Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29170
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156000

Szkolenia BHP Wrocław

420 Szkolenia BHP Wrocław http://www.sagan-bis.wroc.pl/ Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie BHP. Zajmujemy się obsługą firm pod względem wymagań Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w szerokim zakresie, w tym:
szkolenia BHP dla pracodawców i pracowników,
szkolenia w zakresie metod prowadzenia instruktażu,
opracowywanie szczegółowych programów szkoleń,
zakładanie dokumentacji pracowniczej w zakresie BHP,
opracowywanie norm przydziału odzieży i ochron osobistych oraz środków higieny osobistej,
ustalanie prac wzbronionych kobietom i młodocianym,
postępowanie powypadkowe,
kontrola stanowisk pracy,
ocena techniczno - ekonomiczna stanu BHP,
inne czynności wchodzące w zakres obowiązków służby BHP w zakładzie pracy,
ocena ryzyka zawodowego oraz sporządzanie kart ryzyka zawodowego dla stanowisk pracy .
szkolenia bhp wrocław
Firmy i Us?ugi bhp   szkolenia   wrocław Feb 20, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą odwodnień. Są one niezwykle ważne w dzisiejszych czasach, gdyż pozwalają w szybki sposób odprowadzić zalegającą wodę. Proponujemy Państwu nasze produkty, gdyż są to towary najwyższej jakości. Odwodnienia liniowe to nasze produkty sztandarowe. Posiadamy w sprzedaży także korytka odwaniające i studnie betonowe.
Kategoria:

Tym, co wyróżnia nas na tle innych przewoźników międzynarodowych jest szczególna troska o potrzeby pasażerów. To właśnie do nich dopasowujemy swoje trasy, a także dbamy o szczególny komfort w czasie podróży. Oferujemy bezpieczne przewozy z Zamościa do Szwajcarii, zapewniając podróż od drzwi do drzwi. Dzięki naszej flocie poznasz niespotykaną dotąd wygodę przejazdów międzynarodowych. Zapraszamy już teraz!
Kategoria:

Firma Anion zajmująca się usługami budowlanymi posiada blisko 25 lat doświadczenia. Oferujemy m.in.: roboty ziemne, wykopy, wyburzenia i rozbiórki, załadunek oraz przewóz materiałów sypkich, sprzedaż i transport piachu oraz kruszyw, odśnieżanie i wywóz śniegu, a także wynajem maszyn budowlanych oraz wywrotek (z operatorem). Zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów zarówno z naszego rynku lokalnego, jak i reszty miejscowości. Świadczymy również usługi na terenie innych województw.
Kategoria:

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę Mar - Serwis. Od 2005 roku specjalizujemy się w naprawie wszelkich typów dystrybutorów, pomp, przepływomierzy każdą elektroniką powiązaną z dystrybucją paliw. Przeprowadzamy rewizję wewnętrzną zbiorników LPG z próbą ciśnieniową i kontrolą zaworów bezpieczeństwa. Naszą pracę ułatwia profesjonalny sprzęt, a również stosowanie nowoczesnych technologii. Klienci, korzystający z usług firmy, mogą liczyć na kompetentną i rzetelną pomoc wykwalifikowanego zespołu. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość naszych usług, lecz także terminową realizację konkretnych zleceń oraz atrakcyjne ceny. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Pełna propozycja na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Prosto i czytelnie o przepisach BHP, dowiedz sie jakie prawo obowiązuje w naszym kraju. Jakie uprawnienia ma Państwowa Inspekcja Pracy ? Jakie grzywny może nałożyć PIP. W co powinien zapatrzeć pracodawca pracownika. na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź u nas. Zapraszamy do naszej bazy wiedzy BHP. Zawsze na czasie, zawsze bez ogródek, zawsze zgodnie z prawdą.
Kategoria: