Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28693
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 154972

freakmma.pl

29748 freakmma.pl http://freakmma.pl Jako serwis internetowy poświęcony tematyce sportów walki serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. W naszym serwisie opisujemy walki w systemie freak fight. Pojedynki osób niezwiązanych na co dzień ze sportami walki przyciągają przed ekrany bardzo wiele osób i w tego typu pojedynkach wciąż można znaleźć bardzo dużo autentyczności co powoduje, że tego typu zmagania są bardzo interesujące. Internet i Komputery Freak MMA   Freak Fight Apr 8, 2019 linkhouse.pl

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 5.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 1

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

Firma Memtor powstała w 2008 roku i zajmuje się prowadzeniem kampanii reklamowych i pozycjonowaniem w wyszukiwarkach. Dzięki realizowanym od wielu lat projektom posiada doświadczenie w SEO i SEM. Przy użyciu własnych narzędzi informatycznych osiąga wysoką skuteczność i jest w stanie oferować usługi w konkurencyjnych cenach. Usługi oferowane przez firmę Memtor to między innymi: - pozycjonowanie stron www, czyli ekspozycja witryny internetowej w wyszukiwarkach internetowych, witrynach partnerskich oraz katalogach; - optymalizacja stron oraz poprawa integracji i skuteczności działania witryn; - badanie ruchu na witrynie; - reklama w wyszukiwarkach, czyli zarządzanie linkami sponsorowanymi i boksami reklamowymi; - tworzenie i prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych. Przedstawiana oferta marketingu internetowego jest indywidualnie modyfikowana do wymagań klienta. Reklama rozliczana jest za kliknięcia, a pozycjonowanie za efekty według osiąganych pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania. Firma dba, aby cele marketingowe klientów związane z wyszukiwarkami były efektywnie realizowane zarówno w zakresie sprzedaży online, kontaktów biznesowych oraz tradycyjnej sprzedaży inicjowanej online, jak również nakierowane na budowanie świadomości marki i produktów. Memtor jest godnym i zaufanym partnerem, czego dowodem jest między innymi Certyfikat Partnera Google.
Kategoria:

Darmowy Katalog Firm i Instytucji - www.Firmowo.com. Zareklamuj swoją firmę w internecie zupełnie za darmo. Wpis do maksymalnie 5 kategorii. Na zaakceptowanie wpisu czekasz do 24 h. Lokazlizacja firmy na mapie , możliwość dodania szerokiego opisu. Wpisy umieszczamy dożywotnio. Możliwość dodania logo Darmowy Katalog Firm i Instytucji - www.Firmowo.com firmy i zdjęć do opisu. Zaistniej w sieci - daj się zauważyć innym.
Kategoria:

mySales to platforma, która umożliwia określanie dokumentów sprzedaży, ewidencjonowanie odbiorców, konkurentów oraz dostawców, magazynowanie i generowanie faktur. Dodatkowo z jej udziałem klienci mają możliwość wykonania automatycznej windykacji. Platforma działa korzystnie na obsługiwanie magazynu oraz ewidencję sprzedaży. Oprócz tego pełni zadanie zapisywania zadań oraz raportowania z czynności zatrudnionych osób. Dzięki platformie mySales klienci mają dostęp do rozbudowanej analityki. Platforma pozwala zwiększyć efektywność handlowców i całego zespołu.
Kategoria:

Tworzenie stron www - firma zajmująca się tworzeniem profesjonalnych i rozbudowanych serwisów internetowych, . W ofercie także promowanie stron w sieci ineternet - poprzez pozycjonowanie i rozbudowany e-marketing.
Kategoria:

Sklep internetowy Twoje Zakupy oferuje sprzedaż produktów spożywczych. Przyjazna szata graficzna, łatawa nawigacja oraz atrakcyjne ceny - to wszystko cechuje nasz sklep. Szybka i bezpłatna dostawa do domu.
Kategoria: