Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28026
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153411

Taxi Klodzko

29266 Taxi Klodzko http://taximichal.klodzko.pl Jesteśmy zawsze chętni do pomocy naszym klientom. Kobiety, czy starsi ludzie nie muszą się martwić, że będą musieli sami nosić ciężkie zakupy, czy bagaże.Jeśli potrzebujesz szybko i łatwo dostać się na lotnisko, to jesteśmy odpowiednią taksówką. Jeździmy na wszystkie lotniska w Polsce i nie tylko. Dodatkowo mamy bardzo atrakcyjne ceny, które zadowolą każdego z klientów. Jesteśmy zawsze na czas i z nami nigdy nikt się nie spóźni. Chcemy również pomagać tym spragnionym i służymy jako pogotowie alkoholowe i nie tylko. Wystarczy jeden telefon i alkohol, jedzenie, czy inne artykuły zostaną dostaczone pod same drzwi. Firmy i Us?ugi taxi klodzko   taxi 24   taksi Sep 14, 2018 ZBYSZEK

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Abc Przeprowadzki Łódź Zgierz Pabianice tanio - oferuje Państwu tanie przeprowadzki mieszkań, domów, firm, instytucji oraz utylizacja, montaż, demontaż, transport mebli. Zajmujemy się transportem na obszarze województwa łódzkiego a także Skierniewice i obrzeża. Oferujemy szybką i tanią szybką obsługę. Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt w celu wyceny przeprowadzki.Zadzwoń lub napisz sms-a a my oddzwonimy i wycenimy Państwa przeprowadzkę. Tel 784 349 839. Sprawdź, naprawdę tanio !!
Kategoria:

Transport Polska - szybko, pewnie, bezpiecznie. Jesteśmy doświadczoną firmą spedycyjną świadczącą usługi transportowe, zatrudniajacą najwyższej klasy fachowców w dziedzinie transportu. Oferujemy profesjonalne usługi, polegające na terminowych dostawach, jak również doradztwo spedycyjno - transportowe. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.
Kategoria:

Wspólnicy prowadzący kancelarię notarialną zajmują się całkowitą obsługą notarialną klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji, czyli wszystkich, jacy pragną przygotowywanym dokumentom nadać rangę dokumentu urzędowego. Kancelaria not. Jacka Rzączyńskiego i not. Piotra Banderskiego w Lublinie rozpoczęła swoją formalną działalność 1 lutego 2007 roku, natomiast powstała na podbudowie indywidualnego biura notarialnego pierwszego z wymienionych wspólników. Z kolei not. Piotr Banderski pracował w niej na stanowisku aplikanta, a następnie asesora notarialnego. Kancelaria obsługuje Klientów w godzinach 8:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku, istnieje również możliwość umówienia spotkania w innym czasie. Szczegółowe wiadomości odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym mieści się w Kluczborku. Rolę komornika sadowego spełnia Maciej Kaczmarzyk. Kancelaria dostępna jest dla klientów od poniedziałku do czwartku w godzinach: 9:00-14:00 oraz w środy w godzinach: 9:00-15:30. Kancelaria jest całkowicie funkcjonalna, dzięki wprowadzeniu Elektronicznego Postępowania Upominawczego (EPU). Dba o terminowe wykonanie zobowiązań. Podejmuje się adaptacji orzeczeń sądowych, również w sprawach o roszczenia pieniężne, jak i niepieniężne. Spisuje zapasy i zabezpiecza spadek po spadkodawcy. Pełni też nadzór nad licytacjami komorniczymi. Ponadto komornik sądowy przygotowuje protokoły stanu faktycznego i doręcza zawiadomienia za ich potwierdzeniem odbioru. Więcej o zadaniach i aktualnych aukcjach mieści się na witrynie internetowej.
Kategoria:

Firma wykonuje usługi transportowe na terenie całego kraju. Wyróżnia nas solidność i rzetelność. Usługi wykonuje zaufana kadra kierowców. Posiadamy szybkie nowoczesne pojazdy z komfortowym wyposażeniem kabiny pasażerskiej: kierowca oraz 2 pasażerów. Wybierając naszą firmę otrzymujecie Państwo usługę terminową gwarantującą bezpieczeństwo towaru i przewożonych osób. Obszar działania: Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń, Świecie, Kwidzyn, Chełmno a także cały kraj i teren Unii Europejskiej. Dysponujemy ekipą do za- i wyładunku. Stawki za usługi są do negocjacji! Oferta obejmuje: usługi transportowe materiałów budowlanych, przewóz mebli, transport AGD oraz urządzeń elektromechanicznych, transport odzieży, tekstyliów i produktów przemysłu lekkiego, przewóz europalet - 5 sztuk w jednym pojeździe, przeprowadzki na zlecenie firm i urzędów, przeprowadzki osób prywatnych na terenie kraju i Unii Europejskiej. Dysponujemy akcesoriami chroniącymi przewożony towar takimi jak: pasy, folia bąbelkowa, strecz i innymi ułatwiającymi przewóz. Mamy duże doświadczenie gwarantujące punktualny i bezpieczny przewóz przedmiotów.
Kategoria: