Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27794
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153286

Ubezpieczenia wzajemne tuwpzuw.pl

28793 Ubezpieczenia wzajemne tuwpzuw.pl https://www.tuwpzuw.pl/ Poznaj ubezpieczenia wzajemne oparte na modelu wspólnotowym. Oferuje je TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych. Z nami nie będziesz już anonimowym klientem towarzystwa ubezpieczeniowego. Będziesz jego współwłaścicielem oraz Członkiem tym samym przejmując zarówno prawa, jak i obowiązki związane z partycypacją w kosztach. Ciesz się optymalną wysokością składek ubezpieczeniowych, precyzyjnie dopasowanym zakresem ubezpieczenia i efektywnie zarządzaj ryzykiem. Dowiedz się więcej. Szczegóły na www. Banki i Finanse
Biznes i Ekonomia
ubezpieczenia wzajemne   ubezpieczenia oc   ubezpieczenia spółek skarbu państwa   ubezpieczenia mienia   ubezpieczenia komunikacyjne   ubezpieczenia finansowe   ubezpieczenia szpitali   ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej członków władz podmiotu leczniczego Mar 11, 2018 Piotr

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 5.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 1

Oceń stronę


Inne linki z Banki i Finanse

Baltic Accountants and Consultants Spółka z o.o. to agencja rachunkowa, która funkcjonuje od 1990 roku i może pochwalić się sporą grupą stałych klientów. W swoim działaniu kieruje się profesjonalizmem, wiarygodnością, rzetelnością i perfekcją, dzięki czemu jest niepodważalnym liderem na rynku. Posiada licencję, a także dużo pozytywnych referencji. W szerokiej ofercie znajdują się taki usługi jak: prowadzenie różnorodnych ewidencji księgowych, sporządzanie niezbędnych deklaracji podatkowych, obsługa pracowników w zakresie sporządzanie list płac, deklaracji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, niezbędnych umów, a także nadzór i doradztwo finansowo-księgowe. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:

Banki w Polsce to serwis przedstawiający kompleksową ofertę banków w zakresie inwestowania i lokowania pieniędzy oraz pozyskiwania pieniędzy na określone cele. Kredyty, kredyty hipoteczne oraz samochodowe, leasing to podstawowe formy pożyczania pieniędzy na określone inwestycje. U nas znjadziesz ofertę wszystkich czołowych polskich banków i masz możliwość zaciągnięcia kredytu online wypełniając odpowiedni wniosek.Zaciąganie kredytów zakładanie kont bankowych oraz wyrabianie kart kredytowych.
Kategoria:

Za pośrednictwem FMCM mogą Państwo otworzyć konto na platformie walutowej i uzyskać dostęp do globalnego rynku walutowego. Rolą FMCM jest zapewnienie Państwu niezbędnej pomocy w zakresie efektywnej realizacji transakcji walutowych jak i długoterminowego, strategicznego zarządzania ryzykiem kursowym. FMCM jest podmiotem nadzorowanym przez KNF. Proponujemy Państwu szeroki wachlarz usług związanych z aktywnością przedsiębiorstwa na rynku walutowym. Przeprowadzanie transakcji na rynku walutowym wiąże się z ponoszeniem ryzyka kursowego oraz kosztów związanych tymi operacjami. Oba te elementy mogą jednak zostać ograniczone, w konsekwencji prowadząc od wygenerowania znacznych oszczędności w przeprowadzaniu operacji walutowych. Korzyści wynikające ze zmniejszenia ryzyka oraz kosztów transakcyjnych , a więc realne oszczędności finansowe, mogą Państwo osiągnąć przy współpracy z FMC Management.
Kategoria:

Blog przedstawiający nowości w Banku ING. Informacje bezpośrednio związane z funkcjonowaniem banku jak również związane z reklamą itp. Jeśli jesteś co ciekaw w świecie usług Twojego banku to zajrzyj tu po najświeższe informacje.
Kategoria:

Każdy posiadacz samochodu zdaję sobie sprawę z konieczności posiadania ważnego ubezpieczenia OC, które gwarantuję nam, że w razie kraksy czy wypadku nie zostaniemy pociągnięci do odpowiedzialności finansowej. Klien ma możliwość wybrania firmy w, której ubezpieczy swój samochód, dlatego firma Link4 ubezpieczenia przygotowała dla nich wiele atrakcyjnych usług nie tylko odnośnie ubezpieczenia samochodu, ale i jego użytkowania. Link4 zapewnia możliwość wykupienia pakietu AC, który zapewnia pokrycie wszelkich wydatków finansowych związanych z naprawą samochodu po wypadku czy chociażby bezpłatną pomoc drogową. Klien za pomocą komputera oraz link4 kalkulator oc może sprawdzić w ciągu kilku chwil koszt związany z wykupieniem ubezpieczenia OC dla swojego samochodu. Co znacznie ułatwia proces ubezpieczenia.
Kategoria: