Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28142
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153568

Studia graficzne w Krakowie

29193 Studia graficzne w Krakowie http://grafika.wse.krakow.pl Chcesz zacząć studia na kierunku takim jak grafika reklamowa i multimedialna? Skorzystaj z oferty na uczelni Wyższej Szkoły Europejskiej, która przygotuje cię do wykonywania zawodu w zakresie projektowania grafiki użytkowej. Dzięki nam poznasz wszystkie podstawowe oraz bardziej zaawansowane umiejętności w programach graficznych. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy. Nauka i Edukacja grafika   uczelnia Aug 9, 2018 WSE

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Szkoła języków obcych w Rzeszowie. W naszej ofercie kursy języków min angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego. Przez 5 lat prowadzenia szkoły udało nam się zebrać zespół sprawdzonych lektorów entuzjastów, wypracować własne metody nauczania i współpracy ze słuchaczami. Szkoła posiada własną siedzibę, wszystkie zajęcia odbywają się w jednym miejscu. Mieścimy się w części biurowej zmodernizowanego centrum handlowego, budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Kategoria:

Akademia Rolnicza Wydział Ekonomiczno - Społeczny zapraszaja na studia podyplomowe w zakresie Działalność rolnicza w warunkach Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej i Integracja Europejska.
Kategoria:

BRITISH eHOUSE - centrum języka angielskiego. Nauka języka i tłumaczenia. Podstawą sukcesu BRITISH eHOUSE są nasi lektorzy, którzy posiadając odpowiednie przygotowanie dydaktyczne i metodyczne poparte certyfikatami TEFL (Teaching English as a Foreign Language) lub dyplomami uczelni wyższych, mają także duże doświadczenie w nauczaniu grupowym i indywidualnym, zarówno języka ogólnego jak i Business English.
Kategoria:

Przy zapisie na kurs prawo jazdy mamy pewien cel - szybko wyuczyć się jeździć samochodem. Aktualnie zdolność ta jest wymagana. Niezależnie od faktu, czy w grę wchodzi karierę zawodową czy też życie osobiste - auto jest to "coś" bez czego nie potrafimy już dać sobie rady. Umiejętność prowadzenia pojazdu to niejednokrotnie podstawowy wymóg stawiany przez firmę przed pracownikiem pracę. Prywatnie zaś - mieszkając w domu pod miastem jesteśmy uzależnieni wprost od niego.
Kategoria:

Prowadzimy najlepsze kursy maturalne, które mają na celu przygotować uczniów do egzaminu ustnego z języka polskiego. Pomożemy Ci nie tylko przygotować idealną prezentacje maturalną, ale także odpowiednio ją wygłosić; dzięki naszym materiałom zachwycisz komisję egzaminacyjną wspaniałym przemówienie. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną i zdaj maturę na sto procent. Nasze prace maturalne zapewniają Ci doskonały wynik. Zapraszamy!
Kategoria: