Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28291
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153942

ogrody-mrozowski.pl

29055 ogrody-mrozowski.pl http://www.ogrody-mrozowski.pl Od ponad 20 lat zajmuje się pielęgnacją ogrodów i terenów zielonych w Piasecznie, Konstancinie i najbliższych okolicach. Ogrodnictwo to moja pasja. Swoim klientom zapewniam kompleksową obsługę z tego zakresu. projektuję i zakładam trawniki i ogrody. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiem jakie rośliny należy umieszczać na danym terenie. Zajmuje się uprawą rzadkich gatunków roślin oraz ich leczeniem. Bez problemu poradzę sobie z każdym problemem i zadaniem dotyczącym ogrodnictwa. Zapraszam na moją stronę www. Dom i Wn?trze Usługi ogrodnicze Magdalenka Zalesie   zakładanie ogrodów Wilanów   pielęgnacja ogrodów Wilanów Jun 13, 2018 linkhousee

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Dom i Wnętrze

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej / certyfikaty energetyczne budynków i lokali. Współpracujemy z inżynierami budownictwa z dużym doświadczeniem. Przygotowujemy świadectwa energetycznego obiektu na podstawie projektu i wizji lokalnej. Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio. Celem charakterystyki energetycznej jest wykonanie obliczeń umożliwiających ocenę energooszczędności obiektu oraz zasugerowanie konkretnych rozwiązań termomodernizacyjnych zmiejszających zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną. Do źródeł nieodnawialnej energii pierwotnej należą: węgiel kamienny i brunatny, ropa naftowa i gaz ziemny, przy spalaniu których występuje emitowanie dwutlenku węgla do atmosfery. Zmniejszenie tej emisji jest istotne ze względu na to, że obecnie udział dwutlenku węgla w efekcie cieplarnianym sięga blisko 50%. Redukcja zużycia nieodnawialnej energii pierwotnej może zostać osiągnięta poprzez poprawienie termoizolacyjności budynku lub zastosowanie odnawialnych nośników energii pierwotnej, czyli drewna opałowego, paliwa odpadowego stałego roślinnego i zwierzęcego, odpadów przemysłowych stałych i ciekłych, odpadów komunalnych oraz innych surowców wykorzystywanych do celów energetycznych, a także energii wody, wiatru, Słońca i energii geotermalnych.
Kategoria:

Kryciem dachów oraz innymi robotami dekarskimi zajmuje się na rynku świętokrzysko ? mazowieckim Dekarz Skarżysko. Firma Dachypiekarscy działa od wielu lat w tej branży robi remonty dachów. instalujemy kompletne orynnowanie, dokonujemy obróbki dekarsko ? blacharskie, obróbki kominów, ogniomurów. Zrzucamy stare pokrycie dachowe i wymieniamy na śmiałe według pragnień klienta. W zimowym realizujemy odśnieżanie obiektów, dokonując tego w sposób fachowy, zwracając uwagę żeby w trakcie odśnieżania nie spowodować uszkodzenia powierzchni dachowej.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo zajmujące się usługami budowlanymi zaprasza do współpracy. Zajmujemy się między innymi budową dróg, boisk oraz parkingów, sprzedażą materiałów sypkich oraz ich transportem, a także różnego rodzaju pracami ziemnymi. Na Polskim rynku działamy od 1992 roku. Posiadamy odpowiednie umiejętności oraz sprzęt. Gwarantujemy stuprocentową satysfakcję, z wykonywanych przez nas usług. Więcej informacji na temat naszej działalności i naszej oferty znajdziesz pod adresem http://trans-skan.pl.
Kategoria:

W jaki sposób dopasowywane są ramy do obrazów? Ich rolą jest jednoczesne podkreślanie tego, co przedstawia dzieło oraz ochrona go przed różnymi wpływami z zewnątrz (np. wilgocią lub kurzem). W naszej pracowni każda rama powstaje w wyniku stworzenia indywidualnego projektu. Później jest tworzona krok po kroku z najlepszych materiałów, wśród których wyróżniają się drewno i różne metale. Do klienta trafia gotowa rama lub też obramowany obraz.
Kategoria:

Strona firmowa Meble Marzenie Sp. J., firmy będącej producentem materacy i mebli tapicerowanych. Firma posiada szeroką ofertę materacy, począwszy od materacy lateksowych, multipocket, kieszeniowych, termoelastycznych, wysokoelastycznych, przez materace z matą kokosową, bonellowe, czyli tradycyjne na sprężynie, po standardowe materace piankowe, materace przeznaczone dla dzieci oraz do zadań specjalistycznych (materace szpitalne). Oprócz samych materacy firma oferuje również niezbędne akcesoria, takie jak nakładki, pokrowce i ochraniacze, a także stelaże do materacy – klasyczne i regulowane elektrycznie. Firma proponuje również swoim klientom łóżka, poduszki oraz meble tapicerowane, takie jak: wersalki, narożniki, sofy oraz kanapy.
Kategoria: