Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28226
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153718

Usługi medyczne na najwyższym poziomie - szpital prywatny Salve w Łodzi

24348 Usługi medyczne na najwyższym poziomie - szpital prywatny Salve w Łodzi http://www.salve.pl Salve to prywatna klinika, w której wykonuje sie także zabiegi i badania refundowane przez NFZ. Zarówno diagnostyka, jak i leczenie oraz inne usługi medyczne tu oferowane są na najwyższym poziomie. Genetyczne USG ciązy, USG 3d i 4d, USG szyi, tarczycy, EKG wysiłkowe, echo serca... To tylko niektóre z szerokiego wachlarza badań, które wykonuje szpital prywatny w Łodzi przy ul. Szparagowej 10. Gwarantujemy pacjentom wsparcie, najnowocześniejsze metody i sprzęt najnowszej generacji oraz wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Zdrowie i Uroda prywatna klinika   szpital prywatny   badania diagnostyczne   badania refundowane przez nfz Nov 6, 2014 Ryszard

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie i Uroda

Nie martw się, jeżeli dotyka Cię problem wypadania włosów. Kosmetyk Dr Jones jest przełomową metodą na łysienie. Możesz mieć gęste włosy już w kilka sekund. Dr.Jones to najlepszy sposób na szybkie i skuteczne zagęszczanie włosów. Już od pierwszego użycia skończą się Twoje problemy z włosami. Gęste włosy nie są już tylko marzeniem, to rzeczywistość. Uwierz w to!
Kategoria:

Zapraszamy pacjentów do ośrodka urologii nieinwazyjnej w którym dr Zenon Rudzki przyjmuje swoich pacjentów. Doktor jest uznanym autorytetem w dziedzinie leczenia niepłodnosci męskiej, stulejki, prostaty. Każdego roku doktor Rudzki jest wykładowcą na licznych seminariach i kongresach. Gabinet jest czynny codziennie, pacjenci umawiani są telefonicznie - zapraszamy do kontaktu z recepcją. Urolog Częstochowa - ul Kilińskiego 78.
Kategoria:

Jeśli zauważają Państwo kłopoty w porozumiewaniu się z bliskimi, odczuwają brak satysfakcji z realizowanych czynności albo niechętnie podejmują aktywność to warto umówić się na wizytę w Gabinetach Psychoterapii na Rymera. Proponujemy klientom konsultacje z fachowcami a także różnego rodzaju terapie. Ponadto przygotowujemy warsztaty o psychologii w biznesie. Nasze warsztaty działają pozytywnie na rozwój osób uczestniczących, zwiększają motywację i dają inspirację zarówno w życiu zawodowym jak również rodzinnym. Dodatkowo zajmujemy się coachingiem i zatrudniamy profesjonalnego coacha, trenera i mediatora.
Kategoria:

Mleko matki jest podstawą zdrowego rozwoju niemowlęcia. Natomiast nie zawsze karmienie takim mlekiem jest możliwe, a również proces odstawiania mleka jest nieunikniony. Na stronie "Mamo, rosnę!" znajdują się informacje o modyfikowanym mleku (płynnym mleku dla dzieci) dla różych grup wiekowych dzieci i niemowląt. Dzięki unikalnemu składowi podnosi odporność, oraz powoduje dobry rozwój wzroku, zdrową skórę, kości i zęby. Modyfikowane mleko zawiera 2500% więcej żelaza niż zwykłe, krowie mleko, dlatego jest zdrowsze i obniża ryzyko wystąpienia anemii oraz stanowi idealny pokarm dla dziecka, które nie jest karmione mlekiem matki.
Kategoria:

Euro-Sun : Zapraszamy do zapoznania się z solariami Luxura
Kategoria: