Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 23085
Kategorii: 16
Użytkowników: 24
Unikalnych wyjść: 146045

Nagrobki

4789 Nagrobki http://www.nagrobki.qq7.biz/ Najładniejsze nagrobki oraz grobowce w naszych zbiorach. Wykonane z różnych materiałów granitu, marmuru, oraz innych. W Chinach powstawały okazałe kompleksy grobowe (budowle, rzeźby ustawiane przy drodze). Indie znały nagrobki megalityczne oraz słupy i stele kamienne. W Ameryce wznoszono wieże (Peru). Mogiły chrześcijańskie oznaczane były przez kamienne krzyże i kamienie z napisem. W średniowieczu nagrobki reprezentacyjne budowano w kościołach (płyta wmontowana w posadzkę lub ścianę, tumba z reliefem lub rzeźbą zmarłego na wierzchu, np. sarkofagi królów w katedrze wawelskiej). Od końca XV w. pojawiły się przedstawienia klęczącej postaci zmarłego. Kultura i Sztuka nagrobki   grobowce   marmur   granit   kamieniarstwo Feb 18, 2008

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Kultura i Sztuka

Wholesale Bronze metal sculptures online store. Wholesale retail customers welcome. We offer brass bronze and metal statues and fountains such us bronze mermaid fountain, animals statues, children statues, bronze monuments, outdoor metal fountains, brass figurines statues and other life size sculptures.Bronze and brass art reproductions in western, animalier and classical styles such us bronze animals statues, children statues, bronze monuments, outdoor metal fountains, brass figurines statues and other. Wholesale and retail.
Kategoria:

My Poland to odpowiednie miejsce dla osób szukających niesamowitych, ludowych dzieł sztuki. Znajdą tu Państwo oryginalne i niespotykane hafty polskie, a także własnoręcznie robione dekoracje i zdobienia. Nietuzinkowa twórczość narodowa np. wycinanka łowicka, jak również koronki koniakowskie czy obrusy haftowane to odpowiedni prezent nie tylko dla przyjaciół i znajomych odwiedzających nasz kraj zza granicy ale wszystkich ceniących rękodzieło artystyczne w dowolnej formie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, która z pewnością uatrakcyjni każde wnętrze i zadowoli wymagających klientów.
Kategoria:

Antykwariacik.pl - olejne obrazy , antyki i starocie, urocza porcelana z manufaktur europejskich i ciekawe prezenty w stylu żeglarskim - kompasy, lunety, busole. Zapraszamy - Antykwariacik !
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Pianina Service trudni się głównie takimi pracami jak renowacja pianin i renowacja fortepianów. Na stronie internetowej firmy można znaleźć przykłady odrestaurowanych instrumentów i szczegółowy opis usług. Przedsiębiorstwo ma na koncie setki wykonanych renowacji i bardzo pozytywną opinię wśród klientów. Fortepiany i pianina Musiał.
Kategoria:

Zespół na wesele profesjonalnie zajmie się obsługą Twojej imprezy. Na długo pozostanie ona w Twojej pamięci jako wspaniałe wspomnienie. Dzięki zróżnicowaniu w repertuarze zawsze gramy odpowiednie kawałki – tak, że nikt z gości się nie nudzi – zarówno starsi jak i młodsi – wszyscy będą zadowoleni. Uważamy, że dobry zespół na wesele powinien potrafić zagrać zarówno bardzo popularne piosenki rozpoznawane przez każdego, jak również i utwory mniej znane, nie będące jednak przez to mniej wartościowymi.
Kategoria: