Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28284
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153935

Spływy kajakowe Czarna Hańcza, Rospuda, Marycha

28961 Spływy kajakowe Czarna Hańcza, Rospuda, Marycha http://www.kajak1.pl Piękno jakim charakteryzuje się Suwalszczyzna jest niezaprzeczalne. Jest to jeden z najbardziej malowniczych zakątków naszego kraju. Przyroda w tamtych okolicach jest bardzo różnorodna, czasem nieokiełznana i przede wszystkim zachwycająca. Tereny Suwalszczyzny emanują spokojem i dają możliwość odetchnięcia od hałasu i zgiełku jaki panuje w miastach.

Popularną rozrywką oferowaną w tej części Polski jest kajakarstwo. Jest to wspaniała forma aktywnego spędzenia czasu, która bezpośrednio łączy się z możliwością podziwiana krajobrazu i cudów przyrody. Tak bliskie obcowanie z naturą gwarantują nam właśnie spływy kajakowe. Suwalszczyzna oferuje nam trzy rzeki, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Są to: Czarna Hańcza, Rospuda i Marycha. Wszystkie trzy są bardzo urokliwe i na pewno wraz z nurtem zabiorą nas w miejsca, które na długo zapadną nam w pamięci.

Kajakarstwo nie musi być utożsamiane ze sportem wyczynowym. Jest to genialna możliwość by móc obcować tak blisko z naturą. Wolna i spokojna wyprawa kajakami będzie idealna nawet dla rodzin z dziećmi. Wybór tras jest bardzo szeroki, więc zaspokoi każde wymagania.

Osobom, które szukają spokoju i ciszy polecane są spływy Marychą. Są one mniej popularne niż spływy Czarną Hańczą czy Rospudą. Dziś w większości miejsc wybieranych na wyjazd wakacyjny musimy mierzyć się z tłokiem, więc spokój oferowany przy spływie tą rzeką jest jej sporym atutem. Marycha jest rzeką graniczną, co jest jej dodatkową niezwykłością. Szczególnie dla dzieci może okazać się bardzo emocjonujące znalezienie się na granicy naszego kraju. Ponadto rzeka przepływa też przez rezerwat, więc uroki przyrody, które będzie można podziwiać na pewno są tego warte.

Polecaną stroną, by zacząć swoją przygodę z kajakarstwem jest: www.kajak1.pl Bogata oferta tras i ciekawe opisy pomogą w dokonaniu wyboru tej właściwej.
Turystyka i Rekreacja
Ró?ne Inne
Zdrowie i Uroda
Wypożyczalnia kajaków   spływy kajakowe   rospuda   marycha   czarna hańcza   suwalszczyzna May 14, 2018 Beata Makarewicz

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Turystyka i Rekreacja

Tylko komfortowy nocleg zapewniają apartamenty należące do City Apartament. To wyjątkowe lokalizacje, które są znakomicie wykończone i oferują komfort na najwyższym europejskim poziomie. Powinni je wybrać Ci, którzy chcą odpocząć po całodziennym załatwianiu swoich spraw w stolicy. Przy dłuższym pobycie ceny podlegają negocjacjom. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Rezerwacja noclegów na terenie całej Polski. W ofercie hotele, motele, pensjonaty, apartamenty, ośrodki wypoczynkowe, pokoje gościnne, domki lotniskowe. Możliwość rezerwacji online noclegów - m.in. Warszawa, Poznań, Sopot, Ustka, Łeba (bogata baza obiektów na wybrzeżu) - noclegi wybrzeże .
Kategoria:

Centrum Wycieczkowe Lech oferuje Państwu pełne atrakcji zwiedzanie browaru. U nas można się dowiedzieć jakie są kolejne etapy produkcji piwa oraz zajrzeć do leżakowni, warzelni czy budynku, w którym trunek ten jest filtrowany. Browar, którego podwoje były kiedyś dostępne nielicznym, dziś otwiera się na turystów. Warto skorzystać z tak niepowtarzalnej okazji i dowiedzieć się jak najwięcej o warzeniu piwa. Doświadczeni przewodnicy pracujący w Centrum Wycieczkowym znają masę faktów i ciekawostek związanych z tym trunkiem. Po emocjonującym zwiedzaniu można odpocząć przy kuflu zimnego piwa Lech w firmowym pubie.
Kategoria:

Komornik sądowy Tomasz Berżowski zajmuje się: Licytacjami komorniczymi(ruchomości oraz nieruchomości) oraz Egzekucjami Komorniczymi. Komornik sądowy - funkcjonariusz publiczny (niebędący urzędnikiem państwowym), działający przy sądzie rejonowym, zajmujący się w zasadzie wykonywaniem rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych w drodze przymusu egzekucyjnego.
Kategoria:

Dużo osób poszukuje tanich wakacji żeby dużo pieniędzy nie wydawać. Blog dla turystów pisze o zachęcających tanich ofertach. Wielu z nas musiało zrezygnować z urlopu w sezonie ze względu na spadek dochodów i trudną sytuację finansową. Chociaż sezon letni jest już poza nami, to jednak biura podróży rozpoczynają batalię o klienta kusząc przede wszystkim tanimi ofertami. Blog dla turystów chce pokazać te wszystkie sytuację z którymi się można spotkać. Tanie wycieczki nadal są więc dostępne, należy je tylko odpowiednio wyszukać. Niezależnie od tego w jakim miejscu oglądamy ofertę, cena jej pozostanie niezmienna. Blog dla turystów to jest wielkie źródło informacji z którego warto korzystać.
Kategoria: