Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28026
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153411

Konsultacje lekarze online - dimedic.eu

25165 Konsultacje lekarze online - dimedic.eu http://www.dimedic.eu Firma DiMedic specjalizuje się w świadczeniach medycznych, działających na zasadzie analizy objawów za pomocą przedstawionych przez klientów wiadomości. Nasze porady internetowe pozwalają klientom na otrzymanie recepty na skuteczny medykament, który będzie świetnie dostosowany do określonej przypadłości. Gwarantujemy doradztwo medyków z długoletnim doświadczeniem, co ma wpływ na bezpieczeństwo każdego leczenia. Dogodny system płatności pozwala wszystkim klientom na szybkie regulowanie należności. Proponujemy dostarczenie leków z wybranych aptek. Ró?ne Inne zamawianie leków   Lekarze online   konsultacje lekarza   Leki na receptę Aug 1, 2015 Pozycjonusz

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Różne Inne

Z dnia na dzień poszerzamy swoją ofertę. Na dzień dzisiejszy na naszej stronie znajdziecie Państwo ponad 2 500 produktów. Doradzimy Państwu przy zakupie, ale mogą Państwo na nas liczyć także w innych sytuacjach. Gdy potrzeba doradzić w kwestii napraw, czy doboru akcesoriów do zegarków, zawsze służymy pomocą i radą. Nasz sklep współpracuje z mistrzami zegarmistrzostwa, dzięki czemu nieustannie pogłębiamy dla Państwa swoją wiedzę o zegarkach. W skład asortymentu wchodzą jedynie towary bezpośrednio pochodzące od producenta. Wieloletnia współpraca z renomowanymi firmami, cieszącymi się wielkim uznaniem na całym świecie, umożliwia nieustanne wzbogacanie naszej oferty o wysokiej jakości unikatowe produkty.
Kategoria:

Jest to oficjalna strona IX Dnia Papieskiego obchodzonego w Puławach. Strona ta jest poświęcona Dniom Papieskim, które są corocznie organizowane w Puławach. Związane jest to z działalnością Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia", które to zbiera fundusze dla biednej, zdolnej młodzieży. Obchodom tego święta zawsze towarzyszą liczne wydarzenia kulturalne, sportowe i przede wszystkim duchowe. Można spróbować swoich sił w konkursie plastycznym, literackim, w przeglądzie muzycznym, można zagrać w piłkę nożną, ręczną, siatkową, ale też pójść na ciekawy koncert, np. Grzegorza Turnaua lub na film w reżyserii Krzysztofa Zanussiego "Suplement". Można także przyjść na msze święte i pomodlić się w intencji szybkiej beatyfikacji papieża Polaka, Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
Kategoria:

Pomoc dzieciom specjalnej troski to niezwykle znaczący problem społeczny. Polecamy Państwa uwadze Fundację Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski w Legnicy. Bez ustanku funkcjonujemy od 1992 roku, pomagając - na różne sposoby - rodzinom opiekującym się dziećmi, jakie potrzebują specjalistycznej opieki. Zajęcia dla 25 podopiecznych prowadzimy na ul. Roosevelta 27/1 w Legnicy. Nasza fundacja organizuje pięć warsztatów: plastyczny, techniczny, informatyczny, gospodarstwa domowego i ogrodniczy. Prowadzimy też zajęcia sportowe i ogrodnicze, jak również inne formy pomocy w obszarze dydaktyki, wychowawstwa oraz terapeutyki. Warsztat w czerwcu 2010 r. dostał imię jednego z założycieli i wieloletniego Przewodniczącego Fundacji, a mianowicie jest to WTZ im. Andrzeja Krakowskiego. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Audyt Haccp, Ghp, Gmp, Iso 22000 wdrażanie systemów jakości w przemyśle spożywczym, gastronomii i handlu. Minimum dokumentacji. Procedury, instrukcje, księga jakości. Pakiet Sklep, Pakiet Hurtownia żywności. Systemy ISO 9001, GMP+, IFS, BRC. Co to jest HACCP?, jak wdrażać HACCP?, dla kogo HACCP?, korzyści z wdrożenia HACCP. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. GMP plus dla produkcji i transportu pasz i zbóż na pasze.
Kategoria:

Firma Felicita oferuje organizację BabyShower - to deszcz prezentów dla przyszłej Mamy, ale i przyjęcie na Jej cześć. Firma zapewnia kompleksową obsługę imprezy przyszłej mamy. W ofercie również projektowanie wnętrz, przystrajanie stołów na imprezy rodzinne, organizowanie wieczorów panieńskich .
Kategoria: