Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29776
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156869

Windy Kraków - Colorex-Lift Sp z o.o.

22626 Windy Kraków - Colorex-Lift Sp z o.o. http://www.colorex-lift.pl COLOREX LIFTfabryka dźwigów to właśnie my. Jesteśmy przedsiębiorstwem projektującym i wyrabiającym dźwigi. Stawiamy tylko na nowoczesne metody, dlatego naszym priorytetowym wyrobem są windy osobowe bez maszynowni z synchronicznym napędem sterowanym zmiennoczęstotliwościowo.
W swoim asortymencie mamy wiele wariantów tych wind, ale realizujemy również ich pomysły. Oferujemy ponadto platformy dla niepełnosprawnych, dźwigi towarowe, towarowe małe, specjalistyczne (szpitalne, do przewozu samochodów, panoramiczne), schody i chodniki ruchome.
Jesteśmy firmą rzetelną o sporym dorobku. Z nami dojedziesz na szczyt!
Firmy i Us³ugi
Biznes i Ekonomia
Miasta i Regiony
Windy Kraków   Platformy dla niepełnosprawnych   Windy Dec 27, 2013 colorex-lift

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Firmy i Usługi

SRDK oferuje pomoc prawną na każdym etapie działalności firmy lub prowadzonego postępowania. To wsparcie dobrego adwokata w sprawach karnych, ale również w sprawach inwestycji, projektów biznesowych, prawa spółek i ładu korporacyjnego. Warszawska kancelaria adwokacka to rzeczowe i rzetelne prowadzenie Twojej obsługi prawnej. Możesz być pewien, że Twoja sprawa zostanie poprowadzona przez najlepszego specjalistę.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Młynomag to wyjątkowe w swoim rodzaju połączenie tradycji z nowoczesnością, które w przypadku produkowania różnego typu mąki piekarniczej oraz paczkowanej zaowocowało sukcesem oraz zadowoleniem wielkiego grona odbiorców. Oferowane przez nią wyroby odróżniają się w pełni naturalnym pochodzeniem oraz brakiem „polepszaczy” smaku, wskutek czego są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Pochodzące z żyznych pól Warmii i Mazur zboża trafiają do starego Grodzkiego Młyna w Reszlu, gdzie przechodzą właściwe procesy, zgodne z obowiązującymi normami. Młynomag wykorzystuje innowacyjne technologie przemiału, pragnąc zaproponować Państwu optymalne rozwiązania i zróżnicowanie. Oferta łączy mąki pszenne, razowe, otręby czy też kasze. Stali odbiorcy liczyć mogą na korzystne zniżki. Osoby zainteresowane szczegółami zapraszamy na witrynę.
Kategoria:

Kominiarz pracuje w zakładzie kominiarskim lub spółdzielni kominiarskiej. Pogotowie kominiarskie pomoże nam w trudnych i nagłych sytuacjach, czyli awariach związanych z wadliwym działaniem przewodów wentylacyjnych. Wystarczy jeden telefon i już kominiarz pośpieszy nam z pomocą. Warto korzystać z usług kominiarza zawczasu, profilaktycznie, zanim awaria się przydarzy. Profesjonalny kominiarz zajmuje się czyszczeniem przewodów, uszczelnianiem kominów, odbiorami technicznymi i gazowymi przewodów kominowych, usuwaniem usterek oraz fachowym doradztwem. Jest to wysoce wyspecjalizowana usługa, z której korzystać należy przynajmniej raz w roku. Zawsze należy sprawdzić czy firma świadcząca usługi kominiarskie ma odpowiednie certyfikaty i uprawnienia. Jeżeli szukasz doświadczonego kominiarza w Szczecinie zachęcam do kontaktu z jednym z panów z firmy Zakład Usług Kominiarskich Leszek Słowak, Leszek Kierszka.
Kategoria:

Serwis firmy drzwi-montaz.pl - profesjonalny montaż drzwi - Poznań. Zajmujemy się montażem wszelkiego typu drzwi: •wstawianie drzwi antywłamaniowych, •montaż drzwi przeciwpożarowych, •montaż drzwi z kontrolą dostępu, •montaż drzwi z ryglem elektromagnetycznym, •montaż drzwi wewnętrznych, •montaż drzwi zewnętrznych, •montaż drzwi przesuwnych, •wymiana starych drzwi na nowe, •wstawianie drzwi drewnianych, •wstawianie drzwi stalowych, •montaż bram i kurtyn przeciwpożarowych, •montaż drzwi i ścianek profilowych •montaż, wymiana i regulacja okuć, zamków i samozamykaczy.
Kategoria:

Fotografia ślubna, najważniejsza chwila utrwalona w artystycznej fotografii slubnej, wasze błogosławieństwo, wesele, slub, plener... Zapraszam do zapoznania się z galerią prac. Jestem do Waszej dyspozycji i postaram się spełnić Wasze życzenia. Terenem moich prac jest Bydgoszcz, ale jestem w stanie pojechać z Wami wszędzie. Zdjęcia otrzymacie na płytach oraz w albumie fotograficznym.
Kategoria: