Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29858
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156927

Studio nagrań lektorskich

31111 Studio nagrań lektorskich http://https://szalapski.pl W studiu nagrań lektorskich Karola Szałapskiego zrealizujesz swoje indywidualne nagranie. Może to być zarówno nagranie zapowiedzi i powitania lektorskiego, ale również filmy reklamowe, szkoleniowe i instruktażowe. To także reklama radiowa, telewizyjna i kinowa. Atutem są konkurencyjne ceny ze względu na własną salę................................ Kultura i Sztuka studio nagrań lektorskich   nagrania lektorskie   nagrania powitań telefonicznych Apr 2, 2021 Sza?apski

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Kultura i Sztuka

Film to narzędzie komunikacji. Daj nam słowo, a my je ubierzemy w kolor i dźwięk. Chcesz coś powiedzieć o sobie i swojej firmie klientom, pracownikom albo konkurencji - zrobimy to za Ciebie. Praca to nasze hobby i pasja, którą postanowiliśmy podzielić się z innymi. Jesteśmy zespołem od lat zajmującym się mediami. Tworzymy reportaże, teledyski, relacje z eventów, spoty promocyjne, filmy korporacyjne itd. Są wśród nas reżyserzy, operatorzy, scenografowie, montażyści, graficy, muzycy i inni ludzie, dla których całym światem jest obraz i dźwięk. TO, co wiesz na pewno, to fakt, że chcesz być najlepszy w swojej branży, chcesz mieć niebanalny wizerunek i chcesz, żeby inni o tym wiedzieli.
Kategoria:

Szukasz fotografa, na swój ślub , który robi, ciekawe, piękne zdjęcia ślubne? Mieszkasz w okolicach Krosna lub Jasła? Zajmujemy się artystyczną fotografią ślubną. Preferujemy ślubną fotografię reportażową, bo tylko ona zapewnia zachowanie chwil na wieczność tego co najważniejsze - emocji uczuć. Poza pięknym albumem ślubnym oferujemy także profesjonalne fotoksiążki. Nasze sesje fotograficzne po latach ożywią Wasz emocje. Dzięki temu, iż nad każdym zleceniem pracuje dwóch fotografów, żaden niepowtarzalny moment nie umknie naszej uwadze. Na naszej stronie www znajdziesz więcej szczegółów oferty fotografii ślubnej.
Kategoria:

Fotografia, to inaczej rysowanie światłem i to światło sprawia, że możemy oglądać na zdjęciach wspaniałe chwile. Jako fotograf zatrzymuję ułamek sekundy na wiele lat. Dzięki temu pokolenia mogą zobaczyć jak to było wcześniej. Do fotografii ślubnej podchodzę indywidualnie , potrafię rozładować stres przed obiektywem , aby zdjęcia wyszły jak najbardziej naturalnie . Realizuję najbardziej szalone pomysły Młodej Pary.
Kategoria:

Obejrzenie przedstawienia operowego jest zawsze niezwykłym doświadczeniem. Szczególnie jeśli ogląda się je w miejscu z długą historią. Teatr Wielki im. S. Moniuszki jest miejscem z ponad dwustuletnią tradycją sztuki teatralnej i operowej. Od zawsze na jego deskach wystawiane są najlepsze widowiska polskich i zagranicznych wykonawców. Wśród nich znajdują się: opery, operetki, balet i koncerty. Każdego miesiąca repertuar Teatru obfituje w wyjątkowe przedstawienia. Poza wystawianiem sztuki teatralnej opera poznańska organizuje wycieczki po gmachu budynku i spotkania z aktorami, tancerzami oraz pracownikami technicznymi. Wszystko po to by, szczególnie najmłodszym, przybliżyć kuluarowe życie Teatru Wielkiego. Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia kostiumów teatralnych.
Kategoria:

Prison Break FORUM Skazany na śmierć. Pobierz na forum odcinki Prison Break w download format rmvb, hdtv, lol, xor, hr, dvdrip. Do ściągnięcia napisy, tapety, soundtrack i serial. Michael Scofield, Wentworth Miller.
Kategoria: