Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29769
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156865

wrozka.net.pl

27347 wrozka.net.pl http://wrozka.net.pl Jeśli zależy ci na dyskrecji, udanie się do wróżki może nie być najlepszym pomysłem. Jest jednak rozwiązanie idealne – skorzystaj z usług wróżki online. Działa to w standardowy sposób – podajesz swoje imię, datę urodzenia i zadajesz pytania, a w odpowiedzi otrzymujesz wróżby miłosne, dotyczące pracy, rodziny czy każdej innej dziedziny życia. Wszystko drogą mailową! Analizę numerologiczną dostaniesz gratis. Humor i Rozrywka wróżka   wróżki   wróżby Feb 17, 2017 linkhousee

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Humor i Rozrywka

Wszystko o popularnej bajce teletubisie. Zdjęcia, filmy, dodatki, gadżety. Serwis nieoficjalny, w pełni darmowy. teletubisie Kolorowy, pełno zdjęć, animacji i gadżetów zachęcających dzieci na pozostanie na naszych stronach.
Kategoria:

Wszystko o backgammonie czyli inaczej tryktraku. Informacje, zasady gry, porady i strategie, informacje o roomach backgammonowych i promocjach, które są w nich oferowane, newsy ze świata backgammona. Sprawdź nas już dziś - backgammon promocje .
Kategoria:

Warto skorzystać z oferty barów Taurus, które zajmują się kuchnią polską. Mięso i wędliny są zawsze świeże i pochodzą z należącego do firmy Zakładu Przetwórstwa Mięsa w Pilznie. Nasza firma zajmuje się więc produkcją pysznych wędlin i wyrobów garmażeryjnych. Zapewniamy, że u nas można liczyć na świeże dania, przygotowywane z niezamrożonych produktów. A to wszystko w atrakcyjnych cenach dla naszych klientów.
Kategoria:

Sentencje - Życiowe sentencje o szczęściu, miłości, kobietach i mężczyznach. Aforyzmy, cytaty i sentencje o życiu, pieniądzach, nauce i pracy, ... Najznakomitsze wypowiedzi sławnych myślicieli, filozofów, poetów, naukowców, artystów i polityków oraz ludzi biznesu na najprzeróżniejsze tematy dotyczące codziennego życia. Znajdziesz tu maksymy, mądrości, motta, powiedzenia, przemyślenia, sentencje o życiu, szczęściu, miłości, mądrości, głupocie, biznesie, biedzie i bogactwie oraz wiele innych.
Kategoria:

Oferta świadczonych przez nas usług obejmuje kompleksową i pełną obsługę księgową osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych, spółek prawa handlowego, fundacji, stowarzyszeń. Biuro "Rachunkowość Kupiecka" - Agnieszka Kaczorowska prowadzi działalność od 01.03.1995r. na podstawie certyfikatu wydanego przez Ministra finansów. Przejmujemy odpowiedzialność za prawidłowość prowadzenia ksiąg i rozliczeń klientów wobec ZUS i US, a nasza działalność ubezpieczona jest w zakresie OC przez PZU.
Kategoria: