Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28633
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 154795

edrone.me

29057 edrone.me http://edrone.me Edrone to pierwszy eCRM dla e-commerce. Celem Edrone jest dostarczanie usług marketing automation i inteligentnej relacji z klientem e-sklepu. Wśród funkcjonalności jest up-selling. Kampania typu up-selling dąży do zwiększenia wartości oferowanego konsumentom produktu lub usługi. Up-selling odbywa się pomiędzy dokonaniem już zamówienia na konkretne dobro, ale przed sfinalizowaniem transakcji. Klient w tym momencie jest informowany o możliwości zakupu produktu o wyższej jakości, ale i w wyższej cenie. Firmy i Us?ugi automatyzacja marketingu   crm dla ecommerce   customer intelligence Jun 13, 2018 linkhousee

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Jesteśmy korporacją taksówkową działającą na terenie Bydgoszczy a na życzenie Klienta na obszarze całego kraju i zagranicy. W naszej ofercie udostępniamy przewóz osób i rzeczy, pomoc drogową, usługi bagażowe, odbieranie dzieci z przedszkola lub szkoły, obsługujemy imprezy okolicznościowe, zrobimy dla Ciebie zakupy z dowozem do domu. Zgłoś się do nas a my dopasujemy ofertę dla Ciebie – działamy niezawodnie i punktualnie. Powiadom nas o niestandardowej potrzebie przewozowej spoza oferty – dołożymy starań, aby ją dla Ciebie zrealizować.
Kategoria:

Ofertą firmy Arkop są profesjonalne produkty paszowe. Podstawową siecią odbiorców dodatków przedsiębiorstwa są przede wszystkim właściciele bydła hodowlanego, jakim zależy na ich najlepszym zdrowiu. Produkty paszowe firmy Arkop oparte są na rewolucyjnych rozwiązaniach biotechnologicznych, firma opracowała również własne receptury, dzięki którym zwierzęta dostają pasze cenne w niezbędne ilości mikroelementów. Dzięki paszom Arkop bydło hodowlane będzie mogło cieszyć się lepszą odpornością na infekcje, bądź też uzyskać podniesioną płodność. Chelaty Arkop mogą też zredukować liczbę komórek somatycznych w mleku.
Kategoria:

W sprawnej działalności firm konieczne jest doskonałe tłumaczenie wszelakich pism urzędowych. Jednak w portfolio świadczonych usług centrum przekładów Supertlumacz.pl coś dla siebie znajdą nie tylko właściciele firm, ale każdy, kto potrzebuje profesjonalnych tłumaczeń na francuski wszelkiego typu tekstów, jak na przykład dyplomu ukończenia szkoły. Dla ludzi pracujących w centrum tłumaczeń Futura Centrum Językowe przede wszystkim najważniejsze jest zadowolenie klientów i nienaganna opinia o przedsiębiorstwie.
Kategoria:

AA Foto - Fotograf ślubny z Cieszyna, oferuje niebanalne zdjęcia ślubne dla tych, którzy dostrzegają różnicę. Wykonujemy fotograficzne sesje ślubne, zdjęcia narzeczeńskie, sesje ciążowe, zdjęcia portretowe, zdjęcia reportażowe na zlecenie, zdjęcia produktów. Nasze usługi oferujemy głównie w miastach takich jak Cieszyn, Bielsko, Żywiec, Wisła, Ustroń, Żory, Pszczyna, Tychy, ale także w każdym innym miejscu w kraju i za granicą. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia, jednorazowe scenariusze dla każdej pary. Fotografia jest naszym hobby a nie przymusem, dlatego zdjęcia robimy bo chcemy, a nie dlatego, że musimy. Jeśli chcielibyście aby okazja, okoliczność rodzinna, dzień Waszego ślubu etc. zostały uwiecznione, zachowując niebanalną formę i świeżość na lata - zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia terminów.
Kategoria:

Planujesz kupić swojej pociesze pierwszy plecak do szkoły, ale nie wiesz, który wybrać z szerokiej oferty dostępnej na rynku? Sprawdź plecaki na kółkach, które idealnie nadają się dla młodszych dzieci, które nie powinny jeszcze na plecach nosić ciężkich książek i przyborów szkolnych. Zapraszamy na stronę plecaki.com.pl, na której znajduje się wiele różnych modeli cechujących się wysoką jakością oraz wytrzymałością.
Kategoria: