Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29858
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156927

http://saska-kepa.com/

22442 http://saska-kepa.com/ http://saska-kepa.com/ Najbliższe stacje metra to Centrum i Politechnika, znajdujące się poza terenem Saskiej Kępy. Komunikacja miejska zapewnia połączenia z głównymi dworcami, w tym Centralnym i Wschodnim, a także z najbliższymi stacjami kolejowymi obsługującymi ruch lokalny – PKP Powiśle i PKP Stadion. Komunikacja miejska docierała na Saską Kępę już w latach 30. XX wieku – były to jeżdżące przez Most Poniatowskiego tramwaje M, 7, 12 i 24 oraz autobus linii S – początkowo tylko na Rondo Waszyngtona, a od września 1936 aż do ul. Wersalskiej.
Przed wybuchem II wojny światowej w pobliżu Saskiej Kępy planowano budowę lotniska komunikacyjnego na Gocławiu (lotnisko miało znajdować się częściowo także na terenach leżących w obecnych granicach administracyjnych Saskiej Kępy).
Miasta i Regiony warszawa   portal   forum   usługi Dec 7, 2013 simdriss takibiss

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 3.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 1

Oce stron


Inne linki z Miasta i Regiony

Poszukujesz sielskiego oraz urokliwego noclegu, w którym będziesz mógł porządnie wypocząć? Powinieneś zatem zajrzeć na witrynę www.agroturystyka.kaszuby.org, na której umieszczono najistotniejsze informacje na temat kwater prywatnych "Pod Morwą". Należy wiedzieć, iż prowadzone przez nas gospodarstwo agroturystyczne, może zaoferować sporą ilość atrakcji takich jak przykładowo wycieczki konne i rowerowe latem lub kuligi z pochodniami gdy spadnie śnieg. Można dodatkowo odwiedzić bory tucholskie i kaszubskie morze. Nasze gospodarstwo agroturystyczne mieści się w Skoczkowie, czyli malutkiej wsi na Kaszubach. Z pewnością wypoczynek na kaszubach to strzał w dziesiątkę, a więc jeżeli nasza propozycja interesuje Ciebie, to po prostu powinieneś zajrzeć na stronę prowadzonego przez nas pensjonatu.
Kategoria:

W regionalnym portalu informacyjnym infoKaszuby.pl znajdują się najnowsze informacje z życia powiatu chojnickiego i jego największych miast - Brus, Chojnic i Czerska. Prezentowane treści dotyczą m.in. działań lokalnych samorządów, gospodarki, biznesu oraz wydarzeń sportowych i kulturalnych. W galerii zdjęć znajdują się fotografie ciekawych miejsc, zabytków i atrakcji, które czekają na turystów odwiedzających ten region. Ważnym celem portalu jest dostarczanie mieszkańcom powiatu chojnickiego informacji o nadchodzących wydarzeniach oraz relacji z ich przebiegu.
Kategoria:

Firma gastronomiczna Luna z Warszawy, zajmuje się organizowaniem wesel, chrzcin, komunii, cateringu i przyjęć okolicznościowych przez cały rok. Zapewnia wysoki standard swoich usług i niskie ceny. Świadczy bogatą ofertę menu z możliwością stworzenia własnego menu. Poświęca bardzo dużo uwagi swoim klientom, zapewniając im serwis na najwyższym poziomie.
Kategoria:

Wisła. Gorąco zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego nowego serwisu turystycznego : Wisła Noclegi przez Internet. Znajdziecie w nim między innymi przydatne, praktyczne informacje o Wiśle, jej zaletach i okolicznych atrakcjach turystycznych. Jeżeli Państwo poszukujecie miejsc noclegowych w Wiśle lub okolicy, właśnie tworzona jest w naszym serwisie baza noclegowa, gdzie bądą zamieszczane obiekty noclegowe (kwatery, hotele, pensjonaty, apartamenty, ośrodki wczasowe i inne noclegi w Wiśle). Każda oferta noclegowa będzie wraz zdokładnym opisem i mapką dojazdową, prezentacja na odrębnej podstronie naszego serwisu. Serdecznie zapraszamy także do odwiedzenia naszych serwisów: Ustroń noclegi miejscowościach turystycznych w Beskidach Noclegi w Beskidach
Kategoria:

Dlaczego warto zamieścić nekrolog w gazecie? Ponieważ nie jest możliwym powiadomienie wszystkich znajomych zmarłego o jego pogrzebie, wiele osób nie utrzymuje ze sobą stałego kontaktu, a mimo to chciałyby uhonorować pamięć swojego znajomego. Gazety na pewno mają o wiele większy zasięg niż inne sposoby komunikowania o pogrzebie. Dlatego właśnie powstała strona www.nekrologi-wroclaw.pl, która znacznie ułatwia umieszczenie nekrologu w dowolnej gazecie! Dzięki stronie www.nekrologi-wroclaw.pl wszystko jest niezwykle proste – wystarczy zaledwie kilka chwil i nic więcej! Wszystko jest niezwykle intuicyjne i proste, dlatego każdy sobie z tym poradzi bez żadnego wyjątku. Oferujemy zamieszczenie nekrologu w najważniejszych polskich tytułach lokalnych oraz ogólnopolskich – Gazeta Wrocławska, Gazeta Wyborcza, Gazeta Wyborcza Wrocław, Rzeczpospolita! Dzięki nam informacja trafi do każdego w krótkim czasie! Zapraszamy gorąco do korzystania z naszych usług, na pewno nie pożałujesz tej decyzji!
Kategoria: