Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29858
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156927

Tani roaming smartsim.pl

26867 Tani roaming smartsim.pl http://https://smartsim.pl/ Czy roaming może być tani? Zapewne wszyscy myślą, że nie ma takiej możliwości. Prezentujemy smartsim, za pomocą którego ceny są jeszcze niższe niż połączenia operatora. Są to karty pre-paid, więc sam decydujesz za ile wydajesz na połączenia w roamingu. Sam podnosisz lub obniżasz swój limit bez kontaktu z operatorem. Przekierowania połączeń, poczta głosowa, usługa lokalizacji i wiele innych opcji dostępnych dla posiadaczy smartsim. Technika i Telefonia Tani roaming smartsim.pl Oct 6, 2016 Rafal

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Technika i Telefonia

Dzwony Największy wybór multimediów na telefony komórkowe, Loga, Tapetki, Dzwonki, Gry JAVA, Bramka sms, tapety na komórkę ::: www.dzwonkowo.pl ::: wszystko podzielone na wiele kategorii i na wszystkie rodzaje telefonów Oferujemy państwu loga, dzwonki, gry java, tapety, bramkę SMS oraz infoserwisy (m.in horoskop).
Kategoria:

Jeśli chcesz doładować sobie telefon komókowy na kartę bez żadnych problemów i to na dodatek za darmo, to dobrze trafiłeś, to jest strona dla Ciebie i Twoich bliskich. Na tej stronie dostępny jest konkurs absolutnie dla każdego. Każdy może wygrać darmowe doładowanie, wystarczy spełnić dwa proste warunki i już doładowanie jest Twoje. Nic więcej nie jest potrzebne.
Kategoria:

Właścicielem naszej kliniki borczyk.pl jest dentysta, który jako pierwszy w Polsce zrealizował leczenie implantologiczne, toteż jest to nasza wiodąca specjalizacja. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi jak mikroskopy, system Nanotec czy Vector jesteśmy w stanie wyleczyć zęby nawet z najgorszego stanu, nie ważne czy są to problemy ortodontyczne, kanałowe czy estetyczne. Prócz tradycyjnych metod stosujemy bardziej zaawansowane techniki takie jak leczenie z użyciem podtlenku, laseroterapia czy fizjoterapia. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, przeprowadzamy osobistą diagnozę i dobieramy leczenie do preferencji, stanu oraz możliwości pieniężnych klienta. Nasza klinika zajmuje się praktycznie wszystkimi dziedzinami stomatologii, a do każdej z nich jest przypisany inny lekarz specjalista, aby zagwarantować Państwu satysfakcję i profesjonalność. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na ktorej mogą Państwo poszukać leczenia dla siebie, wśród bardzo obszernego wachlarza usług.
Kategoria:

Użytkownicy urządzeń przenośnych marki Apple zapewne docenią bogactwo asortymentu sklepu online I-Have.pl. Mieści się tutaj bowiem dużo interesujących produktów przeznaczonych w szczególności dla smartfonów i tabletów. Klienci mogą wysyłać chociażby zamówienia na przenośne głośniki Bluetune SOLO, które podpiąć da się nie tylko do urządzeń mobilnych, lecz też do laptopów. Głośniki mogą być także zamówione jako świetne gadżety promocyjne, wtedy przedsiębiorstwo gwarantuje zamieszczenie na nich wysokiej jakości logo konkretnej marki. W asortymencie zainteresowani znajdą też wysokiej jakości pokrowce na smartfony.
Kategoria:

Instytut Tele- i Radiotechniczny jest organizacją badawczą dążącą do odkrywania oryginalnych rozwiązań technologicznych. Pracujący w nim naukowcy nie zmierzają jednak jedynie do dywagowania nad względnymi rozwiązaniami, lecz przede wszystkim szukają możliwości wdrożenia ich do przemysłu i jak najbardziej skutecznego wykorzystania w urządzeniach. Badania nad nowymi produktami odbywają się w wyspecjalizowanych ośrodkach badawczych. Ostatnie finalizowane projekty odnosiły się do systemów teleinformatycznych i programów dla urządzeń wykorzystywanych do kontroli przebiegu i monitorowania złożonych układów infrastruktury przemysłowej. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Instytutu.
Kategoria: