Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28436
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 154201

Przedszkole miasteczko Wilanów

25817 Przedszkole miasteczko Wilanów http://www.przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/ W przedszkolu Świat Dziecka na Twojego malucha czekają niezapomniane wrażenia! Codziennie wykwalifikowana kadra pomaga naszym maluchom odkrywać świat, poszerzać swoje horyzonty i znajdować pasje, które rozwijają osobowość młodego człowieka. W naszej placówce odbywa się nauczanie dwujęzyczne, polsko -angielskie dzięki któremu dzieci już od najmłodszych lat nie mają problemu z porozumiewaniem się z anglojęzycznymi dziećmi. Zapraszamy do zapoznania się z naszych przedszkolem na stronie internetowej. Nauka i Edukacja
Miasta i Regiony
Firmy i Us?ugi
Przedszkole miasteczko Wilanów   przedszkole Świat Dziecka   przedszkole językowe Jan 28, 2016 savona

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Psycholog, pedagog, logopeda oraz psychiatra są do Państwa dyspozycji. Ośrodek Psychologiczno-Edukacyjny Medivia oferuje Państwu wielospecjalistyczną pomoc terapeutyczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu psychologii, pedagogiki, logopedii i psychiatrii, a także bogatą ofertę szkoleniową i warsztatową. Treningi, warsztaty oraz szkolenia przeprowadzamy na terenie miasta Łódź i jego okolic.
Kategoria:

Jesteśmy firmą szkoleniową ukierunkowaną na praktyczne zagadnienia związane z porozumieniem tak na polu społecznym, jak biznesowym. Nasza specjalność, to szkolenia w tych dziedzinach, których dobre opanowanie przynosi zmianę jakości życia. Bez żadnej przesady.
Kategoria:

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka przygotowała ciekawą propozycję dydaktyczną związaną z pedagogiką oraz polityką społeczną. Dzięki dużej liczbie proponowanych specjalności, każdy nasz student będzie mógł kształcić się w ciekawym dla niego zakresie wiedzy. Nasz zaktualizowany program jest zgodny z nowoczesnymi trendami. Nacisk na praktyczną część wiedzy upraszcza studentom przyszłą karierę zawodową. Zebraliśmy świetnie przygotowaną kadrę naukową, dzięki której możemy gwarantować skuteczną edukację dla wszystkich uczniów.
Kategoria:

Miejsce dla 3, 4 i 5 latków w Punkcie Przedszkolnym Chaberek, może być 2,5 latek samodzielny. BEZ WPISOWEGO!!! Czesne tylko 650 zł z wyżywieniem i wszystkimi dodatkowymi zajęciami. W programie nauczania zajęcia edukacyjne wg programu MEN Moje przedszkole, oraz Rośnij z Didasko, zajęcia dodatkowe: - 2x tydz. angielski, - 2x tydz. gimnastyka, - 2x tydz. logopedia, - 1x tydz. zajęcia plastyczno-manualne, - 1x tydz. spotkanie z bajką, - 1x tydz. muzykoterapia + nauka gry na prostych instrumentach, - 1x tydz. zajęcia teatralne, - 1x tydz. religia, Jesteśmy prestiżowym punktem przedszkolnym objętym patronatem Gminy Kobierzyce, pod kontrolą Oświaty i Kuratorium we Wrocławiu oraz pod stałą kontrolą Sanepidu.
Kategoria:

Portal językowy Zrozum.pl. Informacje o takich językach jak angielski, niemiecki, rosyjski, francuski i wszystkie języki świata. Strona o tematyce obejmującej języki obce , naukę języków i tematy pokrewne.
Kategoria: