Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27794
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153286

edrone.me

29057 edrone.me http://edrone.me Edrone to pierwszy eCRM dla e-commerce. Celem Edrone jest dostarczanie usług marketing automation i inteligentnej relacji z klientem e-sklepu. Wśród funkcjonalności jest up-selling. Kampania typu up-selling dąży do zwiększenia wartości oferowanego konsumentom produktu lub usługi. Up-selling odbywa się pomiędzy dokonaniem już zamówienia na konkretne dobro, ale przed sfinalizowaniem transakcji. Klient w tym momencie jest informowany o możliwości zakupu produktu o wyższej jakości, ale i w wyższej cenie. Firmy i Us?ugi automatyzacja marketingu   crm dla ecommerce   customer intelligence Jun 13, 2018 linkhousee

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

PARADISE BABY to firma, która z sukcesem działa na europejskim rynku. Od prawie 20 lat dostarcza wysokiej, jakości wózki dziecięce, które w 100% produkowane są w Polsce. W swojej ofercie posiada nowoczesne modele wózków w różnych wzorach oraz kolorach. Ponadto dostępne są wytrzymałe akcesoria typu: parasolki oraz pompki do wózka. Pełny katalog produktów dostępny jest na stronie internetowej: http://paradisebaby.pl/ Zapraszamy!
Kategoria:

Spółka Doradców i Biegłych Rewidentów Monarcha i Wspólnicy ETL - biuro rachunkowe Poznań oferuje usługi księgowe MSR IFRS i IAS, doradztwo oraz sprawozdawczość. Obsługujemy przedsiębiorstwa z branży budowlanej, produkcyjnej, usługowej i handlowej, będące najczęściej powiązane kapitałowo ze średnimi lub dużymi międzynarodowymi przedsiębiorstwami.
Kategoria:

W Raciborzu mieści się firma Tax Return, która efektywnie oraz ekspresowo zajmie się zwrotem nadpłaconego podatku z Austrii albo Niemiec i uzyskaniem zasiłku rodzinnego należnego z tytułu pracy w jednym z krajów europejskich. Przepisy fiskalne w różnych krajach znacznie się różnią, dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców, dzięki którym posiadamy gwarancję pozytywnego przeanalizowania przez urząd naszego wniosku. Tax Return zatrudnia wykształconą oraz doświadczoną kadrę, która zna bardzo dobrze języki obce oraz zagraniczne prawo fiskalne. To wszystko zapewnia otrzymanie maksymalnego zwrotu podatku w jak najkrótszym czasie i przy minimalnych formalnościach. Szczegóły na witrynie.
Kategoria:

Firma EKOWENT przeprowadza kompleksowe instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne a także instalacje sanitarne w różnego typu obiektach na terenie zupełnej Polski. Nasze instalacje pozostały zainstalowane w wielu ogromnych centrach handlowych, halach przemysłowych, hotelach, biurowcach, szpitalach, salach sportowych, basenach i jednostkach kulturalnych. Jesteśmy solidnymi ekspertami wobec tego polecone zadania przeprowadzamy na podstawie dostarczonej dokumentacji, a też w oparciu o wieloletnie praktyki. Działamy na rynku nieprzerwania od 1994 roku. Przez ten czas sfinalizowaliśmy wiele inwestycji budowlanych. Zapraszamy po szczegóły na stronę WWW.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zakładu pogrzebowego i kamieniarskiego Frankowscy. Nasze usługi adresujemy do mieszkańców Morawicy, Mnikowa i okolicznych miejscowości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cała dobę siedem dni w tygodniu. Kompleksowo organizujemy uroczystości pogrzebowe we wszelkich obrządkach religijnych. Gwarantujemy odpowiednią oprawę każdej ceremonii, także połączonej z kremacją. Bezgotówkowo rozliczamy koszty pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego. Pomagamy w załatwieniu formalności w ZUS oraz USC. Posiadamy duży wybór trumien, urn, wiązanek, wieńców i utensyliów pogrzebowych. Naszą ofertę uzupełniają usługi kamieniarskie, w zakresie produkcji oraz naprawy nagrobków, a także innych kamiennych wyrobów, takich jak parapety, blaty, schody i elementy architektoniczne do ogrodów. Więcej na stronie.
Kategoria: