Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28686
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 154962

www.ueforum.pl

24969 www.ueforum.pl http://www.ueforum.pl ueforum.pl - jest nieoficjalnym forum studentów UE, gdzie kandydaci mogą otrzymać pomoc od studentów oraz absolwentów naszej uczelni. Na forum można znaleźć tematy dotyczące: erasmusa, egzaminów, imprez, rekrutacji itd. Jeśli chcesz wiedzieć więcej i interesuje Cię studiowanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, koniecznie odwiedź nasz adres: ueforum.pl. Nauka i Edukacja
Biznes i Ekonomia
Ró?ne Inne
UE Wrocław forum   forum UE Wrocław   Nieoficjalne Forum UE Jun 17, 2015 Rafał

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

GLOBAL Training Centre jest uznaną na stołecznym rynku firmą szkoleniową. Organizuje profesjonalne szkolenia biznesowe, językowe i psychologiczne szyte na miarę potrzeb Klienta Jako jedna z pierwszych otrzymała akredytację Kuratora Oświaty na prowadzenie kursów językowych.
Kategoria:

SITA KRAKÓW : Autoryzowany Salon Sprzedaży firmy Sita na Małopolskę : www.Sita.edu.pl Autoryzowany Salon Sprzedaży SITA zaprasza na profesjonalne prezentacje dla firm i odbiorców indywidualnych oraz udane zakupy udane zakupy. Odwiedzając nasz portal macie Państwo możliwość zapoznania się z zasadami nauki metodą Sita. Za pośrednictwem strony można również zamówić dowolny zestaw Sita z dostawą do domu. W ofercie posiadamy kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego.
Kategoria:

W naszym przedszkolu zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów z poszczególnych dziedzin. Oferujemy szeroki wybór ciekawych zajęć dodatkowych min. język angielski, zajęcia plastyczne, gimnastykę korekcyjną, krainę Smaków i zapachów i inne. Przedszkole mieści się w budynku wolnostojącym przy ul. Wyspiańskiego 29. Pastelowe, przyjazne kolory nadają wnętrzom przedszkola ciepły i domowy klimat. Dysponujemy również kameralnym, bezpiecznym ogródkiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Kursy języka angielskiego ESKK to bardzo skuteczna metoda nauki. Oferujemy 6 poziomów kursów, z których każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Każdy kurs zawiera zeszyt ćwiczeń oraz płytę z nagraniami lektorów. Profesjonalnie przygotowane zestawy zróżnicowanych zadań sprawiają, że nauka jest bardzo przyjemna i się nie nudzi. Każdy kursant ma możliwość zdobycia międzynarodowego certyfikatu językowego TELC.
Kategoria:

Gabinet Terapii Pedagogicznej MAGIA ORTOGRAFII powstaje z myślą o dzieciach, rodzicach i nauczycielach, którym nie jest obca problematyka niepowodzeń szkolnych. Dysleksja, dysgrafia i dysortografia to specyficzne trudności w nabywaniu umiejętności czytania i pisania, które są podstawowymi umiejętnościami człowieka. Trudności w ich nabywaniu często współwystępują z innymi trudnościami w nauce szkolnej. Każde dziecko, u którego zauważamy symptomy występowania specyficznych trudności w uczeniu się powinno być jak najwcześniej zdiagnozowane i objęte specjalistyczną terapią pedagogiczną. Wychodząc naprzeciw problemom związanym ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się proponuję swoją pomoc w przezwyciężaniu napotykanych trudności. Zachęcam do kontaktu dzieci, rodziców oraz nauczycieli.
Kategoria: