Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29239
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156134

Nauka gry na gitarze Łódź. Zapraszamy na zajęcia

26770 Nauka gry na gitarze Łódź. Zapraszamy na zajęcia http://aranzacjemuzyczne.c0.pl Kurs nauki gry na gitarze Łódź. Zajęcia w nowoczesnym stylu. Oferujemy szybkie efekty nauki, oraz nowoczesny repertuar.
Zapraszamy początkujących i zaawansowanych gitarzystów i to zarówno na gitarze klasycznej jak i elektrycznej . Nauka gry odbywa się w Łodzi na Bałutach bądź Retkini. W ramach zajęć - poznanie najważniejszych technik gry, gamy, skale, improwizacja itp.
Nauka i Edukacja
Sport Muzyka oraz Gry
Firmy i Us?ugi
nauka gry na gitarze Łódź   kurs gry na gitarze łódź Sep 14, 2016 Adam

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych do jednej z największej darmowej szkoły policealnej w Warszawie. Nasza propozycja szkolna jest bardzo rozległa. Możemy zaproponować Wam aż 34 najbardziej chodliwe specjalizacje. Masz ewentualność nauczania się właściwie w dowolnym kierunku. Ściśle dobrana kadra dydaktyczna pomoże Tobie rozwijać zamiłowania i maksymalnie poszerzyć swoją wiedzę w ich zakresie. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu staniesz się wyrazistym fachowcem w wybranej przez siebie dziedzinie.
Kategoria:

Astrokamery to tematyczny serwis informacyjny. Astronomia, astrofotografia, różne metody wykonywania zdjęć i obserwacji. Archiwalny, amatorski blog obserwacyjny z ery "żółtych teleskopów". Okazuje się, że przez U5 też można cos zobaczyć. Uniwersał - prawie jak teleskop.
Kategoria:

Szkoła Językow Obcych Best to ośrodek z wieloletnim doświadczaniem, które, poza nauką języków obcych, obejmuje też w pełni kompetentne tłumaczenia, szkolenia dla lektorów, pośrednictwo pracy oraz doskonale zaaranżowane egzaminy językowe potwierdzające znajomość języka obcego w środowisku pracy (TOEiC,, WiDaF oraz TFI) i generalną znajomość języka obcego (TELC). Oferta tłumaczeń zawiera przede wszystkim tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe: prawnicze, ekonomiczne, reklamowe, tłumaczenie instrukcji obsługi, osobistej i firmowej korespondencji, tłumaczenia informatyczne oraz medyczne. Wieloletnie doświadczenie pozwala naszym wykładowcom i pracownikom odnaleźć się w każdej sytuacji, ich reakcje językowe cechuje celność, szybkość i dokładność, co zapobiega powstawaniu jakichkolwiek nieporozumień. Szczegółowe informacje na temat oferty firmy znaleźć można na stronie.
Kategoria:

Chcesz zrobić prawo jazdy oraz poszukujesz fachowego ośrodka szkolenia kierowców? Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Ośrodek Szkolenia Kierowców Ogniwo. W swojej propozycji mamy kursy klasy: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D. Organizujemy także kursy na ocenę wstępną i ćwiczenia okresowe. Wyposażeni jesteśmy w samochody, motory, skutery, prywatny plac manewrowy, klasę komputerową oraz salę wykładową. Zapewniamy odpowiednią bazę szkoleniową, idealnie przygotowanych instruktorów. W celu zapisania się na kurs prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny albo osobisty. Więcej wiadomości opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Oficjalna strona Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Żyrardowie. Zajmujemy się pośrednictwem w refundacji kosztów zatrudniania młodocianych pracowników pomiędzy rzemieślnikami a Wojewódzką Mazowiecką Komendą OHP w Warszawie. Pomagamy w edukacji uczniów. Organizujemy szkolenia i kursy zawodowe. Sporządzamy umowy uczniowskie, wypełniamy wnioski na egzaminy czeladnicze i mistrzowskie
Kategoria: