Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29083
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155806

Poczta Kwiatowa Bydgoszcz

2256 Poczta Kwiatowa Bydgoszcz http://www.kwiaciarnia-olivia.pl/ Sieć bydgoskich kwiaciarni Olivia oferuje szeroki wachlarz bukietów oraz
ozdób do aranżacji wnętrz. Specjalizujemy się w oprawie kwiatowej uroczystości takich jak
śluby oraz pierwsze komunie. Z naszymi kwiatami ceremonie nabierają magicznego blasku.
Nasze florystki doradzą Państwu w wyborze bukietu tworząc ciekawe i
nietuzinkowe kompozycje. Na życzenie klienta dostarczamy zamówione kwiaty za pomocą
poczty kwiatowej.
Firmy i Us?ugi kwiaciarnia bydgoszcz   olivia   sieć kwiaciarni   kwiaty bydgoszcz   kwiaty online   poczta kwiatowa Aug 23, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Paczki na święta dla wszystkich pracowników? Szukasz dostawcy aby wykonał wszystkie paczki w podobnym stylu i fachowo? Zgłoś się do nas a na pewno nie pożałujesz tego wyboru. Wariantów koszyków świątecznych i nie tylko posiadamy bardzo dużo. Do środka dokładamy nie tylko słodkości ale możemy również napoje alkoholowe, bądź małe upominki dostarczone przez zleceniodawcę. Na każdy kosz możemy umówić się indywidualnie, w jaki sposób ma być uzupełniony.
Kategoria:

Najpiękniejszą pamiątką ślubu i wesela jest fotografia ślubna. Ekspertem fotografii ślubnej jest Sławomir Gubała, fotograf z Warszawy. Do wszystkich ślubów i wesel podchodzi wyjątkowo, co powoduje, że jego zdjęcia, mają swój niepowtarzalny styl i wdzięk. Fotografia ślubna jest dla niego najbardziej wzruszającą, bardzo szczególną fotografią. Traktuje ją jako fotografię artystyczną. Jeśli poszukujesz profesjonalnej fotografii ślubnej, idealnie znalazłeś. Sławomir Gubała to najbardziej znany fotograf ślubny w całej Polsce!
Kategoria:

Tradycyjne polskie produkty, jakimi są kapusta oraz ogórki kwaszone a w okresie wiosenno - jesiennym małosolne kapusta i ogórki, to oferta firmy Słoneczne Pole z Kalisza. To firma, która od ponad 30 lat trudni się produkcją tego asortymentu. Firma ta to gospodarstwo rolne, wyposażone w nowoczesną kwaszarnię, zatrudniające wykwalifikowanych pracowników, wykorzystujące do produkcji wyłącznie wyselekcjonowane i ekologiczne warzywa. Asortyment tej firmy dostarczany jest do odbiorców na terenie całego kraju, przy czym firma dokłada wszelakich starań, żeby artykuły te pakowane były w pojemniki o rozmaitych wielkościach, dostosowując przy tym produkty do zapotrzebowania klientów. Więcej informacji odkryją Państwo na stronie:
Kategoria:

Towarzystwo pomocy im. Świętego Brata Alberta w Katowicach to niezależna katolicka organizacja dobroczynna pożytku publicznego trudniąca się opieką nad bezdomnymi i ubogimi. Pomaga przezwyciężać kryzysowe sytuacje oraz umożliwia bytowanie w godnych warunkach. Gwarantuje osłonę socjalną, czyli zagwarantowanie dwudziestoczterogodzinnego schronienia, wyżywienia, usług sanitarnych, ubrań czy obuwia. W dodatku udziela pomocy socjalno-psychologicznej, wspomaga w załatwianiu świadczeń rentowych i emerytalnych oraz świadczy posługę religijną udzielaną przez duchownych i kleryków. Prowadzi też ogrzewalnię dla bezdomnych, z jakiej skorzystać może jednorazowo 38 osób. Priorytetem placówki jest pomoc wszelkim potrzebującym bez względu na ich pochodzenie albo wyznanie. Współdziała ona m.in. z Kościołem Katolickim oraz samorządem terytorialnym. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Do obowiązków kominiarzy pracujących w zakładzie usług Janusza Mitasa przynależy m.in. cykliczne badanie drożności oraz szczelności przewodów kominowych (oraz ich oczyszczanie), sprawdzanie instalacji gazowej w domu czy biurze lub też instalacja nasad kominowych w miejscach narażonych na silne wiatry oraz przykre warunki działania. Zakład kominiarski podejmuje się porządnego przeprowadzania zleceń akuratnie z zasadami Prawa Budowlanego zarówno w wypadku kominów tradycyjnych z cegły, jak również kominów ceramicznych, betonowych bądź również wykonanych z rur kwasoodpornych. Dodatkowe informacje zamieszczono na stronie internetowej firmy kominiarskiej.
Kategoria: