Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 26452
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 151249

Marta Gałka - Personal shopper

27700 Marta Gałka - Personal shopper http://www.osobistastylistka.pl Jeżeli chcesz mieć do czynienia z profesjonalną personal shooper, to pragnę Cię powiadomić, że oferuję takie usługi i będzie mi niezmiernie miło, jeżeli zaufasz mojemu doświadczeniu. Dlaczego warto skorzystać z moich porad? Wiem, co jest teraz trendy, znam się na kobiecych sylwetkach i potrafię dobierać kolory pasujące do karnacji; poza tym uczę, jak łączyć w zestawy ubrania, które z pozoru są nie do połączenia. Zapraszam na moją stronę. Firmy i Usługi stylistka   personal shopper   osobista stylistka May 19, 2017 linkhousee

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

INVESTDOM Nieruchomości Opole - oferty mieszkań, domów, działek Oferty nieruchomości Opole. Mieszkania, domy, lokale, obiekty komercyjne, inwestycyjne, działki. Sprzedaż oraz wynajem. Głównym celem naszej działalności jest pomoc Państwu przy zawieraniu umów kupna/sprzedaży, najmu/wynajmu nieruchomości. Naszą pierwszą licencję zawodową odebraliśmy ponad 12 lat temu i od tego czasu nieprzerwanie świadczymy dla naszych Klientów usługi pośrednictwa w zakresie szeroko pojętego obrotu nieruchomościami. Zdajemy sobie sprawę że każdej ze stron zależy, by transakcje zawierane były zgodnie z przepisami prawa, bezpiecznie i korzystnie dla zainteresowanych stron. Dlatego też w swojej wieloletniej działalności czynności pośrednictwa wykonujemy ze szczególną starannością kierując się zasadą ochrony interesów osób, na rzecz których są one wykonywane. Współpracujemy z instytucjami wspomagającymi obrót nieruchomościami takimi jak : banki, rzeczoznawcy majątkowi, geodeci, architekci, oraz notariusze. Nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Od wielu lat jesteśmy uczestnikami wszelkich szkoleń organizowanych przez Opolskie Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości oraz Powszechne Towarzysto Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości w Warszawie. Dodatkowo od ponad roku uczestniczymy w indywidualnym projekcie unijnym podnoszącym kwalifikacje wszystkich naszych Agentów. W ramach tego programu jesteśmy uczestnikami szkoleń z zakresu nieruchomości, prawa, fotografii, rozmowy z klientem, negocjacji, home stagingu oraz wielu innych zagadnień związanych z szeroko pojętym obrotem nieruchomościami. Jako firmie zależy nam, aby nasi Agenci byli najlepiej wykwalifikowanymi specjalistami na rynku.
Kategoria:

Znakomita rozrywka dla dzieci oraz chwila relaksu dla rodziców są tym, co proponuje Baby Club Cafe. Nie pracujemy jak typowa kawiarnia, zapewniamy atrakcje dla dzieci i rodziców, które pozwalają nie tylko rozwijać pasje, lecz uzyskać ważne informacje związane z wychowaniem. Każdy rodzic może wybierać spośród proponowanych przez nas warsztatów, a dzieci rozwijać w tym czasie własne pasje. Pozwalamy maluchom malować po ścianach, brudzić ręce w glinie i mace, hałasować na różnych instrumentach. W ten sposób najmłodsi rozwijają swe pasje i zdolności. Organizujemy także urodziny dla najmłodszych i proponujemy kilka schematów imprezy. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.
Kategoria:

Zdajesz sobie sprawę z tego, że w Twojej hali produkcyjnej jest zanieczyszczone powietrze? Musisz poprawić jego jakość, ale nie wiesz jak to zrobić? Jeżeli wybierzesz oczyszczacze powietrza produkowane przez naszą firmę, to możesz spać spokojnie. Jesteśmy renomowaną marką, mamy spore doświadczenie, czyste powietrze jest dla nas priorytetem. Już teraz wejdź na qleanair i zobacz co możemy Ci zaoferować.
Kategoria:

Jeśli zamierzają Państwo ocieplanie budynku dowolnego typu, inspirujemy do zaznajomienia się z katalogiem wyrobów dostępnych w Centrum Dociepleń ARIS. Nasza hurtownia wyspecjalizowana jest w dostarczaniu odpornych i działających materiałów, pośród których odnajdą Państwo m.in. styropian pod nagrzewanie podłogowe czy płyty gipsowo-kartonowe, płyty warstwowe czy polistyren ekstradowany. Z użyciem prywatnych środków przewozu dowozimy też wełnę mineralną i szklaną do izolacji termicznej poddasza i pełne systemy dociepleń. Z różnorodną ofertą elementów rozprowadzanych przez Centrum Dociepleń ARIS uda się zaznajomić na stronie www.
Kategoria:

Ciesząca się dużą popularnością, firma PROFIL z Tarnowa jest znanym na rynku producentem bram ogrodzeniowych, garażowych oraz przemysłowych a także furtek i segmentów ogrodzeniowych. Wyroby te robimy ze stali nierdzewnej. Świadczymy też usługi montażowe specjalistycznych drzwi oraz systemów parkingowych i przemysłowych. W pracy stosujemy nowatorskie rozwiązania techniczne, dlatego gwarantują one całkowite bezpieczeństwo użytkowników, są doskonałą ochroną przed włamaniem. Nad bramami możemy zamontować wyprzedzającą fotokomórkę, jaka wspaniale rozpoznaje przeszkody. Nasi pracownicy potrafią doradzić w doborze najwlaściwszego systemu zabezpieczającego dla każdego klienta, w związku z tym stale wzrasta liczba osób korzystających z naszych usług. Gdybyś chciał do nich dołączyć, zapraszamy na stronę internetową naszej firmy.
Kategoria: