Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28284
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153935

Dlaczego warto wybrać Promenady Wrocławskie?

25945 Dlaczego warto wybrać Promenady Wrocławskie? http://promenadywroclawskie.pl/ Promenady Wrocławskie to propozycja dla osób, które chcą mieszkać nowocześnie i cieszyć się bliskością rynku, niepowtarzalną aurą natury i jednocześnie pobliskimi punktami usługowymi. To miejsce jedyne w Polsce i zachwycające pod wieloma względami. Idealne dla rodzin z dziećmi, osób młodych i starszych. Dla każdego, kto potrzebuje wyciszenia jak i miejsca, w którym mógłby się rozwijać. Jeśli szukasz mieszkania Wrocław nowe to warto zainteresować się pięknym, zielonym osiedlem obejmującym 15 hektarowy obszar. Biznes i Ekonomia
Dom i Wn?trze
Firmy i Us?ugi
nieruchomości wrocław   nowe mieszkania wrocław   mieszkania wrocław   projekty nieruchomości wrocław Mar 6, 2016 Piotr

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Chciałabym Państwu zaoferować usługę pisania pism procesowych i przedprocesowych, a także różnego rodzaju umów niezbędnych podczas prowadzenia działalności gospodarczej, w kontaktach z kontrahentami. Mogę również napisać ogólne wzory pism, które przydają się w życiu codziennym podczas składania dokumentów w sądzie, a także wzory umów dotyczących podstawowych dziedzin naszego życia – umowy najmu, umowy zlecenie, umowy o dzieło, umowy użyczenia i innych. Profesjonalne napisanie ukierunkowanego na daną sprawę pisma, a także wzoru takiego pisma jest trudnym zadaniem, wymaga znajomości przepisów prawa w danej dziedzinie i często warunkuje powodzenie naszej sprawy na etapie sądowym i również przedsądowym.
Kategoria:

Kancelaria Adwokat Kazimierczak specjalizuje się w następujących obszarach prawnych: - prawo cywilne (m.in. sprawy o odszkodowania za wypadki komunikacyjne, bezpodstawne zwolnienie z zakładu pracy, zaniżone wypłaty przez ubezpieczyciela) - prawo karne (obrońca, oskarżyciel posiłkowy), - prawo rodzinne (rozwody bez orzekania o winy, z orzekaniem o winie, sprawy alimentacyjne itp.), - prawo pracy (bezpodstawne zwolnienie, spory z pracodawcą, nieprawidłowa kwota wynagrodzenia, praca w godzinach nadliczbowych bez wynagrodzenia). Obsługa prawna firm może przybierać charakter doraźnej pomocy (zlecenie pojedynczej pomocy prawnej) lub mieć charakter stałej opieki prawnej adwokata polegającej m.in. na dochodzeniu należności firmy(instytucji), reprezentacji przed sądami organami oraz w sporach z pracownikami, przygotowywanie i opiniowanie pism, regulaminów i aktów wewnętrznych spółek, rejestracja spółek itp. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kancelarii adwokackiej na stronie internetowej lub do kontaktu telefonicznego w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań. Z wyrazami szacunku, Twoja Kancelaria.
Kategoria:

Nasza firma od roku 1992 zajmuje się oferuje przeprowadzki międzynarodowe, przeprowadzki magazynowe oraz transport Wrocław i meblowóz Wrocław. Mając duże doświadczenie pragniemy Państwu zaproponować nasze usługi. Codziennie pracujemy nad polepszaniem jakości naszej pracy. Organizujemy przeprowadzki duże i małe. Naszymi klientami są firmy i osoby prywatne. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście.
Kategoria:

Kulas Sp. z o.o. - Ogrodzenia,ogrodzenia panelowe i ogrodzenia ozdobne, bramy, furtki przeznaczone do grodzenia zakładów, obiektów handlowych, sportowych,posesji prywatnych. Wykonane z wysokogatunkowej stali- zgrzewanie punktowe, cynkowanie i malowanie proszkowe jako zabezpieczenie antykorozyjne. Firma oferuje automatykę do bram DEA, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Kategoria:

Firma hydrogeologiczna Pangea zajmuje się projektowaniem odwiertów pod pompy ciepła oraz ujęć wód podziemnych na terenie całego kraju.Świadczy również usługi w zakresie dozorów wiertniczych w terenie.Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz małe i średnie przedsiębiorstwa.Do tej pory nawiązaliśmy współpracę z następującymi firmami z branży wiertniczej DPS (Wrocław), Demaxdrill (Poznań), Mostmargeo (Zarzecze). oraz instalacyjnymi MIR Pompy Ciepła (Wrocław).
Kategoria: