Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28226
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153718

Geo-Graf Sp. z o.o. geodeta gorzów

24180 Geo-Graf Sp. z o.o. geodeta gorzów http://geo-graf.pl Geodezja i kartografia to dwie nasze predyspozycje, które z powodzeniem rozwijamy od wielu lat. Biuro geodezyjne Geo-Graf z Gorzowa Wielkopolskiego wszelkie zlecenia realizuje zgodnie ze wzorcami pracy firm geodezyjnych, terminowo oraz z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Posiadamy wszystkie uprawnienia oraz zaplecze do realizowania map do celów projektowych, rozgraniczeń działek, pomiarów nieruchomości, a także pozostałej obsługi kartograficznej. Wybierając polską firmę geodezyjną, będą Państwo mieli zapewnione stuprocentowe zadowolenie. Geo-Graf to idealne rozwiązanie dla osób i firm ceniących rzetelną kooperację. Zapraszamy na naszą witrynę www. Firmy i Us?ugi
Biznes i Ekonomia
podział działki gorzów   klasyfikacja gleboznawcza gorzów   geodeta gorzów wielkopolski   geodezyjna obsługa budowy gorzów Oct 19, 2014 jan

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Firma „Głośny” zajmuje się wykonywaniem usług związanych z projektowaniem organizacji ruchu. Posiada duże doświadczenie i zaufanie wielu stałych Klientów. Zlecone prace wykonuje profesjonalnie i terminowo. W swojej ofercie proponuje Państwu między innymi: projektowanie stałych i czasowych organizacji ruchu, hurtowy handel podstawami pod znaki drogowe, montaż i remonty barier energochłonnych oraz montaż oznakowania poziomego stałego lub tymczasowego.
Kategoria:

Firma ECO-ABC zajmuje się utylizacją odpadów medycznych i weterynaryjnych. Na polskim rynku działamy od 1992 r. - w ciągu tego czasu mieliśmy okazję, aby zdobyć olbrzymie doświadczenie i dostosować przedsiębiorstwo do standardów prawodawstwa polskiego i dotyczącego szeroko pojętej ekologii. Korzystając z naszych usług zyskujecie pewność, że odpady zabrane od was będą zabezpieczone i przetransportowane w miejsce całkowitej ich utylizacji. Jako jedyni w Polsce posiadamy spełniający wymogi BAT zakład, zbudowany i wykorzystywany do unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych. Zachęcamy do zapoznania się z firmą i jej usługami przez stronę eco-abc.com.pl.
Kategoria:

PPHU LINDA Oferujemy Państwu profesjonalne strzyżenie oraz zabiegi Pielęgnacji psów. Posiadamy najbardziej korzystną ofertę w Pile, Wałczu, Złotowie, Kaczorach oraz okolicach. UWAGA! Możliwy dojazd do klienta. Zajmujemy się również profesjonalnym ostrzeniem głowic oster, andis, haupner, ręcznych i elektrycznych. Zadzwoń a przekonasz się Sam jak szybko i ładnie może wyglądać Twój pupil.
Kategoria:

Autorska Pracownia Projektowa Konstrukcji Budowlanych DESCON została założona w 1989 roku poprzez grupę doświadczonych architektów warszawskich biur projektów: Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENEGOPROJEKT, Biuro Projektów Służby Zdrowia oraz Biuro Projektów CUKROPROJEKT. Jesteśmy jednym z pierwszych prywatnych Biur Projektów o profilu konstrukcyjnym. Przez wiele lat funkcjonowania na rynku kreślarskim, zajmowaliśmy się zwłaszcza opracowaniami przemysłowymi: konstrukcje szpitale, osiedli mieszkaniowych, marketów handlowych, hal i magazynów itp. W swoim dorobku posiadamy ponad 500 opracowań inżynieryjnych oraz powiązanych z projektowaniem. Zapraszamy.
Kategoria:

Firma Mak-Plast ma od lat produkuje i sprzedaje wyprodukowane w Polsce, najwyższej jakości produkty z tworzyw sztucznych. Folia jest łatwym w obróbce surowcem, umożliwiamy więc Państwu wykonanie na niej nadruku na zamówienie. W naszej ofercie znajdują się m. in. skrzynki na przetwory mleczne, reklamówki i woreczki HDPE i woreczki strunowe. Zapraszamy.
Kategoria: