Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28693
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 154972

Edukacyjne Forum Twaina - forum maturzystów

307 Edukacyjne Forum Twaina - forum maturzystów http://forum.liceum36.pl/ Zapraszamy na Edu Forum - licealistów, maturzystów i gimnazjalistów. Na forum m.in. pomoce naukowe, ściągi, pytania, porady związane z nauką, aktualności, matura, studia oraz relaksujące dyskusje. Matura, Edu Forum Nauka i Edukacja forum maturzystów   forum   matura   forum edukacyjne   eduforum   maturzystow   pomoce naukowe   egzamin dojrzałości   nowa matura   ściągi   sciagi   gotowce   edu   wypracowania   wypracowanie   licealistów   szkolne   edukacja   ucz Feb 5, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Język angielski w pigułce jest serwisem, z którego nauczysz się podstaw języka angielskiego i przypomnisz sobie materiał przed egzaminem. Ponadto znajdziesz tu także porady na temat tego, jak pisać wypracowania, a także gotowe wypracowania. W nauce pomogą też rekomendowane przez serwis książki przygotowujące do matury i certyfikatów z języka angielskiego - FCE, CAE i CPE.
Kategoria:

Nie od dziś wiadomo, ze odpowiednie wykształcenie nie jest tylko furtką do znalezienia dobrej pracy, ale tez możliwością na rozwój osobisty. Ludzie wykształceni mają większe poczucie własnej wartości, potrafią odnaleźć się praktycznie w każdym środowisku, a ich naturalny pęd do wiedzy często wiąże się z posiadaniem różnorodnych zainteresowań. Wykształcenia nie ujmuję tutaj jako posiadanie stopnia naukowego, tylko jako szerokie wiadomości z zakresu rożnych dziedzin. Człowiek mądry musi poszerzać swoją wiedzę przez całe życie. Ekorepetycje dają ku temu wszelkie możliwości. Często kojarzone są z nauką przedmiotów szkolnych, z którymi ma się problemy. Jednakże nie do końca jest to prawda. Ekorepetycje można pobierać praktycznie z każdej dziedziny, od nauki języków obcych, przez malowanie, emisję głosu po taniec. Są więc doskonałą formą poznawania różnych dziedzin i rozwijania swojej osobowości i wiedzy. Dzięki ekorepetycjom każdy może wpłynąć na rozwój swojej intelektualności, poznać ciekawe zagadnienia czy poszerzać już nabytą wiedzę.
Kategoria:

Światowa Organizacja Wychowania Przedszkolnego . OMEP to Międzynarodowa Organizacja interdyscyplinarna działająca na rzecz Edukacji Małych Dzieci. Jej celem jest gromadzenie osób pracujących z małymi dziećmi, które prowadzą badania nad wczesnym dzieciństwem i edukacją dzieci w wieku 0 do 8 lat.
Kategoria:

Serwis internetowy szkół muzycznych I i II stopnia prowadzonych przez Fundację Wspierania Edukacji Artystycznejw Sokołowie Małopolskim. Na stronie znajdują się informacje o placówce, jej oferta, galeria zdjęć i kontakt. Placówki w Sokołowie Małopolskim, Nowej Dębie, Leżajsku, Pruchniku, Jarosławiu, Rzeszowie, Kolbuszowej. Zaprasza dyrektor Grzegorz Wójcikiewicz.
Kategoria:

Nauka jazdy Olsztyn. Firma Abrams wyuczy, przeszkoli i doszkoli Cię w zakresie kursów na prawo jazdy. Nasza nauka jazdy odbywa się po Olsztynie. Znakomicie przygotujemy do egzaminy na prawo jazdy. Posiadamy dwa samochody co pozwala elastycznie dopasować godziny kursów. Mamy kilkuletnie doświadczenie w prowadzenie kursów nauki jazdy w Olsztynie.
Kategoria: