Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27175
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 152606

Multiselect

27698 Multiselect http://multiselect-policyjny.pl Dostęp do przeróżnych narzędzi edukacyjnych ułatwia pozyskanie dobrze płatnego zatrudnienia osobom, które lubią i chcą się uczyć. Dla przyszłych policjantów lub ludzi, którzy poważnie myślą o pracy w policji, przygotowaliśmy szereg pomocy naukowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Są to pomoce interaktywne typu testy, przypominające stosowany w rekrutacji test Multiselect oraz wiele informacji specjalistycznych niezbędnych kandydatom. Nauka i Edukacja multiselect   testy psychologiczne do policji   testy do policji May 19, 2017 linkhousee

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Kończąc szkołę AP Edukacja zdołasz zostać np Technikiem usług fryzjerskich. Wykaz szkół policealnych tj Nova lub DalKrak. W tym wspaniałym serwisie znajdują się też aktualności uniwersyteckie i informacje o konferencjach z całej Polski. Roisz o zostaniu ratownikiem medycznym lub wizażystką, nic nie stoi na przeszkodzie aby zrealizować swoje marzenia. Mieć wyuczony zawód w reku to ogromne szczęście w bieżących czasach. Jak chcesz wypatrzyć słuszną szkołę dla siebie wejdź koniecznie na ten serwis.
Kategoria:

Blog jest elementem łączącym użytkowników bazy przedszkoli - przedszkole-info.pl z administracją. Na stronach blogu opisywane są zmiany i nowości w bazie przedszkoli. W tym miejscu dzielimy się także przemyśleniami dotyczącymi zarówno rozwojem przedszkole-info.pl jak i innymi, między innymi wychowaniem dzieci i funkcjonowaniem przedszkoli. Użytkownicy przez swoje komentarze mają możliwość uczestniczenia w rozwoju bazy przedszkoli - nasz cel to stworzenie portalu dla dzieci, rodziców i przedszkoli.
Kategoria:

BLD Consultancy zajmuje się kompleksowym doradztwem językowym dla klientów biznesowych. Organizuje kursy językowe dla firm: ogólne, biznesowe, egzaminacyjne, specjalistyczne. Dostępne języki: angielski, rosyjski, niemiecki, hiszpański francuski. W ofercie również audyt językowy, bedący przydatnym narzędziem do weryfikacji znajomości języków obcych u obecnych, jak i potencjalnych pracowników.
Kategoria:

Szkoła policealna Wrocław i szkoła policealna Poznań, to oddziały Akademii Viessmann, które dają szansę kształcenia w poszukiwanym zawodzie serwisanta nowoczesnych urządzeń technik grzewczych Viessmann również słuchaczom mieszkającym z dala od siedziby szkoły. Jako szkoły policealne przez Internet umożliwiają uczestnictwo w większości zajęć teoretycznych oraz przygotowaniu do zajęć praktycznych (filmy szkoleniowe) bez potrzeby wychodzenia z domu. Jedynie zasadnicze zajęcia praktyczne wymagają obecności w siedzibie szkoły.
Kategoria:

Prezentujemy Studenckie Koło Naukowe "Zarządzanie" działające od 1992 roku przy Katedrze Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Na stronie można znaleźć między innymi: obszary naszej działalności, aktualności, historię SKNZ, relacje z wydarzeń, galerię fotograficzną, linki.
Kategoria: