Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27268
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 152803

kaarmed.pl ginekolog warszawa

22480 kaarmed.pl ginekolog warszawa http://www.kaarmed.pl Zakład Medyczny „KAAR-MED.” Sp. z o.o. spełnia wszystkie wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 2 lutego 2011r. w sprawie wymagań jakim powinny odpowiadać pod względem fachowym i sanitarnym pomieszczenia i urządzenia zakładu opieki zdrowotnej. Dodatkowym atutem naszej placówki jest fakt, że pod koniec sierpnia 2011r. zakończyliśmy generalny remont, po którym niewątpliwie w naszej placówce pacjentki czują się bardzo komfortowo. Zdrowie i Uroda ginekolog   przychodnia   usg   badania Dec 7, 2013 Simdriss Takibiss

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 5.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 1

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie i Uroda

Zbiór artykułów o urodzie i pielęgnacji urody serwisu tematycznego wdziek.info. Przeglądnij nasz zbiór a na pewno znajdziesz artykuł opisujący intrygujący cię problem. Artykuły pisane sa jako porady tak, aby każdy mógł z nich skorzytać.
Kategoria:

Jutro ten najważniejszy dzień w moim życiu. Ślub!!! Wszyscy chodzą zdenerwowani. Dzisiaj odwiedziłam kosmetyczkę z Łodzi która wykonała makijaż próbny. Byłam tam razem z moją mamą. To ona mnie namówiła. Zastanawiałam się czy to ma sens ale teraz wiem, że warto. Wyszłam zachwycona. Aż żal było to wszystko zmywać wieczorem. Ale jutro jesteśmy umówione o godzinie dziewiątej. Mam nadzieję, że wyjdzie tak samo fajnie.
Kategoria:

Zakrzepica 24 to strona internetowa, która w całości została poświęcona bardzo częstemu wśród Polaków schorzeniu, którym jest zakrzepica żył. Przyczyn zakrzepicy jest wiele: od operacji i unieruchomień w gipsie na długo po wiele chorób, które wiążą się z tworzeniem skrzepów w żyłach powierzchownych i głębokich. Zakrzepica jest niebezpieczna, bo skrzep może się oderwać i prowadzić do zatoru płucnego lub zawału, a w konsekwencji do śmieci. Warto wiedzieć, jak leczyć zakrzepicę, a takie informacje znajdują się na stronie.
Kategoria:

Hurtownia Medyczna. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu gabinetów ginekologicznych, stomatologicznych, oraz przychodni lekarskich w materiały medyczne i sprzęt specjalistyczny. Gabinet Logopedyczny. Oferujemy fachowe porady, konsultacje i terapie mowy, oraz indywidualne podejście do problemów każdego pacjenta. Prowadzimy lekcje nauki czytania metodą sylabową.
Kategoria:

Sklep internetowy UKRAINA SHOP przedstawia produkty najlepszej jakości. Staramy się donieść do naszych klientów moto o zdrowym stylu życia. Z tego tytułu wszystkie oferowane przez nas środki pielęgnacji, kosmetyki, suplementy diety i inne produkty są ekologicznie czyste, bez dodatków konserwantów, barwników i substancji sztucznych. Dokonując swego wyboru będziecie mieć Państwo satysfakcje i zadowolenie jakością i fachową obsługą. Dla stałych klientów są przewidziane zniżki i bonusy.
Kategoria: