Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28686
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 154962

Wimax

5072 Wimax http://www.presellpages.pl/2008/03/12/technologia-wimax/ Wimax Polska - dostęp do internetu przy pomocy połączenia radiowego technologią Wimax. Szybka transmisja danych bez potrzeby zakupu okablowania. Nowoczesny modemy umożliwiają odbiór sygnału w odległości aż 10 km od stacji nadawczej. Internet i Komputery wimax Mar 16, 2008

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

Serdecznie zapraszam wszystkich rządnych informacji internautów do przeczytania bardzo ciekawych informacji- artykułów na temat regionu śląskiego i nie tylko również całej Polski. Mój blog jest na bieżąco uzupełniany o ciekawe informacje, dlatego każdy kto wejdzie na bloga ma dostęp do świeżutkich informacji jeszcze raz serdecznie zapraszam Wszystkich :)
Kategoria:

Od wielu lat nasza firma działa na rynku internetowym, na którym naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić prowadzenie działań, które dotyczą zarówno tworzenia kampanii marketingowych a jednocześnie ich optymalizowania oraz prowadzenia, które dotyczą między innymi social media, SEM. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą juz w tym momencie. Czekamy na kontakt !
Kategoria:

Gekosale.pl to w pełni bezpłatne oprogramowanie e-commerce o otwartym kodzie źródłowym stworzone od podstaw przez firmę Mediacube. Posiada wiele funkcjonalności dostępnych dotąd jedynie w rozwiązaniach komercyjnych, a poprzez zaawansowany system modułów daje ogromne możliwości dostosowania pod indywidualne potrzeby. Licencja GPL pozwala na samodzielne wprowadzanie dowolnych zmian w oprogramowaniu. W wersji standardowej posiada wbudowany mechanizm Multistore pozwalający na prowadzenie dowolnej ilości sklepów przy użyciu tylko jednej instalacji oprogramowania. Zaawansowany system szablonów sklepu pozwala w pełni dostosować wygląd i układ sklepu bezpośrednio z poziomu panelu administracji, bez konieczności edycji plików HTML czy CSS.
Kategoria:

BudownictwoPolskie.pl jest to portal internetowy, codziennie aktualizowany, zawiera aktualne informacje, artykuły, ogłoszenia, kalendarz targów budowlanych, spis firm, szeroko pojętą wiedzę na temat budowy domu i wszystkimi powiązanymi zagadnieniami. Budownictwo Polskie posiada również galerie, w której znajdują się m.in. zdjęcia produktów. Dołącz do partnerów Budownictwa Polskiego i utwórz profil swojej firmy.
Kategoria:

Tworzenie stron www - firma zajmująca się tworzeniem profesjonalnych i rozbudowanych serwisów internetowych, . W ofercie także promowanie stron w sieci ineternet - poprzez pozycjonowanie i rozbudowany e-marketing.
Kategoria: