Kategoria: