Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27348
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 152891

Multiselect

27698 Multiselect http://multiselect-policyjny.pl Dostęp do przeróżnych narzędzi edukacyjnych ułatwia pozyskanie dobrze płatnego zatrudnienia osobom, które lubią i chcą się uczyć. Dla przyszłych policjantów lub ludzi, którzy poważnie myślą o pracy w policji, przygotowaliśmy szereg pomocy naukowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Są to pomoce interaktywne typu testy, przypominające stosowany w rekrutacji test Multiselect oraz wiele informacji specjalistycznych niezbędnych kandydatom. Nauka i Edukacja multiselect   testy psychologiczne do policji   testy do policji May 19, 2017 linkhousee

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Wspaniała Motywacja.   Pewna legenda mówi  o królu, który rządził swoim królestwem bardzo mądrze i sprawiedliwie, jednak, gdy król zaczął spostrzegać, że staje się coraz starszy, wolniejszy i bardziej zmęczony codziennymi czynnościami jakie wykonywał,  przestraszył się i postanowił, że jest to najlepszy czas na to, by  zostawić podwładnym w formie słowa pisanego całą mądrość jego królestwa. Jego doradcy napisali księgę mądrości w oparciu o słowa władcy, której objętość zadziwiła wszystkich, gdyż wynosiła prawie 12 tomów. Król świadom tego, że nie wiele osób będzie w stanie przeczytać to wspaniałe dzieło, zlecił skrócić je swoim pisarzom. Kiedy księga osiągnęła grubość 1 tomu, król ponownie wyraził swoje niezadowolenie, gdyż księga mądrości dalej nie była wystarczająco dostępna dla wszystkich. Skracano ją więc do momentu, w którym osiągnęła ona tylko 1 zdanie, które zawierało w sobie całą mądrość królestwa…   Jeśli chcesz wiedzieć, jakie zdanie kazał napisać król swoim pisarzom, to zapraszam Cię do lektury   Znajdziesz na niej, nie tylko odpowiedź na powyższe pytanie, ale także, a może przede wszystkim prawdopodobnie najlepszy darmowy poradnik motywacyjny w internecie!   Nie wierzysz? Sprawdź!
Kategoria:

Szkoła dla higienistek stomatologicznych przygotowuje między innymi do pracy w szkołach i przedszkolach, także niezbędna jest duża cierpliwość, wrażliwość, spostrzegawczość, a także podzielność uwagi. Jak każda osoba pracująca w instytucjach związanych z medycyną również higienistka stomatologiczna powinna być rozsądna, samodzielna i sumienna. Praca z dziećmi i młodzieżą nie należy do najłatwiejszych i w związku z tym nie każdy nadaje się do wykonywania związanym z tym zawodem. Szkoła medyczna jedynie w pewnym stopniu jest w stanie do tego przygotować dlatego ubieganie się o miejsce w takiej szkole powinno być wyjątkowo dobrze przemyślaną decyzją.
Kategoria:

Centrum Kształcenia Zawodowego w Bielsku-Białej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach zaprasza do udziału w prestiżowych kursach i szkoleniach podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Dysponujemy własnymi nowocześnie wyposażonymi salami dydaktycznymi oraz pracowniami specjalistycznymi. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez sprawdzoną kadrę trenerów o wysokich kwalifikacjach i z wieloletnim doświadczeniem, gwarantującym solidne wyposażenie słuchaczy w wiedzę i umiejętności zawodowe. Wszyscy absolwenci otrzymują zaświadczenie ukończenia kursów. Zapraszamy.
Kategoria:

Zespół Szkół w Bielsku-Białej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach zaprasza do bezpłatnych szkół dla dorosłych i młodzieży. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej. Technikum Logistyczne,Zasadnicza Szkoła Zawodowa dla Młodzieży, Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Technikum Fryzjerskie, Trzyletnie Technikum Uzupełniające dla Dorosłych, Niepubliczne Medyczne Studium Zawodowe, Niepubliczne Policealne Studium Zawodowe, Niepubliczne Studium Wizażu i Stylizacji. Pobierz dokumenty rekrutacyjne z naszej strony internetowej i rozpocznij kształcenie w wybranym przez siebie kierunku. Oferujemy również bogatą ofertę kursów i szkoleń.
Kategoria:

Prywatne przedszkole anglojęzyczne Peter Pan zaprazsza do zapisu dzieci. Budynek przedszkola to dobrze wyposażony, nowoczesny obiekt. Nauka języka angielskiego jest oparta o nasz autorski program. W zależności od potrzeb przedszkole rozszerza swoją ofertę opiekuńczą oraz edukacyjną. Dzięki temu, że z dziećmi przebywa cały czas lektor istnieje szansa na uzyskanie przez nie dwujęzyczności.
Kategoria: