Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29092
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155824

Kursy z UDT na wózki widłowe

30064 Kursy z UDT na wózki widłowe http://https://www.kursy-szeliga.pl/ Razem z naszą firmą zdobędziecie uprawnienia UDT na wózki widłowe. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jak można zapisać się na kursy na wózki widłowe pod okiem naszych instruktorów, to zapraszamy do naszej firmy. Organizujemy szkolenia od podstaw. W swojej ofercie mamy także kursy dla osób, które posiadają już odpowiednie umiejętności i chcą zapisać się na egzamin państwowy. Mamy trzy rodzaje wózków widłowych, więc pracownicy będą mogli przetestować swoje umiejętności na różnych pojazdach. Nasze materiały szkoleniowe stworzone są w oparciu o konsultacje z Urzędem Dozoru Technicznego, który nad wszystkim czuwa. Firmy i Us?ugi
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
kurs na wózki widłowe   operator wózka widłowego   szkolenia na wózki widłowe Sep 9, 2019 AddMulti

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Żwiromax to firma zaistniała w 1995 roku, której zasadniczą działalnością jest sprzedaż kruszyw naturalnych, jakie pochodzą z należącej do firmy kopalni. W dodatku zajmujemy się sprzedażą piasku, robotami ziemnymi oraz wyburzeniowymi, wywozimy odpady, odśnieżamy parkingi, ulice i chodniki. Duże doświadczenie naszych pracowników gwarantuje prawidłowe wykonywanie usług, ponadto przykładamy dużą wagę do szybkości realizacji zleceń. Żwiromax wiedzie działalność na różnych płaszczyznach i ma w swej ofercie kompleksowe usługi. Zapraszamy na nasza stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie potrzebne informacje oraz do kontaktu telefonicznego albo mailowego.
Kategoria:

Niemal każdy pracodawca wie, iż szkolenia BHP są głównym filarem zapewniającym bezpieczeństwo w zakładzie. Szereg zasad opracowanych przez specjalistów jest nieodzowną pomocą w przypadku pożarów, niespodziewanych wypadków oraz zagrożeń dla życia. Bezpieczeństwo i higiena pracy pomaga uniknąć wielu groźnych urazów, dlatego też nie warto na nim oszczędzać. Aby zyskać 100% pewność, warto zdecydować się na profesjonalne szkolenia w firmie POLLUS, które przyczynią się do poprawy standardów przedsiębiorstwa. Doświadczone kadra, wyjątkowo atrakcyjne ceny oraz zaangażowanie pracowników to najlepsza gwarancja udanych szkoleń. Wybierz szkolenia BHP w firmie POLLUS już dziś i przekonaj się, iż nie mamy sobie równych.
Kategoria:

Nowoczesny sklep internetowy oferujący szeroki asortyment wszelkiego rodzaju narzedzi pneumatycznych.
Kategoria:

Firma 'Curious' zajmuje się tworzeniem niecodziennej, ręcznie zdobionej odzieży wierzchniej, koszul męskich i damskich, krawatów, pasków i innych najróżniejszych dodatków. Koszule zdobione przez naszych artystów szyte są przez firmę Bukowianka co gwarantuje najwyższą jakość materiału i wykonania. Kiedy do pracy bierze się zespół młodych energicznych i zakręconych ludzi powstają rzeczy jedyne w swoim rodzaju, każda inna, każda wyjątkowa, każda niepowtarzalna.
Kategoria:

Firma Kamińscy specjalizuje się w wykonywaniu usług związanych z przeprowadzkami. Proponujemy dużą różnorodność usług, które dopasowujemy personalnie do wymagań obsługiwanych przez nas kontrahentów. Zapewniamy świetną jakość świadczeń, na którą ma wpływ posiadanie nowoczesnych pojazdów a także zatrudnianie wykwalifikowanych ludzi. Bardzo starannie zabezpieczamy produkty, które przewozimy. Szczegółową ofertę firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy Państwa do kooperacji.
Kategoria: