Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29099
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155838

Biuro rachunkowe w mieście Poznań i Zielona Góra - Petra

23373 Biuro rachunkowe w mieście Poznań i Zielona Góra - Petra http://www.biuropetra-poznan.pl/ Zapraszamy na stronę internetową biura rachunkowego Petra. Świadczymy usługi w internecie, co stanowi przyszłość rachunkowości. Posiadamy szerokie i bogate doświadczenie w zakresie księgowości i rachunkowości. Oferujemy obsługę kadrowo płacową i profesjonalną pomoc wszystkim naszym Klientom w najkorzystniejszych cenach. Zachęcamy do nawiązania współpracy z naszą firmą! Banki i Finanse
Biznes i Ekonomia
Firmy i Us?ugi
biuro rachunkowe   internetowe biuro rachunkowe   rachunkowość online   poznań   wrocław   zielona   góra   kadry i płace   w chmurze   usługi księgowe   programy dla firm   księgowość w chmurze Mar 26, 2014 Donek

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 5.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 1

Oceń stronę


Inne linki z Banki i Finanse

Serwis finansowy o leasingu. Opisujemy wady i zalety leasingu jako alternatywnej formy pozyskiwania kapitału w stosunku do kredytu. Warto także i zwrócić uwagę na to, że zdecydowanie się na leasing oznacza dla nas oszczędności i w kwestii czasu i pieniędzy. Leasing jest przede wszystkim także bardziej elastyczny niż kredyt dostępny dla nas w każdym banku. Przedstawiamy podział leasingu oraz oferujemy możliwość wzięcia leasingu online.
Kategoria:

MCI Management SA jest wiodącą grupą inwestycyjną , zarządzającą funduszami typu Venture Capital/Private Equity, do któtych należą subfundusze: MCI.TechVentures 1.0, MCI.BioVentures 1.0, MCI.EuroVentures 1.0. MCI specjalizuje się w inwestycjach w regionie Europy Centralnej i Wschodniej w innowacyjne spółki działające w następujących sektorach : TMT, Usługi Finansowe, Usługi Medyczne i Biotechnologia.
Kategoria:

Nie znalazłeś idealnego ubezpieczenia w Katowicach? Nie poddawaj się, wybierz usługi firmy Ubezpieczenia Online, z oddziałami również w Chorzowie, Mysłowicach, Siemianowicach Śląskich i Mikołowie. Nasz agent ubezpieczeniowy znajdzie dla ciebie dobraną do twoich potrzeb i możliwości finansowych ofertę, wybierając ją spośród propozycji 27 towarzystw ubezpieczeniowych, takich jak Signal Iduna, Warta, Concordia czy Allianz, z którymi współpracujemy. Możesz także podać nam swoje wymagania przez Internet, wypełniając formularz na naszej stronie.
Kategoria:

Firma „Farma” proponuje Państwu wysokiej klasy wyposażenie dla farm. Firma cechuje się bardzo rozległym doświadczeniem, tym bardziej, że na rynku działa już de facto bardzo długi okres czasu. Firma oferuje między innymi różne systemy pojenia, wentylacji czy też ogrzewania. Firma ma sprawdzone produkty, jej usługi cechują się doskonałą jakością, dlatego obecnie cieszy się ona realnie bardzo szeroką popularnością na rynku.
Kategoria:

Korzystając z serwisu dowiesz się jakie są aktualnie najciekawsze oferty rachunków osobistych w Polsce. Dostępne są zestawienia i porównania ofert oraz szczegółowe recenzje poszczególnych propozycji. W ramach serwisu prowadzony jest również ranking ranking tworzony na podstawie głosów internautów. W ciągu ostatnich kilku miesięcy swoje głosy oddało już kilkaset osób. Podczas wyboru konta bankowego warto zwrócić uwagę na takie aspekty jak: wysokość opłaty za dokonanie przelewu (z podziałem na różne kanały tj. przelew internetowy, telefoniczny, w oddziale), ilość dostępnych bankomatów, częstotliwość zmian w tabeli opłat i prowizji. Należy pamiętać, że tabela opłat i prowizji bankowych może być zmieniana z dużą częstotliwością i tylko nieliczne banki gwarantują, że aktualnie promowana korzystna oferta nie zostanie zmieniona za kilka miesięcy.
Kategoria: