Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28776
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155262

Szkolenia BHP Wrocław

420 Szkolenia BHP Wrocław http://www.sagan-bis.wroc.pl/ Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie BHP. Zajmujemy się obsługą firm pod względem wymagań Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w szerokim zakresie, w tym:
szkolenia BHP dla pracodawców i pracowników,
szkolenia w zakresie metod prowadzenia instruktażu,
opracowywanie szczegółowych programów szkoleń,
zakładanie dokumentacji pracowniczej w zakresie BHP,
opracowywanie norm przydziału odzieży i ochron osobistych oraz środków higieny osobistej,
ustalanie prac wzbronionych kobietom i młodocianym,
postępowanie powypadkowe,
kontrola stanowisk pracy,
ocena techniczno - ekonomiczna stanu BHP,
inne czynności wchodzące w zakres obowiązków służby BHP w zakładzie pracy,
ocena ryzyka zawodowego oraz sporządzanie kart ryzyka zawodowego dla stanowisk pracy .
szkolenia bhp wrocław
Firmy i Us?ugi bhp   szkolenia   wrocław Feb 20, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Sprzedajemy wyjątkowe, ręcznie robione, wytwarzane wyłącznie w Polsce, oryginalne produkty doskonałe na prezenty na różne okazje. Nasza oferta to: Ręcznie robione świece ozdobne i zapachowe na każdą okazję ozdoby świąteczne - świece bożonarodzeniowe i wielkanocne, bombki choinkowe, stojaki na bombki wyroby ze szkła ręcznie malowane - pojedyncze i w kompletach torebki na prezenty Na życzenie wykonujemy zdobienia naszych produktów wg wytycznych klienta.
Kategoria:

Zapraszamy do skorzystania z oferty, którą przygotowali pracownicy Poznańskiego Stowarzyszenia Taksówkarzy. Świadczymy usługi przewozu osób na terenie Poznania i okolic. szukasz kogoś, kto odprowadzi Twój samochód pod dom z dworca, lotniska albo po imprezie, na której sięgnąłeś po kieliszek? Nie ma problemu- Ciebie także zabierzemy do domu. Wyładował Ci się akumulator, a wóz potrzebny Ci szybko? Zatelefonuj po naszego taksówkarza- przyjedzie z kablami rozruchowymi i pomoże uporać się z problemem. Zawsze w naszych autach możesz liczyć na to, że taksówkarz zabawi Cię miłą konwersacją, a podróż odbędzie się w komfortowych warunkach i bezpiecznie. Aby dowiedzieć się więcej o tym, czego możesz od nas oczekiwać, wstąp na naszą stronę internetową- znajdziesz tam wszelkie niezbędne informacje.
Kategoria:

Zakres prac jakim jest brukarstwo to szczególnego klasy czynność skierowana do sporej ilości posiadaczy domków indywidualnych. W pełni całościowe wdrożenie wyrafinowanej powierzchni udostępnia zadowalające jej używanie. Pracujący w firmie ludzie i rozporządzane przedmioty sprzętowe to gwarancja zyskania jednej z największych, jakości. Namawiamy do odwiedzin naszej witryny sieciowej i korzystania z usług. Prace wykończenia wnętrz są z zasady nader wymagającymi pracami. W oparciu o odpowiednio wyszkoloną kadrę oferujemy wysokiej jakości dokonanie tego rodzaju czynności. Dzięki temu jest okazja utrzymania jednych z znacznej, jakości tego rodzaju prac. Skorzystaj z nietuzinkowej oferty i pozostań usatysfakcjonowanym kontrahentem mającym do dyspozycji odpowiednio wykończone swe miejsce zamieszkania.
Kategoria:

Strona internetowa agencji reklamowej ProEstateSolution zajmującej się kreatywnym projektowaniem reklam i obsługą marketingową firm. Na stronie www agencji ProEstateSolution można znaleźć szeroki wachlarz usług marketingowych oraz wykonanych realizacji. Domeną firmy jest zarówno reklama tradycyjna jak i nowoczesna reklama animowana oraz projektowanie trójwymiarowe. Jako jedna z nielicznych zajmuje się również specjalistyczną obsługą reklamową inwestycji deweloperskich oraz branży turystyczno-hotelarskiej. W swojej pracy specjaliści firmy ProEstateSolution wykorzystują bogate doświadczenie na rynku, znajomość branży, świeże podejście do tematu, kreatywne pomysły i innowacyjne środki przekazu. Agencja specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji kompleksowych kampanii reklamowych. Stosując połączenie tradycyjnych technik reklamowych z nowoczesnymi rozwiązaniami marketingowymi firma stara się skutecznie wyróżnić swoich klientów wśród konkurencji.
Kategoria:

Pomiędzy naszych towarów znajdziesz modele rc napędzane elektrycznie i spalinowo. Zajmujemy się głównie dystrybucją Helikopterów RC , samochodów, samolotów oraz dodatkowo czołgów. W sprzedaży mamy też części zamienne do wszystkich oferowanych przez nas modeli zdalnie sterowanych. To wlaśnie sklep Nitrotek to doskonałe miejsce dla Ciebie. Więc jeżeli potrzebujesz zdobyć swój ulubiony model napędzany elektrycznie, bądź też spalinowo to dobrze trafiłeś ! Zapraszamy
Kategoria: