Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27794
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153286

Nagrobki

4789 Nagrobki http://www.nagrobki.qq7.biz/ Najładniejsze nagrobki oraz grobowce w naszych zbiorach. Wykonane z różnych materiałów granitu, marmuru, oraz innych. W Chinach powstawały okazałe kompleksy grobowe (budowle, rzeźby ustawiane przy drodze). Indie znały nagrobki megalityczne oraz słupy i stele kamienne. W Ameryce wznoszono wieże (Peru). Mogiły chrześcijańskie oznaczane były przez kamienne krzyże i kamienie z napisem. W średniowieczu nagrobki reprezentacyjne budowano w kościołach (płyta wmontowana w posadzkę lub ścianę, tumba z reliefem lub rzeźbą zmarłego na wierzchu, np. sarkofagi królów w katedrze wawelskiej). Od końca XV w. pojawiły się przedstawienia klęczącej postaci zmarłego. Kultura i Sztuka nagrobki   grobowce   marmur   granit   kamieniarstwo Feb 18, 2008

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Kultura i Sztuka

Witaj w paintball.pogrzebien.com - Zabaw się w żołnierza i postrzelaj do znajomych. Zapraszamy do rewelacyjnego spędzenia wolnego czasu, razem z nami poczujesz się jak prawdziwy żołnierz z prawdziwego zdarzenia w typowych warunkach do zabaw tego typu. Na zakończenia zabawy dla 20 osób organizujemy świetny grill oraz sympatyczne ognisko. Z nami naprawdę nie zabraknie Ci emocji i dobrej rozrywki.
Kategoria:

Firma Iron Fist już od dłuższego czasu zajmuje się projektowaniem i produkcją niepowtarzalnej odzieży w stylu Street Art i Underground. Jest to odzież uniwersalna dla gatunków Punk, Skate, Hip-Hop i zwolenników tatuaży. Na stronie znajdziesz informację na temat historii i planów Iron Fist, a także galerie zdjęć promocyjnych, wycinków prasowych oraz artystów ubierających się w odzież Iron Fist. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Iron Fist.
Kategoria:

Polski fanklub Isis Gee to największe centrum informacji na temat owej polskiej wokalistki. Prócz cennych aktualizacji, na stronie znajduje się rozkład najważniejszych projektów artystki, którymi są na dzień dzisiejszy nowy album, nadchodzący singiel, oraz udział w reklamie włoskich kosmetyków. Serwis zrzesza fanów Isis Gee i przeprowadza interaktywne akcje wśród fanów jak np. akcje urodzinowe, spotkania, zloty itd. Witryna istnieje od roku 2009 i zrzesza aktualnie ponad sześćdziesięciu fanów i słuchaczy Isis Gee.
Kategoria:

U nas zdołasz nabyć prawdziwe, stare obrazy olejne, jakie są oryginalne. Nie sprzedajemy żadnych mizernych imitacji, oraz reprodukcji zrealizowanych poprzez studentów. Nie jedynie obrazy to nasza propozycja, jednakże także niezwykle oryginalne prezenty, antyczne meble luksusowe torebki, oraz żyrandole i zegary. Zapraszamy do oglądania naszych obrazów.
Kategoria:

Rocznik '66. Wyuczony – mechanik , wykonywany – fotograf. Szczęśliwy mąż i ojciec. Od paru lat zajmuję się fotografią ślubną , dającą mi dużo satysfakcji. Na bieżąco śledzę trendy w fotografii i zmiany w technice .Do każdego zlecenia podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Z doświadczenia wiem , że zdjęcia to świetna metoda na przywoływanie miłych wspomnień. Serdecznie zapraszam na moją stronę .
Kategoria: